Jump to content

Subaru Polmotor Szczecin - Nowy salon i serwis Subaru. Ktoś coś wie na ten temat?

BartoszN
 Share

Recommended Posts

Hej.

Czy wiecie coś na temat nowego dealera i serwisu Subaru w Szczecinie którego właścicielem jest Polmotor?

Z tego co wiem serwis Subaru jest w miejscu serwisu Nissana na Struga 71 i do końca roku będzie mieścił się tam salon sprzedaży a od nowego roku mają mieć swoja siedzibę na rondzie Hakena (widziałem miejsce budowy) i dość spory ten salon chyba, że będą sprzedawać tam coś jeszcze ze swojej oferty (Nissan, Kia).

Macie już jakieś doświadczenie z ich serwisem? Ktoś był w salonie sprzedaży?

Pozdrawiam

Edited by BartoszN

Trochę się dowiedziałem na temat Polmotoru i Subaru.

Polmotor od 1 października stał się dealerem Subaru w Szczecinie.

Prowadzą salon na Struga 71 i tam też jest serwis Subaru.

Od początku 2015 salon sprzedaży i pełen serwis będzie przy rondzie Hakena, na samym początku wjazdu do hotelu Silver.

Mam nadzieje do Subaru będą podchodzić tak profesjonalnie jak to robią w przypadku Nissana czy Kia.

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja osobiście byłem zobaczyć jak to wygląda na miejscu. Mają wydzielone swoje miejsce jak na razie w salonie Nissana.

Zamówiłem matę bagażnika i chlapacze do swojego OBK, akurat mieli to na miejscu więc od razu zamontowali.

Na miejscu jest wystawka ze sklepowymi gadżetami to i wziąłem sobie niebieską szeroką smyczkę za piątaka :)

Wszystko w porządku jak należy :)

Ja jestem umówiony tuż po Nowym Roku na serwis 135tyś km Forkiem. Jestem dobrej myśli, bo wiem, że z Agrykolexu przeszedł do nich pan Jacek Ł. Dopóki on pilnował spraw, to nie było raczej niespodzianek. Miałem lekkie perturbacje po wyjęciu silnika do regulacji luzów zaworowych, ale to jeszcze w Agrykolexie.

• 2 months later...

Ano byłem, już dwa razy. Raz na przeglądzie na początku stycznia, w trakcie którego wynikła potrzeba wymiany tulei wahaczy z tyłu. I potem drugi raz w połowie stycznia, na wymianie tych tulei, kiedy już dotarły zamówione. Nie mam zastrzeżeń, no ale ja jak zwykle ufam dosyc mocno Panu Jackowi. Uważam, że każdy musi jednak sam próbować i sobie wyrobić opinię. No wiesz, ja nie mam jak sprawdzić jakości wykonanej roboty, to tylko może wyjść po dłuższym czasie. Albo jakoś spektakularnie i prędko ;) Tak czy owak, musi być przynajmniej przyzwoicie. A ja będę nadal korzystał.

Warto zajrzeć do końca marca, bo:

Szczególnie z myślą o Sz.P. serwis Polmotor do dnia 31.03.2014 r oferuje, na wszystkie usługi wykonane w tym okresie, rabat w wysokości 5 % na części użyte podczas obsługi pojazdu oraz 10% na robociznę.

Ja byłem ostatnio zamówić spinki do progów, bo mi się połamały. Pracownik serwisu otwarcie mi się przyznał, że nie może ich namierzyć w systemie, bo jeszcze do końca nie ogarnia tematyki subaru, ale obiecał, że będzie szukać i się odezwie. Profesjonalne podejście do klienta nawet z taką pierdołą, wg. jak najbardziej ok. Pewnie chcą sobie wyrobić renomę o 180st inną od Agrykolexu ;)

• 2 weeks later...

Byłem.

Od strony podejścia do klienta jestem zadowolony. Miło, uprzejmie.

Forek też wydaje się zadowolony.

Pomrukuje radośnie jak mu w gaz daję ;)

Przy okazji - przenoszą się na rondo Hakena.

Dla mnie lepiej - będę miał bliżej.

• 7 months later...

Tak. Ja naprawiałem auto po szalonym motocykliście.

Pas przedni: wymiana chłodnic, zderzaka, osłony silnika, itp.

W mojej ocenie pełen profesjonalizm.

A ostatnio pękł mi przewód od intercoolera.... zadzwoniłem, pojechałem tego samego dnia i za 30 minut było naprawione.

A kawa z automatu bardzo smaczna :)

Kupiłem długopis no i drugiego dnia się rozpadł - szkoda że to chińszczyzna. Lepiej już nic nie mieć w ofercie niż handlować takim badziewiem. Dobrze, że chociaż samochody made in Japan. :yahoo:

Wymieniałem żarówkę było dobrze i niedrogo. Kupiłem parasol - jest OK. :yahoo:

Kupiłem długopis no i drugiego dnia się rozpadł - szkoda że to chińszczyzna. Lepiej już nic nie mieć w ofercie niż handlować takim badziewiem. Dobrze, że chociaż samochody made in Japan. :yahoo:

Wymieniałem żarówkę było dobrze i niedrogo. Kupiłem parasol - jest OK. :yahoo:

A kawę testowałeś? :-D

BTW Szkoda że w Trójmieście czy okolicy nie pojawił śię nowy dealer/ASO.

No fakt, Eustachy, kawa najważniejsza :P

Hehehe.. Subarkowi dogodzili to dlaczego mnie nie mogą dogodzić ;)

mechanik - do Szczecina nie tak daleko. Wpadaj... Przegląd zrobisz, powymieniamy się zdjęciami z urlopów, zainspirujemy do kolejnych B)

• 3 months later...

Niestety muszę dorzucić łyżkę dziegciu (nie wiem czy dobrze to napisałem) do tej baczki miodu.

Kolega niedawno sprzedawał swojego OBKa i pojechał do nowego ASO na full przegląd, żeby wiedzieć co sprzedaje.

Dowiedział się że wszystko jest super. Zjawił się w końcu chętny z kolegą "co się zna". Przejechali się i ten co się zna mówi że przekładnia kierownicza jest padnięta. Jak padnięta, skoro nowe lepsze ASO mówi, że wszystko jest git - mówi mój kolega. Pojechali do Polmotor i Pan ASO potwierdził wersję tego co się zna. Na pytanie dlaczego nie znaleźli tego wczesniej, Pan ASO zrobił tylko głupią minę.

Ja wiem, że czasem się można pomylić ale akurat jak ktoś oddaje auto do przeglądu, to chyba może oczekiwać, że takie rzeczy jak hamulce, zawieszenie i układ kierowniczy zostaną prześwietlone najdokladniej.

Niestety muszę dorzucić łyżkę dziegciu (nie wiem czy dobrze to napisałem) do tej baczki miodu.

, Pan ASO zrobił tylko głupią minę.

Ja wiem, że czasem się można pomylić ale akurat jak ktoś oddaje auto do przeglądu, to chyba może oczekiwać, że takie rzeczy jak hamulce, zawieszenie i układ kierowniczy zostaną prześwietlone najdokladniej.

Dlatego poważniejsze rzeczy robię w Kocarze - 250 km od Szczecina. :bowdown:

Jeżeli chodzi o diagnostykę jest u nich kiepsko, potrafią zupełnie oczywiste sprawy zignorować

i dopiero jak się palcem pokaże to naprawią. Choć jak już naprawią to raczej dobrze zrobią.

• 8 months later...