Skocz do zawartości

Problem z doborem tarczy sprzęgłowej.


Bolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam wrx'a 2005 r. ze skrzynia 9R-TY752VBCAA przełożenie 4,44. Problem polega na tym ze kupiłem kompletne sprzęgło OEM i nie pasuje tarcza, docisk i łożysko jest takie same jak w starym. Tarcza nowa opiera się o śruby w kole zamachowym. Czy ktoś wie w jakim modelu siedziała taka tarcza ? Na docisku ani tarczy nie ma żadnych numerów.

post-17536-0-30640100-1414247206_thumb.jpg

post-17536-0-27650800-1414247226_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chodzi o to ze nie wiem do jakiego auta mam szukac sprzegla, po nr skrzyni ciezko dobierac. Nie wiem czy nie lepszym wyjsciem bedzie zalozyc sprzeglo z kolem zamachowym od sti z 2005.

 

szukaj z wrxa 2000-2005

 

Przeciez sprzeglo z sti to zupelnie inna bajka.. Inna tarcza, inny docisk (240mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kupic wszystko od sti

 

nie rozumiesz.... Masz 5 biegowa skrzynię i chcesz wkładac sprzegło od 6 biegowej? Nie darady bez rzeżby w obudowie sprzegla i zakupu kołoa zamachowego od sti.

 

Byc moze masz tarcze od wrxa 05 a docisk od 06 lub na odwrót. Kup komplet dedykowany lub reklamuj to co kupiles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no fakt nie pomyslalem ze tam bylo 6 biegow. Tu nie chodzi o reklamowanie bo jestem ze sprzedajacym w ciaglym kontakcie bo pomaga mi w doborze tego sprzegla i nie wiemy od jakiego auta to dobierac bo docisk pasuje tarcza nie. Dlatego chce sie dowiedziec w jakim aucie siedziala ta tarcza i czy warto kombinowac z nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komancz z tego co kolega pisze to tarcza opiera się na kole zamachowym((na śrubach).Kiedyś ktoś miał podobny problem i okazało się jak mnie pamięć nie myli że było starego typu koło zamachowe (w wrx-ie są sa bardziej zagłębiane przy śrubach a w starszych modelach mniej) Tarcze sprzęgła 05-06 chyba są takie same różnią się tylko dociski (sprzęgło odciągane i dociskane) 100% pewności nie mam

Edytowane przez siwiutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...