Skocz do zawartości

potrzebuję części


Piciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Potrzebowałbym byście podpowiedzieli mi jakie części kupić. Chcę wychuchać moje gf8 :) o seryjnej mocy 216 koni

Po pierwsze muszę kupić amortyzatory do tyłu (seryjne) ewentualnie podpowiedziany przez Was zamiennik.

Po drugie muszę kupić klocki i tarcze hamulcowe do przodu i do tyłu. Fajnie by było gdyby cena klocków i tarcz była niższa niż 1000zł, chcę by były po prostu w miarę dobre hamowanie, nie zapieprzam jak szatan, nie potrzebuję się non stop hamować 150-50 i z powrotem 150km/h.

Po trzecie muszę kupić sprzęgło, widziałem swego czasu exedy do 700zł ale nie wiem czy są coś warte.

To nie ma być szatan, rajdówka, tylko zwykłe cywilne auto które potrafi przyspieszyć i fajnie zachamować więc chciałbym też uniknąć podpowiedzi, że jeżeli dołożę 300zł to będę miał niewiadomo jakie sportowe hamulce, nie chcę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz swój tekst, popraw błędy ortograficzne i stylistyczne, a potem edytuj brzydkie słowo.

Zastanów się czy jest możliwe w tej cenie nabyć części dobrej jakości, bo ja takiej możliwości nie widzę. To już może zostań przy seryjnych częściach .

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz swój tekst, popraw błędy ortograficzne i stylistyczne, a potem edytuj brzydkie słowo.

Zastanów się czy jest możliwe w tej cenie nabyć części dobrej jakości, bo ja takiej możliwości nie widzę. To już może zostań przy seryjnych częściach .

Lojszczyk a znasz moze takie cos jak DYSLEKSJA ... Co do części: moja porada jest prosta nie kupuj podróbek do Subaru... Niestety jak sam pewnie juz wiesz to nie Fiat 125P. Jeśli nie zadbasz odpowiednio o ten piękny wóz bardzo wcześnie powiesz pa pa. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisz numery z amorków jakie masz w aucie i poszukaj na stronce KYB.sprzeglo to chyba OEM najlepiej sie sprawdzi. Hamulce to jak kto woli do normalnej jazdy gladkie brembo i jakis dobry klocek.ja mam w subarce brembo gladkie i klocki zimmerman, plyn motul rbf 600 i hamuje zacnie a spokojnie to ja nie jeżdżę,tyle że ja mam auto bez turbinki z ej22 wiec zaraz będzie krucjata że taki zestaw nie nada się do gietka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...