Skocz do zawartości

Obroty w 2.0 115 hp przy różnych prędkościach


Gooz

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Z tego co pamiętam: 80km/h - 2,5k rpm, 100km/h - 3k rpm.

Nie jest to możliwe (chyba, że w grę wchodzi przekłamanie na liczniku albo sprzęgło się ślizga) :)

 Przy pierwszym wychodzi Ci 32km / 1000 obrotów, przy drugim wskazaniu 33,33 km / 1000 obrotów. Na jednym biegu nie da się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tak wysokie, bo silnik jest słaby i brak skrzyni z nadbiegiem. Na piątce auto potrafi się po dłuższym czasie rozbujać do 180km/h przy mocy maksymalnej w okolicach 6000 obr (kiedyś dobiłem do tej wartości wracając z Monachium).

W turbo przełożenia są dłuższe więc jest ciszej i komfort jazdy większy - 120km/h przy 3 tys obrotów (na piątym biegu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tak wysokie, bo silnik jest słaby i brak skrzyni z nadbiegiem. Na piątce auto potrafi się po dłuższym czasie rozbujać do 180km/h przy mocy maksymalnej w okolicach 6000 obr (kiedyś dobiłem do tej wartości wracając z Monachium).

W turbo przełożenia są dłuższe więc jest ciszej i komfort jazdy większy - 120km/h przy 3 tys obrotów (na piątym biegu).

Pisząc skrzynia z nadbiegiem, sugerujesz że piąty bieg ma przełożenie 1, czyli takie jak większość ma na 4 biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych starszych Subaru to chyba żadne zaskoczenie, prędkość maksymalną uzyskuje się na najwyższym biegu, brak nadbiegu do delikatnej jazdy. Nie wiem jak w sześciobiegowych skrzyniach, ale wydaje mi się, że tam też (przynajmniej w Legacy SPEC-B i STI) nie ma nadbiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...