Jump to content

FELGI ZŁOTY KOLOR JAKI? potrzebna porada.

1modi

Recommended Posts

pewnie chcesz zrobic profi, czyli proszkowo.

w palecie ral'owskiej nie ma bezposredniego odpowiednika.

najbezpieczniej bedzie podjechac do firmy, ktora zna temat

i sama dobiera (dorabia) odpowiedni proszek + naturalnie bezbarwny.

No właśnie - podepnę się pod pytanie. W trakcie różnych walk miejsko-torowych lekko zdarłem lakier z jednej felgi. Da się gdzieś ją polakierować na dokładnie ten sam kolor (nawet w ASO), żeby wyglądała jak pozostałe?

znajdź jakiegoś dobrego lakiernika, to pomaluje. Ja płaciłem 50zł za szt. Inni kasują podobnie 50 - 60zł za szt. Z kolorem też niema problemu. Ale powtarzam, żeby nie zepsuć efektu: DOBRY lakiernik (partaczom od tego auta won). W ASO pewnie zaproponują nową felgę albo Cię zedrą z cashu :)

No właśnie - podepnę się pod pytanie. W trakcie różnych walk miejsko-torowych lekko zdarłem lakier z jednej felgi. Da się gdzieś ją polakierować na dokładnie ten sam kolor (nawet w ASO), żeby wyglądała jak pozostałe?

ja tez zdarlem, ale nie lekko i to na dwoch! na zime jak zaloze inne felgi zamierzam objechac lokalnych malarzy i podpytam sie, na razie nie chce mi sie i szkoda specjalnie zdejmowac opony - za duzo zamieszania.

Przemeq - zlote pazlotko przyklej :-) nie powinno byc widac :mrgreen:

MOge Ci to zorganizowac, kolor bedzie identyczny, zrobione bedzie bez sladu, a jesli sa obytki to znikna :)

MOge Ci to zorganizowac, kolor bedzie identyczny, zrobione bedzie bez sladu, a jesli sa obytki to znikna :)

Naprawdę?!? To jak tylko zmienię na zimówki, obejrzę te letnie i wyślę do Ciebie do renowacji - biorąc pod uwagę, że były parę razy wulkanizowane, są odciski od ciężarków, tak że pewnie wszystkie się będą nadawać do renowacji.

Do Wałbrzycha trzeba byłoby je wysłać, tak?

Daj znak co do ceny, plz - może być na PW.

MOge Ci to zorganizowac, kolor bedzie identyczny, zrobione bedzie bez sladu, a jesli sa ubytki to znikna :)

Naprawdę?!? To jak tylko zmienię na zimówki, obejrzę te letnie i wyślę do Ciebie do renowacji - biorąc pod uwagę, że były parę razy wulkanizowane, są odciski od ciężarków, tak że pewnie wszystkie się będą nadawać do renowacji.

Do Wałbrzycha trzeba byłoby je wysłać, tak?

Daj znak co do ceny, plz - może być na PW.

Nie ma problemu, mam tu magika ktory specjalizuje sie w renowacji felg, naprawde potrafi wiele :) Wyslac trzeba by do walbrzycha, chyba ze ktos gdzies bedzie przy okazji jechal :) Cena uzalezniona od tego co trzeba bedzie zrobic. Max 150 zl od sztuki (przy renowaji i lakierownaiu calej felgi - wewnatrz i zewnatrz)

k potrzebujecie dobrego felgarza to tu macie telefon i adres - robilem u niego kilka felg - lakieruje proszkowo i rewelacyjnie i na lakier daje 4 lata gwarancji - wogole prowadzi pelna renowacje felg aluminiowych z prostowaniem itp

SERWIS OPON "CARSGUM"

UL. KLASYKOW 58

03-163 WARSZAWA

TEL. 022/884 23 84

022/425 35 56

jest to przy samym przejezdzie przy stacji WARSZAWA PLUDY

polecam ;)

czynny Pn-Pt 8-21 i So-N 8-18

pewnie chcesz zrobic profi, czyli proszkowo.

w palecie ral'owskiej nie ma bezposredniego odpowiednika.

najbezpieczniej bedzie podjechac do firmy, ktora zna temat

i sama dobiera (dorabia) odpowiedni proszek + naturalnie bezbarwny.

Proszek to produkują w FABRYCE, a nie w mieszalni. Proszek to w sumie plastik, który wypala się się w piecu w temp. około 200 stopni. Felga musi być oczyszczona do gołego (piaskowanie). Producenci proszku to m.in. Pulverit, Iris, Woerwag, Polifarb Cieszyn. Nie mam akurat przy sobie RAL-ownika. Po niedzieli mogę Co podać.

FUKS

proszki sie miesza, temp to od 190 do 240, a poza piaskowaniem jest jeszcze chemia.

A miałeś do czynienia z taka mieszalnią? Ja pierwsze słyszę! Chyba, że znasz kogoś z laboratorium w Tychach lub Cieszynie, to po znajomości urobią.

To jest troszkę bardziej skomplikowana sprawa, niż dobieranie tzw. lakieru mokrego.

Przemeq - najbaridzje znany i najlepszy spec od felg w regionie Warszawy to gość z Żyrardowa. Jak chcesz to Ci mogę pokazac moje OZety robione przez niego.

Tyle że moim zdnaiem nie ma sensu tego robić w rocznych felgach. Drobniutkie odpryski i tak zaraz będą widoczne.

Tyle że moim zdnaiem nie ma sensu tego robić w rocznych felgach.

Nie wiem, co masz na myśli mówiąc o "drobniutkich odpryskach". Jest tak, że jedna z mich felg spotkała się lekko z krawężnikiem przy parkowaniu (chciałem przy samym krawężniku stanąć, wiecie - tak z fasonem :D). I to jest tak: nikt nie widzi tego obdarcia - ono jest na samej górze rantu, w tym miejscu, gdzie styka się z oponą - ale ja to widzę i nie chciałbym tego więcej widzieć, tym bardziej, jeśli mogę sprawę załatwić za przysłowiowe parę złotych :twisted:.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...