Skocz do zawartości

Radio Outback


harnas_007

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na foto wygląda, że pasuje ale czy zadziała?

 

Bo to co generują modele EU w stosunku do US to jakieś nieporozumienie.

 

To niestety prawda...

 

I na dodatek z uwielbieniem gubi zasięg/sygnał fal radiowych :angry:

Podobnie jak w Hondzie :wacko:

 

Może mi ktoś z Was zdradzić sposób na usunięcie tego irytującego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powinno gubić, imho radio Obk /Lgc bardzo dobrze odbiera FM na tle innych aut.

Jeżeli masz problem to trzeba sprawdzić:

- antenę w szybie - może coś się przerwało

- wzmacniacz w klapie

- połączenie przy radiu

- sam kabel, niestety jest mega cienki i idzie przez różne zakamarki, że łatwo go uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powinno gubić, imho radio Obk /Lgc bardzo dobrze odbiera FM na tle innych aut.

Jeżeli masz problem to trzeba sprawdzić:

- antenę w szybie - może coś się przerwało

- wzmacniacz w klapie

- połączenie przy radiu

- sam kabel, niestety jest mega cienki i idzie przez różne zakamarki, że łatwo go uszkodzić.

Dziękuję za sugestie sherif

 

Przekaże wujkowi jutro, i dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witaj, Z tego co widzę minęło już trochę czasu od Twoich zabiegów z zamianą radia US na EU. Jak Ci poszło? Ja mam teraz ten sam dylemat, bo moje radio z klimą padło prawie całkowiocie a wersja US jest już w Polsce niedostępna :( Ten opis zamiany jest dla mnie niejasny, bo wymiana wtyczek, lutowanie itp, ale jakie wtyczki, gdzie co i jak to już nikt dokładnie nie opisał. Mało tego, dotychczas na forach przedstawiano opinię, że taka zamiana jest niemożliwa ...Możesz podrzucić trochę info. Będę wdzięczny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dzień dobry wszystkim, odkopuję stary wątek :)

 

Problem z moim radiem jest następujący: zdarza mu się, że zaczynają gasnąć oba wyświetlacze (mrugają na zasadzie działa/nie działa). Problem nie występuje zawsze, tylko czasami. Na pewno pojadę z tym do jakiegoś serwisu car audio, bo sam tego nie ogarnę, ale może ktoś wie, co mam im podpowiedzieć? Czego mają szukać i gdzie zajrzeć?

Radio gra zupełnie normalnie, sterowanie klimatyzacją też działa normalnie. Skoro problem dotyczy obu wyświetlaczy jednocześnie, to zakładam, że nie one są uszkodzone, tylko coś, co je zasila. Dobrze kombinuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W nawiązaniu do powyższego wpisu nagrałem filmik, więc wrzucam. Dodatkowy objaw: radio potrafi się samoistnie wyciszyć.

 

https://1drv.ms/v/s!AkbebdfePi8NhvMO0vmbuUdyI_a15w?e=sQ5owI

 

Edit z dziś rana: W zimnym samochodzie radio od razu samoistnie wycisza się do zera. Robię głośniej, puszczam potencjometr i natychmiast głośność jedzie do zera. Co ciekawe, gdy ogrzewanie zacznie pompować ciepłe powietrze, sytuacja stopniowo się poprawia i po kilkunastu minutach radio działa już normalnie. Co najwyżej czasem na sekundę przygasną oba wyświetlacze, ale to wszystko. Help :)

Edytowane przez sartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...