Jump to content

Błąd administracyjny - nie mogę kupić forestera???


promil_one
 Share

Recommended Posts

Kochana, Szanowna dyrekcjo

 

W związku z wystąpieniem błędu administracyjnego leżącego poza kompetencją Subaru Import Polska, zmuszony jestem przekazać Panu przykrą informację dotyczącą terminu fakturowania pojazdu. 
Meritum sprawy dotyczy nowych regulacji unijnych w zakresie dopuszczenia pojazdów osobowych do obrotu po 31.10.2014 r.
O ile wszystkie nasze samochody spełniają absolutnie zakreślone wymogi techniczne to równolegle implikuje to jednak konieczność przedstawienia odpowiedniej, nowej dokumentacji w chwili rejestracji pojazdu po w/w terminie – w tym punkcie zaistniała niestety sytuacja, na skutek której nie dysponujemy jeszcze wymaganymi dokumentami.
Oznacza to, że począwszy od dnia 01.11.2014 do chwili otrzymania i dostarczenia przez Subaru Import Polska  właściwej dokumentacji, co przewidziane jest na drugą połowę listopada b.r., nie będzie możliwa rejestracja żadnego nowego samochodu naszej marki na terenie RP i pozostałych krajów EU.

Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszam i jednocześnie podkreślamy fakt, iż jest to kompletnie niezależne od nas.

 

Łączę pozdrowienia

 

Czekam na autko, wybrałem wersję Polską nie ze względu na jakiś ISR tylko po prostu terminy były lepsze niż aut tańszych o 10-12 tysięcy u brokerów. Jak myślicie jak teraz czuje się dealer, który obiecywał mi auto, a wiem że temu Panu na pewno bardzo zależało bym był w pełni zadowolony z decyzji skorzystania z Polskiej sieci dystrybucji i wyboru ich jako dostawcy. Rozumiem, że osoba, która potrafi obsługiwać u "Was" worda jest na zwolnieniu lekarskim i niestety wszystkie pisma muszą poczekać. Bez urazy za takie wyśmiewanie, ale dla mnie sytuacja jest po prostu śmieszna. 


Dobra już nieaktualne - dealer zadziałał jak należy - BRAWO PANIE PIOTRZE z A.Koper!!!!

Edited by Urabus
Wulgaryzmy
Link to comment
Share on other sites

  • Dyrekcja SIP

 

 

Jak myślicie jak teraz czuje się dealer, który obiecywał mi auto, a wiem że temu Panu na pewno bardzo zależało bym był w pełni zadowolony z decyzji skorzystania z Polskiej sieci dystrybucji

Dokładnie tak samo, jak my.

 

 

Rozumiem, że osoba, która potrafi obsługiwać u "Was" worda jest na zwolnieniu lekarskim i niestety wszystkie pisma muszą poczekać

Gdyby na tym polegał problem, sam usiadłbym przy komputerze ( mam podłączoną drukarkę :) ) i na weekend przygotował wszystkie dokumenty ...

 

 

Bez urazy za takie wyśmiewanie, ale dla mnie sytuacja jest po prostu śmieszna

Absolutnie żadnej urazy ! Niestety w administracji wiele rzeczy, które wydają się śmieszne ( albo rzeczywiście takimi są ), miewają skutki, które wcale śmieszne nie są.

 

 

Dobra już nieaktualne - dealer zadziałał jak należy - BRAWO PANIE PIOTRZE z A.Koper!!!!

Przyłączam się do braw :yahoo: 

 

Ze swej strony mogę tylko przeprosić za "chwile grozy" i zapewnić, że robimy co w naszej mocy aby tę przejściową sytuację jak najbardziej załagodzić ( wcześniejsza dostawa auta + rejestracja , inne sposoby ).

 

Pozdrowienia 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...