Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

od 2 dni ćwiczę Heavy Rain (jak mam wolną chwilę :) ), który bardzo wciąga i jest wg mnie świetnie technicznie zrobiony

ktoś gdzieś wyżej napisał, że można przejść grę wcielając się w różne postacie i mieć za każdym razem inną historię, jednak mnie gra samoistnie wciela w różne postacie, na co nie mam wpływu...

raz jestem ojcem, raz prywatnym detektywem, a raz agentem FBI... nie znalazłem w opcjach możliwości wyboru tylko jednego bohatera...

czy wiecie, jak to się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanadu, nie można wybierać postaci. Natomiast, poprzez Twoje decyzje, gra ma różne scenariusze.

OK, dzięki :lol:

gierka jest bardzo fajna i polecam na wieczory :lol:

 

 

A ja dodam od siebie że gra jest wręcz przełomowa , czekam na coś podobnego.

Jak ukończysz grę to cofnij się do jakiegoś rozdziału i zrób coś inaczej , chodzi mi o to żeby zobaczyć różne zakończenia bo warto. Jak jeszcze nie będziesz miał dosyć tej gry to ściągnij sobie rozdział z Ps store .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze, nowa zabawka do Shooterow na Move :twisted:

kupiłem to jakiś czas temu, ale nie jest rewelacyjne... w ogóle chyba lepszy jest jednak pad od mova... ja nie umiem sobie z tym karabinkiem poradzić w Killzone 3... i co ciekawsze również znacznie ode mnie młodszy syn znajomych ma problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinek niestety utrudnia zdecydowanie grę i raczej nie nadaje się do np. Killzone.

Samo Ps move bardzo fajnie się sprawuje w Killzone , trzeba się przyzwyczaić i można naprawdę nieźle wymiatać. Ja osobiście jednak wróciłem tradycyjnie do pada i tak mi było najwygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinek niestety utrudnia zdecydowanie grę i raczej nie nadaje się do np. Killzone.

a czy nie jest to naturalny stan rzeczy? Granie na Padzie w Gt5 też jest łatwiejsze niż na kierownicy z FF.

chodzi o to, żeby granie przypominało choć trochę real - ja tam wolę grać w GT5 czy FM3 korzystając z kierownicy i pedałów, bo przecież na co dzień nie jeżdżę autem przy użyciu pada :lol:

sam pomysł karabinka jest bardzo dobry - mova wkładamy do lufy, a navigation stick z przodu na dole i nim kierujemy - mamy dostęp do wszystkich elementów pada - jedyna rzecz, która przeszkadza to move... obracanie postaci przy jego wykorzystaniu jest upierdliwe :(

no ale przynajmniej czujemy się jakbyśmy z giwerą popylali :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinek niestety utrudnia zdecydowanie grę i raczej nie nadaje się do np. Killzone.

 

a czy nie jest to naturalny stan rzeczy? Granie na Padzie w Gt5 też jest łatwiejsze niż na kierownicy z FF.

 

Tutaj to się mylisz. GT5 jest grą typową pod kierownicę , najlepiej Logitech G25/27 . Na padzie gra się zdecydowanie mnie precyzyjnie w GT5.

 

-- Pn mar 28, 2011 9:44 am --

 

sam pomysł karabinka jest bardzo dobry - mova wkładamy do lufy, a navigation stick z przodu na dole i nim kierujemy - mamy dostęp do wszystkich elementów pada - jedyna rzecz, która przeszkadza to move... obracanie postaci przy jego wykorzystaniu jest upierdliwe :(

 

Dokładnie to jest największa wada użycia karabinka z movem. W recenzjach też właśnie to skrytykowali.Moim zdaniem karabinek będzie się dobrze sprawował w jakis statycznych strzelankach a'la strzelnica a nie grach akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to się mylisz. GT5 jest grą typową pod kierownicę , najlepiej Logitech G25/27 .

a jeszcze lepiej Fanatec :lol:

 

-- 28 mar 2011, o 11:33 --

 

Dokładnie to jest największa wada użycia karabinka z movem. W recenzjach też właśnie to skrytykowali.Moim zdaniem karabinek będzie się dobrze sprawował w jakis statycznych strzelankach a'la strzelnica a nie grach akcji.

właśnie gadałem z bratem i on jest zachwycony tym karabinkiem w Killzone 3 i nie wyobraża już sobie inaczej :lol:

ma mi przesłać swoją konfigurację ustawień czułości, dokładności itd., wtedy może uda się korzystać z karabinka i w grach akcji :lol:

do statycznych strzelanek lepszy jest pistolet do mova :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie gadałem z bratem i on jest zachwycony tym karabinkiem w Killzone 3 i nie wyobraża już sobie inaczej :lol:

 

Przyzwyczaił się :wink: Ja niestety nie mogłem i wypierdzieliłem karabinek w cholerę i uznałem wyzszość pada w grach akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc liczyłem na to ze karabinek bedzie dobra alternatywa do ... Myszki i klawiatury. Bo o ile jestem fanem padow do wyscigowek o tyle nie umim biegać i celowac i strzelać na padzie :oops:

 

No nic, pozostaje dalej bawić się w mordobicie "the fight" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedźwiedź, a jak sie tak pomacha godzinke, nie uzywajac trickow tylko faktycznie wkladajac w to sile, to mozna sie niezle nameczyc ;-)

 

prawda . Mi tricki i tak nie wychodzą. Poza tym trenuję sobie, to co na treningu life- efektowne to nie jest, ale przynajmniej motoryka mięśni jest trenowana i można dopracować odruchy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, pozostaje dalej bawić się w mordobicie "the fight" :P

idealne w dni nietreningowe :) Realizm duuuuuużo lepszy niż odpowiednik z Kinecta

jako zwolennik wyższości Kinecta nad Move muszę przyznać z bólem, że w przypadku tej jednej gry masz rację :lol:

jednak Fighters Uncaged na Xbox (bo chyba tylko z tym możemy porównywać) ma tę wyższość, że można używać nóg i głowy do walki :lol:

wadą jest to, że nie zawsze Kinect prawidłowo odczyta nasze intencje :P

w Kinect bardzo dużo zależy od ustawienia / położenia i kalibracji oraz oświetlenia pomieszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku The Fight i PS MOVE tez zauwazylem, ze baaaaaardzo duzo zalezy od oswietlenia. Nie moze byc za jasno, ani za ciemno - najlepiej miec pokoj z duzymi oknami i grac w pochmurny dzien ;-)

 

Head tracking niby daje mozliwosc ruszania glowa i unikania uderzen, ale w praktyce najczesciej stwierdza, ze jakosc jest "bad" albo "terrible" i sie wylacza w trakcie walki :-(

 

Ale gdy sie nie ma mozliwosci uzywania prawdziwego worka bokserskiego, to jest to swietny substytut :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head tracking niby daje mozliwosc ruszania glowa i unikania uderzen, ale w praktyce najczesciej stwierdza, ze jakosc jest "bad" albo "terrible" i sie wylacza w trakcie walki

są sposoby na uniki. Ważne jest żeby przycisk ruchu przód-tył i na boki trzymać non-stop wciśnięte.

 

Ale gdy sie nie ma mozliwosci uzywania prawdziwego worka bokserskiego, to jest to swietny substytut

mam dwa razy w tygodniu po 1,5h, a Fight'a traktuję aerobowo ;) Rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Kolegom za propozycje gier na PS 3: Heavy Rain już przeszedłem na 2 sposoby (raz wszyscy zginęli, a drugi raz udało się uratować :lol: ), teraz walczę z Uncharted 2 (całkiem wciąga :) ), a córka nałaziła się już w Little Big Planet 2 i teraz tworzy własne poziomy (jest tam taka fajna opcja)

GT 5 na razie odstawiłem, a do Killzone 3 spróbuję wrócić w weekend

polecam też Buzz! na rodzinne wieczory, tylko trzeba mieć spory zestaw pytań, uwzględniający np. tematykę dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 to najlepsza gra konsolowa zeszłego roku a nawet i więcej , nie tylko wg mnie ale wielu branżowych magazynów :)

Jest po prostu genialna (fabuła , grafika , animacja,dżwięk).

Jeszcze w tym roku ma być część 3 :D

 

Polecam również Bulletstorm (PS3,X360) - nasza rodzima produkcja twórców Painkiller-a czyli studia People Can Fly. Zebrała wyśmienite recenzje i sprzedaje się bardzo dobrze na całym świecie.Naprawdę polecam gdyż jest to gra przełomowa co sami zobaczycie i na dodatek napisana przez naszych rodaków . Kupujcie !

 

Ja aktualnie rozpracowuje Yakuza 4 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...