Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WHAT :?: :!: LOL :lol: Oplułem ekran ;)

moja córka uwielbia symulatory wszelkiej maści (Bus Driver, MS Train Simulator itp.), więc jak znasz jakieś konsolowe tytuły, to poproszę :lol:

 

 

Takie cuda to tylko na PieCa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda to tylko na PieCa

no właśnie... dlatego najlepiej mieć obie konsole i PCeta - szczególnie, jak z tego cała rodzinka korzysta, a każdy ma zupełnie inne potrzeby :lol:

 

-- 20 mar 2011, o 12:04 --

 

Uncharted 2 - pozycja obowiązkowa !!!

God of War 3

Little Big Planet 2

Za 2 dni będzie Yakuza 4 - takie GTA w japońskim klimacie - murowany hit.

Little Big Planet 2 jest bardzo fajne, choć groźne, bo wciągające :lol: córka grała w to prawie całą sobotę :cry:

Killzone 3 na razie mnie wkurza, bo sterowanie przy pomocy mova i navigation stick umieszczonych w karabinku jest trudne do opanowania - ruszasz się o 5 cm, a na ekranie już jesteś tyłem do kierunku ruchu :wink: muszę pobawić się ustawieniami

do GT 5 cały czas trudno mi się przyzwyczaić - za dużo grałem chyba w Forza 3...

na dzisiaj Forza nadal rządzi - wyścigi są DUUUUŻO ciekawsze i nie chodzi o dźwięki, trasy itp. ale o grywalność - jest dynamiczniej i ciekawiej :lol:

nie załamuję się jednak i ćwiczę w GT 5 dalej :lol:

 

EDIT: czy w GT 5 są gdzieś jakieś zaawansowane ustawienia HUD oraz kierownicy, tak jak w Forza 3? to, co na razie znalazłem pozwala na zmianę jedynie bardzo podstawowych parametrów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tu wszyscy tylko na PS3 grają?

Jest może ktoś z X360?

ja gram na jednym i drugim, tzn. do tej pory grałem na Xbox 360, a ostatnio uczę się PS 3...

tak jak pisałem powyżej, na razie mam bardzo mieszane odczucia, szczególnie do GT 5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanadu, Forza to grałeś na kierownicy czy na padzie :?:

grałem tylko na kierownicach - najpierw na jakieś zwykłej MadCatz, a ostatnio na Fanatec, który miażdży wszystkie inne znane mi kierownice :lol:

gra w Forze to większe wyzwanie niż GT 5 - tam naprawdę trzeba się dobrze namęczyć, żeby zająć rozsądne miejsce na poziomie pro, nawet grając z konsolą - być może GT 5 jest zrobiony głównie do gry w sieci?

a poza tym co to za głupota, że nie ruszam z miejsca podczas startu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym co to za głupota, że nie ruszam z miejsca podczas startu???

tzn?

w GT 5 podcazs wyścigów nie startujesz ruszając samochodem (jak w Forza 3), tylko samochód sobie jedzie, a Ciebie do jadącego auta wirtualnie wrzucają :lol: trudno się do tego przyzwyczaić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poza tym co to za głupota, że nie ruszam z miejsca podczas startu???

tzn?

w GT 5 podcazs wyścigów nie startujesz ruszając samochodem (jak w Forza 3), tylko samochód sobie jedzie, a Ciebie do jadącego auta wirtualnie wrzucają :lol: trudno się do tego przyzwyczaić...

lipa, cała zabawę odbiera :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie już kiedyś o to pytałem ale nie pamiętam czy tutaj.

Da się w jakiś sposób skopiować grę na dysk ?

Bo trochę jest to deprymujące gdzie w sprzęcie za 1,5k masz technologie sprzed 20 lat

i co chwila się przycina bo musi coś z cd wczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie już kiedyś o to pytałem ale nie pamiętam czy tutaj.

Da się w jakiś sposób skopiować grę na dysk ?

Bo trochę jest to deprymujące gdzie w sprzęcie za 1,5k masz technologie sprzed 20 lat

i co chwila się przycina bo musi coś z cd wczytać.

na Xbox można we wszystkich grach, ale i tak musisz wrzucić płytę do pyska, żeby zobaczył, że masz oryginalną płytkę :)

na PS 3 można, ale tylko w niektórych grach zrzucić część zawartości gry

 

-- 21 mar 2011, o 10:59 --

 

z3dd, mowa o PS3 rozumiem :) ?

 

Bo w świetle ostatnich postów nie jest to tak oczywiste :mrgreen:

Co do pytania - można, ale tylko przerabiajac konsole.

Wtedy odpalasz po prostu "kopie zapasowe" ;)

czy można to zrobić we własnym zakresie?

kretyństwem jest ciągłe wpychanie tych płyt do konsoli - za którymś razem po prostu pyta nie odpali, bo będzie za bardzo porysowana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na PS 3 można, ale tylko w niektórych grach zrzucić część zawartości gry

Móc można, ale to nic nie da.

W zasadzie słowo "można" też nie jest właściwe, ponieważ gra automatycznie zrzuca częśc swoich danych na dysk. Natomiast te dane nie pozwola Ci odpalic gry z poziomu XMB :)

Co innego np: gry z PS Store i dema - tu oczywiście można, a nawet trzeba.

Niemniej w przypadku gier "płytkowych" - a o takie pyta kolega - opcji odpalenia gry z dysku nie ma.

Możliwe jest to jedynie w przypadku przerobienia konsoli.

 

-- 21 mar 2011, o 11:10 --

 

czy można to zrobić we własnym zakresie?

kretyństwem jest ciągłe wpychanie tych płyt do konsoli - za którymś razem po prostu pyta nie odpali, bo będzie za bardzo porysowana :wink:

Tzn polityka Sony zabrania tworzenia kopii zapasowych.

We własnym zakresie możesz przerobic konsole.

Jednak na dzień dzisiejszy zrobisz to tylko wtedy, gdy posiadasz FirmWare 3.55 lub starszy.

Majac nowszy nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanadu, kiedys sie orientowalem w tym temacie i wniosek byl jeden: Oryginalny pad PlayStation jest najlepszy na swiecie 8)

 

I to musze potwierdzic, przynajmniej z wlasnego doswiadczenia. Do komputera mam pada Logitecha, przypominajacego tego z Xboxa i na nim po dwoch godzinach palce mi dretwieja (a dokladnie to kciuki). Na PS-owym mozna grac i grac i grac i przyciski sa rozmieszczone super intuicyjnie i w ogole luks bajera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanadu, kiedys sie orientowalem w tym temacie i wniosek byl jeden: Oryginalny pad PlayStation jest najlepszy na swiecie 8)

aż tak długo jeszcze nie grałem :lol:

dla mnie on jest po prostu za mały, albo łapy mam za wielkie :wink:

córka też narzeka na kształt i woli ten od Xboxa

zresztą może to kwestia przyzwyczajenia?

w sumie to ktoś powinien zrobić jakiś interfejs pozwalający na korzystanie ze wszystkiego na wszystkim :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na PS3 i X360 i jeśli chodzi o pady to naprawdę nie wiem który lepszy , wygodniejszy itd.

Wszystko raczej kwestia przyzwyczajenia , obydwa są super ergonomiczne i nie ma mowy o bólu parzydeł :mrgreen: , no chyba że ktoś naparza całe dnie , noce.

 

Jeśli chodzi o akcesoryjne pady to nigdy w mojej dłuuugiej karierze gracza nie znalazłem takiego który byłby równie dobry co oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie: jaka jest fajna gra dla mojej lepszej połowy na PS3 z kontrolerem ruchu? kupiłem kontroler ruchu ten taki z kulką i jest tam płyta demo z kilkoma grami ale do nich trzeba chyba jeszcze ten drugi move kontroler, przynajmniej do tenisa, więc chwilowo mało nam się to podoba :?

 

ja tam Medal of Honor już skończyłem :twisted: zacząłem Call of Duty 4

 

Co do padów to zgadzam się, że te do Sony są najlepsze...

 

-- 24 mar 2011, o 21:31 --

 

Pytań o PS3 ciąg dalszy:

 

Czy da się odtwarzać filmy w formacie DivX z napisami na PS3? Jeżeli tak to w jakim formacie muszą być?

 

-- 24 mar 2011, o 21:33 --

 

Czy na pilocie PS3 jest jakaś regulacja głośności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się odtwarzać filmy w formacie DivX z napisami na PS3? Jeżeli tak to w jakim formacie muszą być?

 

Da sie, ale trzeba sie troche pobawic :)

Trzeba wstawic napisy do filmu w postaci bitmap - tak działają pliki divx. Wystarczy miec napisy w formacie srt, programik AviAddSubx, minute czasu i gotowe. Mozesz wrzucic w ten sposób kilka jezyków, przełączasz sie między nimi klawiszem "subtitles" na pilocie. A jak chcesz bez napisów, po prostu je wyłączasz.

 

Czy na pilocie PS3 jest jakaś regulacja głośności?

 

Wprost nie :)

Jak wcisniej pilotowy trójkąt to wyskakuje takie menu, i tam masz regulacje glośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...