Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odebrałem dzisiaj PS3 :cool:

 

Pięęęęękneee :mrgreen:

 

I zakupiłem NFS:Street

 

Mam pytanie czy wszystkie gry na PS3 są w języku angielskim?? (brak spolszczeń)

W NFS jeszcze ok, ale grając w Medala of Honor fajnie byłoby zobaczyć napisy po polsku :roll:

 

W Colinie pilot dyktuje w języku angielskim?? :roll:

FIFA?? Włodka i Darka nie ma?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczajaj się do angielskiego :) Ewentualnie... japońskiego jak lubisz egzotyczne gatunki :)

 

Krzaczki niekoniecznie w modzie :mrgreen:

 

Wszystko fajnie, ale część gier mogła by się ukazać, chociażby z napisami polskimi :wink:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAZA666, i tak na Europejską wersję trzeba często najdłużej czekać bo musi powstać 5-6 wersji językowych. Więcej języków to dodatkowe koszta i czasem problem ze zmieszczeniem na jednym nośniku, na dodatek u nas sprzedaż chyba jeszcze ciągle jest zbyt mała by opłacało się to robić. Póki co pozostaje Ci zadowolenie się zlokalizowaną instrukcją i okładką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dodatek u nas sprzedaż chyba jeszcze ciągle jest zbyt mała by opłacało się to robić.

 

Wydaję mi się, że to główny powód :smile:

Póki co pozostaje Ci zadowolenie się zlokalizowaną instrukcją i okładką :)

 

Chociaż tyle jest :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie o kierownicę do GT5. G25 na razie nie wchodzi w grę :neutral:

:arrow: co sądzicie o Logitech Momo RF ?

:arrow: czy do tej ceny da się kupić coś fajniejszego (chodzi o kierownicę do ps3 - uprzedzając pewnie kilka komenarzy :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE: No to se pograłem w GT5:P 8). Kilka wrażeń na szybko:

 

1. Jadę do Jabara pożyczyć kierę. Jazda na padzie to jak smażenie jajecznicy na wypukłej patelni :mrgreen:

 

2. Przy wyłączeniu wszelkich pomagierów i ustawieniu fizyki jazdy na "professional" jest naprawdę nieźle 8).

 

Nie mając doświadczenia w takich grach kupiłem se jako pierwszy samochód Mazdę RX-8 (na subaraka nie było mnie stać; w grze jest STI MY'08 i MY'07 Subaru Impreza WRX STI Spec C Type RA-R Nuerburging Time Attack version - specjalnie napisałem całą nazwę, bo jest taka fajna :mrgreen:) i powiem Wam, że ma się naprawdę fajne wrażenie z jazdy, bo samochód zachowuje się tak, jak powinien zachowywać się mocny tyłnapęd :twisted:. Można go ładnie ustawiać w zakręt z dodania (choć jak doda się za ostro, tył wyprzedza przód), trzeba bardzo uważać z dohamowaniami w zakrętach (też tył ucieka), można walnąć piękną rybę i równie ślicznego altonena :twisted:.

 

Kolejna ważna rzecz: wreszcie hamulce przestały działać tak, że stawiają wóz dęba w ciągu sekundy. Grałem w GT4 i tam mnie to strasznie denerwowało...

 

Ale tak naprawdę to wciąż jest to tylko gra... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez gram w GT5 juz od kilku dni i musze przyznac ze jest super :twisted:

fizyka jazdy o niebo lepsza niz w poprzednich wydaniach, gra stala sie naprawde wymagajaca.... oczywiscie bez systemow i w trybie professional :smile:

 

polecam, oczywiscie gramy przy uzyciu kierownicy :!: :!: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roj, fakt - zabrzmiało to nielogicznie :twisted:. Pisząc "nie mając doświadczenia", miałem na myśli brak dłuższej styczności z grami tego typu. Czasów grania w CMR I nie liczę, bo to było w innej erze :twisted:.

 

W GT4 grałem natomiast zupełnie przypadkiem z godzinę w hotelu przy Nuerburgringu, gdzie mieszkaliśmy. Dlatego tego przypadkowego kontaktu nie traktuję jako nabycia doświadczenia - jedyne, co zapamiętałem, to fakt, że samochód hamował jak myśliwiec na lotniskowcu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...