Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robię podchody pod konsolę ostatnio. Właściwie jedynym argumentem za PS3 jak dla mnie jest Gran Turismo 5... którego jeszcze nie ma. A na xpudło jest Forza 2. Reszta gier jest praktycznie na jedno i na drugie. Pudło jest tańsze, i gry są tańsze... chyba jednak pudło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox - jakbym go kupił to bym go chyba styropianem obłożył albo gąbką :P Jest 2x głośniejszy niż sony (ale problemy z przegrzewaniem już chyba ma za sobą).

 

A i jeszcze xbox sux z innego powodu - multiplaer jest płatny...

 

Innch wad nie znam, nie testowałem - w sumie dlatego innej zalety niż cena i to, że czasami sa gry tylko na xboxa też nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na xpudło jest Forza 2

Jak dla mnie - rewelacja! Nie wiem, w czym GT 5 moze byc lepsze...Dopracowanie grafiki?

jest 2x głośniejszy niż sony
Innch wad nie znam, nie testowałem

No to jak jest w koncu? :roll:

A i jeszcze xbox sux z innego powodu - multiplaer jest płatny...

Nie, multiplayer platny nie jest!

A jesli masz na mysli granie online, to ja wole platny online, ktory nie "sux", niz darmowy, ktory "sux"! :mrgreen:

 

paul_78, sam uzywam Xbox360 i jest pieknie. Ale 15 lat cialem w PS...

Przy zakupie wez pod uwage, ze PS3 ma jedna, niezaprzeczalna zalete - BD!

I dla wielu osob, samo to juz jest powodem do jej kupna.

Mnie do zakupu X'a popchnela Forza 2, 120GB HDD i super tryb online.

Okazalo sie, ze rowniez pady bezprzewodowe sa rewelacyjne i bakterie trzymaja kilkadziesiat godzin!

 

p.s. kto wie, jak by sie skonczylo, gdyby na PS3 bylo GT5... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi na Sony nie jest płatny... jeszcze. Nie ma gwarancji, że nie będzie, zwłaszcza, jak więcej gier powychodzi. Co do Blu-Ray - jak będzie potrzebne, to sobie kupię. Owszem, do PS3 jest najtańsze w tej chwili, ale ceny muszą spaść. Pamiętam, jak pierwsze nagrywarki DVD kosztowały 2.000 zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R napisał/a:

jest 2x głośniejszy niż sony

 

Sebastian.R napisał/a:

Innch wad nie znam, nie testowałem

 

No to jak jest w koncu?

 

Grałem w 1 gre u kolegi - wystarczyło mi żeby stwierdzic ze wyje 2x głośniej nż sony.

Na podstawie 1 gry nie bede sie wypowiadał na temat ogolnych zalet i wad tej konsoli - tylko to rzucilo mi sie w oczy (w uszy).

 

Nie, multiplayer platny nie jest!

A jesli masz na mysli granie online, to ja wole platny online

 

Chłopie jesteś tak czepliwy i łapiesz za słówka, że aż głowa boli. Mam na myśli ogólnie twoje posty nie tylko ten (ostatnio mało tu pisze, ale regularnie czytam). Chyba logiczne, że multiplaer na 2 pady na 1 konsoli nie jest płatny, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Co to? Co to? :shock:

 

Dosć brutalna "strzelanka", gdzie walczysz z terrorystami (którzy atakują z okrzykami "long live Saddam!!!"). Jednak z tą różnicą że grasz w dwie osoby tag team style :twisted: , i grafika jest niesamowita, zdecydowanie najlepsza jaką do tej pory widziałem, nareszcie widzę co potrafi moja Toshiba Regza :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba GT5:P nie spełnia oczekiwań :( Możemy jak narazie zapomnieć o pięknych screenach od Sony. W rzeczywistości aliasing bije po gałach...

 

g1.jpg

 

Ocena też szału nie robi ( http://www.ps3site.pl/gt5prologue-recenzja ), ale poczekajmy na pełną GT5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jesteś tak czepliwy i łapiesz za słówka, że aż głowa boli. Mam na myśli ogólnie twoje posty nie tylko ten

Ignoruj Ci pomoze. Poza tym, na koncu owego zdania umiescilem " :mrgreen: ". Ale widac, to nie wystarczylo, zeby uniknac ataku z Twojej strony... :roll:

Chyba logiczne

A skoro cos jest logiczne, to warto pisac jasno i logicznie - zreszta, jak (byc moze) zauwazyles, zrozumialem o co Ci chodzilo.

Proponuje wiecej luzu, albo...ignoruj.

 

A dla tych, co chca pojezdzic Mitsubishi Evo X GSR - jest w nowej paczce aut do Forza 2.

 

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 3:16 pm ]

Ale wiocha... :evil:

Czyli, GT5P jest "slaby"? Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu, bylem podobnie zgrzany na prologue gt4.... preorder i takie tam... powiem krotko: bardzo mieszane odczucia po odbiorze..... obawaima sie ze taeraz bedzi epodobnie, nabijacz kasy i tyle...

w tej chwili jako posiadacz 360, 'mecze' sie z pgr4 i forza2.. dajom rade :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - niebawem się przekonamy.

Czyli to pzypuszczenia, tylko?

nabijacz kasy i tyle

Ale to chyba oczywiste...Czy jest jakas inna gra, ktora wychodzi gotowa w 1/xxx, tylko po to, zeby, no wlasnie, po co? Zeby wyciagnac kase!?

pgr4 i forza2.. dajom rade

No, mowie to wlasnie ;). A w F2 grasz z systemami (ABS, TCS, itd.) ON czy OFF?

A jezdziles juz moze EVO X GSR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...:

"WYSYŁKA PO PREMIERZE (PO 28.03.2008)

Uwaga: data premiery jest ustalana przez wydawcę i może ulec zmianie - nie zależy to od nas!!!"

Moim zdaniem takie aukcje na Alledrogo powinny byc zabronione - masz przedmiot - sprzedajesz, nie masz, nie sprzedajesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, to czysty marketing i bazowanie na braku zdrowego rozsądku u "napalonych" - wielu pewnie doczyta, jaka jest data premiery, inni "kupią teraz" i dopiero potem zaczną się zastanawiać :twisted:.

 

Ale fakt - to jest wkurzające.

 

PS W ten sposób Evo X można kupić na allegro już od pół roku :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedalekiej przyszłości stanę się posiadaczem PS3 :cool:

 

Nie wyobrażam sobie jakoś grać w Colina:Dirta na padzie :roll:

Jestem w błędzie??? :smile:

Myślę o zakupie jakieś kierownicy za rozsądne pieniądze.

 

Macie jakieś typy??

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie jakoś grać w Colina:Dirta na padzie :roll:

Jestem w błędzie???

 

Zrzuciłem ostatnio demo - boka padem jest trudno zapiąć, ale się da. Natomiast radocha z jazdy: słaba.

 

Kierownica wydaje się rzeczą niezbędną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...