Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witek, no to na dniach obaczę, bo coś nowego u nas otworzyli. A by nie było, że zupełnie nie na temat to pochwalę się, że sam sobie skrakowałem PSP :) Fakt, że nieco byłem przy tym leniwy i nie zastosowałem wiedzy elektronicznej pakowanej przez wiele lat do mojej głowy zaowocował koniecznością zakupu nowej baterii :) Teraz mam dwie, jedną co można przy jej pomocy robić modyfikację PSP a drugą do grania bez kabli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czym roznia sie poza pojemnoscia dysku PS3 40 i 80?

Bo mysle czy by nie kupic tego jako player blu-ray. Teraz daja przy zakupie 5 filmow blu-ray i jakas gre gratis. Zastanawialem sie nad kupnem Toshiby hd-dvd za jakies $250, ale PS3 za $400 z tymi filmami wychodzi podobnie. Czy juz sie wyjasnia jakos przyszlosc formatow hi-def? Czy zostajemy przy dwuch konkurencyjnych formatach?

Nie zamierzam uzywac PS3 do grania, od tego mam PS2 i Wii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli PS3 80GB to to samo co 60GB tylko z większym dyskiem to różnice względem PS3 40GB powinny się ograniczyć do braku dwóch portów USB, czytnika kart pamięci i braku kompatybilności z PS2 (dla mnie to jakieś wydumane, przecież jak ktoś ma gry PS2 to konsolę pewnie też - po co mu kompatybilność?) w tańszym modelu. Odnośnie wojny formatów, chyba jeszcze trwa, ale podobno przewaga jest po stronie BR. Ale pewnie i tak wszystkich pogodzą czytniki wieloformatowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopoki na PS3 beda "dwie" gry i syfiasty on-line, to jest to wieksza porazka!

Jedyna zaleta to BD player.

Uzywalem PS 1 i 2 , w sumie 12 lat - a teraz mam Xbox 360 i jestem zachwycony!

Nie ma nic piekniejszego, jak np. boks z "zywym" przeciwnikiem, po drugiej stronie ekranu, hehe.

A tak przy okazji - nawalamy w ten boks, gosc jest z Arkansas, gadamy sobie, no i mu klaruje, ze nie jestem z UK, choc mam taka flage w profilu, tylko z PL - a on na to - "a po jakiemu mowi sie w PL? Macie swoj jezyk?"

Wrazenia - bezcenne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopoki na PS3 beda "dwie" gry i syfiasty on-line, to jest to wieksza porazka!

 

Sorry, ale miałem do tej pory do czynienia z pięcioma osobami, które używają Xa i cztery z nich już musiało oddawać to cudo na gwarancje. A co do gier to pojawia ich się już coraz więcej. Może nie tak dużo jak na 360, ale zobacz że PS3 dopiero od niedawna zdobywa popularność w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale miałem do tej pory do czynienia z pięcioma osobami, które używają Xa i cztery z nich już musiało oddawać to cudo na gwarancje

Aha, zapomnialem napisac, ze moj tez pojedzie, hehe!

zobacz że PS3 dopiero od niedawna zdobywa popularność w Polsce.

Ale to nie ma wplywu na ilosc gier! :mrgreen:

A co to? Nie uruchamia sie u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, z tymi czytnikami wieloformatowymi to nie jest za ciekawie. Obie technologie odczytu plyt roznia sie na tyle, ze w praktyce musisz miec dwa playery w jednej obudowie, zeby obslugiwac oba formaty. Jedyny chyba obecnie player wieloformatowy LG kosztuje dwa razy tyle co samodzielne playery blu-ray i hd-dvd razem zakupione. ($1000 vs. ~$600).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, Wii to taka dzwina konsola, ktora ma najslabszy sprzet z konsoli obecnej generacji, ma najmniejsza liczbe dedykowanych gier (dzialaja tez gry z GameCube), a pomimo tego w ciagu roku sprzedano wiecej tych konsoli niz x360 przez dwa lata (nie mowiac juz o PS3). I nadal nie mozna jej kupic normalnie w sklepie, kiedy PS3 i X360 zajmuje cale pulki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Otóż:

 

po 3 dniach korzystania z Xboxa mam następujące przemyślenia:

- po pierwsze primo - jeszcze się nie zepsuł :mrgreen:

- po drugie primo - w komplecie dołączone było Call of Duty 4 (czyli jakieś 200 do przodu :twisted: )

-po trzecie primo - działa super, nic sie nie przycina, wszystko bangla plynnie i elegancko

- po czwarte - muszę się niestety baaardzo wysilać żeby przeczytać małe napisy - rozmywają się po prostu :roll: - może to kwestia telewizora

- po piąte - bezprzewodowy pad rules!

- po szóste - mega! mega! teges jest Assassin's Creed :mrgreen:

- po siódme - troche głośno pracuje napęd - szczególnie przy wgrywaniu kolejnych partii gry

 

 

generalnie w skali 0-10 na razie daję 9 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...