Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Testowałem przez ostani weekend PS3 z dosc pokaznym zestawem gier (na TV HD oczywiscie). I powiem, że.... szału nie robi. :sad:

Gry wczytują sie tak samo długo jak na PS2. Grafa niby lepsza, ale na kolana nie powala jakos. FIFA '08 jest jakaś mega drewniana i powolna co było dla mnie naciezszym ciosem :???: Jakiś boks całkiem fajny (ale tak na pare godzin grania max), znosna formula 1. Strzelanki FPP na padzie to jak zawsze pomylka.

 

Reasumując - miałem zakupić, ale pograłem i ciśnienie zeszło ze mnie zupełnie. Spokojnie poczekam az stanieje i aż zaczną robić gry wykorzystujące w pełni możliwości tego sprzętu (tak samo bylo na PS2 - gry wydane na początku i obecnie na tą konsole, dzieli przepasc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 za 1000 zl nie widzialem, ale widzialem za 1599 i 1999. W Euro cena to 399 i 499 (czyli jak widac w PL wszyscy znowu sa uwazani za najbogatszych). To co mnie dobija, to to, ze w USA te same wersje kosztuja odpowiednio 400 i 500 USD. Jak ktos zna kursy walut to widzi jaka jest przepasc, a nawet dwie.

 

Odnosnie emulacji PS2, to jak ktos ma PS2 w domu i kilka gier to funkcja emulacji nie bedzie interesujaca, bo sprzet juz ma. Jak ktos bardzo emulacje chce, to niech kupi najtansza wersje konsoli PS3, do tego PS2 i ewentualnie dysk 2,5" by sobie dolozyc w wolnej chwili do PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już oglądał stronę oficjalną GT5 Prologue?

http://www.gran-turismo.com/gt5p/index_en.html

Są nawet filmiki, prezentuje się ciekawie, może nieco plastikowo te auta jeżdżą po torze (przynajmniej tak to wygląda), ale w sumie całość robi wrażenie :)

 

ps. Jest też Evo X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma gorsze zawieszenie i slabsze hamulce.
tak wlasnie myslalem - dobrze ze mnie upewniles :mrgreen:

 

Jabar niczym się nie różni. Strefy z tego co się orientuje są znormalizowane.
dzieki wielkie - no to niedlugo bedzie moj (tylko gdzie ja to wszystko zmieszcze w bagazu ?? :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabójczo niska w porównaniu do starego kontynentu, a na starym kontynencie jest jeszcze taniej niż u nas, oto przelicznik stosowany przez SONY:

 

4 zł = 1 eur = 1usd

 

Konsola w USA (goła 40GB plus film) kosztuje 399 USD, w strefie euro (bez filmu) 400€ a u nas 1599 zł (też bez filmu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...