Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raz gralem na 900° kierze w GT5 i uwazam, ze to koszmar :roll: Przejezdzasz przez zakret, gdzie w rzeczywistosci wystarczyloby delikatnie skrecic kierownica, a tutaj trzeba robic przekladke :!: :shock:

 

Jakby sie, kurna, Jelczem jechalo...

 

musisz ustawic "czułość sterowania" na 7 w opcjach wyścigu lub ustawieniach podstawowych samochodu i bedzie git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zamówił ktoś BF3 pre-order? Ja się poważnie zastanawiam. Tylko nie mogę się zdecydować na jaką platforme kupić ;/

 

czy na PC: celowanie myszką, lepsza grafika

 

czy na X-Boxa: można grać jadąc na rowerku treningowym ;p (teraz tak robie z COD: black ops ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64 w multi będzie ale nie we wszystkich trybach. DM będzie na 24 graczy ;/

 

DM jest i tak najgłupszym trybem, więc nie ma co żałować :mrgreen: Ale w Conquest różnica między 24 a 64 będzie zauważalna. Z drugiej strony, zależy jak to rozwiążą, bo np. w M.A.G grałem w trybie na 256 graczy, ale tak naprawdę mapa była podzielona na sektory w taki sposób, że efektywnie rozgrywka toczyła się w mniejszych grupach, bo każdy pluton miał swoje cele do zdobycia/obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam ciekawej gry na xbox360 typu wyscigi uliczne lub wrc, co polecacie :?:

 

jakos seria nfs mnie nie bawi :P

ja najczęściej grywam w Forza 3 (niebawem ma być oczekiwana 4) oraz w Dirt 2 i 3

Forza ma głównie wyścigi na torach (choć jest parę ulicznych), ale np. w Dirt 2 już są fajne wyścigi uliczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał :?:

 

Pełny opis produktu: WRC 2 (Xbox 360)

 

Producent:

Blackbean

Dystrybucja:

Galapagos

Wymagania sprzętowe:

Konsola Xbox 360

 

Kategorie:

gry na konsole > XBOX 360

 

WRC 2 to gra rajdowa, w której gracz uczestniczy w rajdowych mistrzostwach świata WRC rozgrywanych pod egidą FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Jest to druga odsłona z tej serii, wyprodukowana przez studio Milestone, mające w swoim dorobku takie tytuły, jak: Evolution GT, Superstars V8 Racing, czy SBK 2011.

 

Wykupiona przez autorów gry licencja obejmuje tym razem sezon 2011, uwzględniając nie tylko kierowców (m.in. Sébastien Loeb, Mikko Hirvonen, Kimi Räikkönen, czy Sébastien Ogier), pilotów, zespoły fabryczne, ale i imprezy z kalendarza rajdowych mistrzostw świata. Gracz bierze udział w rajdach rozgrywanych na trasach znajdujących w takich krajach jak: Szwecja, Meksyk, Portugalia, Jordania, Włochy, Argentyna, Grecja, Finlandia, Niemcy, Australia, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania. W każdym z tych państw do pokonania jest po kilka odcinków specjalnych, na których gracz walczy z czasem i porównuje swoje rezultaty z innymi zawodnikami. Do jego dyspozycji oddano około dwudziestu rajdowych maszyn. Są to zarówno wozy WRC (m.in. Citroen DS3 WRC, Ford Fiesta RS WRC, MINI Countryman WRC), jak i pojazdy z niższych klas wyścigowych (m.in. Škoda Fabia S2000, Ford Fiesta S2000).

 

Głównym trybem rozgrywki jest kariera, którą gracz rozpoczyna jako niedoświadczony kierowca rajdowy i startuje w mało prestiżowych zawodach. W miarę odnoszenia sukcesów pozyskuje sponsorów, dzięki którym zatrudnia nowych mechaników i kupuje lepsze auta. Kluczowym punktem kariery jest zdobycie angażu do zespołu WRC startującego w rajdowych mistrzostwach świata. Inne dostępne w grze tryby zabawy to między innymi akademia rajdowców, pobijanie uzyskanych czasów na konkretnych odcinkach czy multiplayer. W tym ostatnim przypadku możemy ścigać się z innymi osobami zarówno w Sieci, jak i lokalnie.

 

Pełny opis produktu: Driver: San Francisco (Xbox 360)

 

Producent:

UbiSoft

Dystrybucja:

Cenega

Wymagania sprzętowe:

Konsola Xbox 360

 

Kategorie:

gry na konsole > XBOX 360

 

Driver: San Francisco jest piątą częścią serii, w której pierwsze skrzypce grają emocjonujące pościgi przepełnione filmowym klimatem.

 

Historia zaczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach opowiedzianych w trzeciej części. Detektyw Tanner w wyniku potyczki z przestępcą Jericho trafia do szpitala i zapada w śpiączkę. Naszym celem będzie przeprowadzenie głownego bohatera przez senne wyobrażenie o rzeczywistości w celu ostatecznego rozprawienia się z jego wrogiem.

 

Rozgrywkę urozmaica system Shift, który pozwoli nam na wcielenie się w dowolną postać kierującą samochód - w tym celu oglądamy określony obszar z lotu ptaka poszukując odpowiedniego pojazdu. I tak na przykład prowadząc pościg możemy przeniknąć do ciała kierowcy ciężarówki jadącego w przeciwnym kierunku.

 

Placem zabaw jest miasto San Francisco. Dostępnych pojazdów jest około stu i są wiernie odwzorowane w stosunku do tych z rzeczywistości. Na uwagę zasługują: relistyczny model jazdy oraz system zniszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche jest, wydaje sie, ze klimacik fajny. I o ile w singlu to przelaczanie miedzy samochodami jest w miare sensownie rozwiazane, o tyle w multiplayerze wrazenie jest takie jakbys tkwil w matrixie i ciagle sie pojawiaja obok CIebie nowi agenci... :roll: Strasznie duzo przez to zamieszania i samego scigania jest niewiele...

 

Poza tym model jazdy fajny, grafika w porzo no i jazda po San Fran to pierwsza klasa ;-) Ja sobie kupie jak troche stanieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ekhm.. ekhm.. :P

stałem się posiadaczem więc się niniejszym.. przywituję :twisted:

na razie poprawiam się kondycyjnie na movie (sports champions - pingpong wymiata :twisted: no i the fight 8) ) ale będzie lepiej :twisted:

gran turismo dopiero jak kupię kierownicę :roll: szkoda kaleczyć :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, jakies sugestie odnosnie projektora?

Niedźwiedziu

ja swojego kupiłem jakieś 3 lata temu, Benq, taki z prostszych... :wink:

ale świeci bardzo ładnie, połączony z Xboxem za pomocą najzwyklejszego chincha tzw. żółtego... :mrgreen:

pozostałe dwa kable (dźwiękowe) podłączone do amplitunera, także dźwięk miażdżył... :twisted:

Niestety dźwięk tylko analogowo, ale zdaje się, że Xbox ma jakieś cyfrowe wyjście (chyba opticala), muszę to sprawdzić, bo kabel gdzieś mam.

Zrobiłem krótki filmik, wrzucę jakoś tam potem :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...