Skocz do zawartości

Subarowe fotki... humorystyczne ;)


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

Blobeye STI coupe, można?  :biglol:

Najwięcej czasu Janusz poświęcił masce  :D

Mają Amerykanie fantazję  ;)

 

 

Ale takie coupe wygląda nieźle, zmień maskę na serię i biorę!   :)

 

 

biednych rolników, którym nie chciało się płotu postawić.
Powiedz to rolnikom, tylko wsparcie jakieś załatw :)

 

 

A mnie ktoś na nowe opony daje wsparcie? ;)

 

Już Hurr durr biedny rolnik hurr durr łojezupaniezczegotużyć hurr durr dajcie dopłaty bo rzucę cegłą w okno. Jak rolnikowi w dupie źle, to niech się przekwalifikuje i złapie PKS o 7:15 do pracy jak 95% społeczeństwa, które płaci podatki na dopłaty do jego traktorów. ;)

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty odbębnisz 8 godzin i zmykasz do domu prace zostawiasz za drzwiami rolnik 24/h jest w pracy. A to ze jak w kazdej grupie społecznej są i rolnicy którzy tylko ręke wyciągać po kase nauczyli się to inna sprawa. Dla przykładu ja nie mam 13-stki czy 14-stki wypłaty nie mam takich socjalów jak gornicy ale psów na nich nie wieszam choć teoretyczmie bym mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego piszę - zawsze można się przekwalifikować jeśli warunki nie odpowiadają. Za te "24h" w pracy ma biedny rolnik wielką chatę z ładnym widokiem zamiast ruchliwej ulicy pod domem i zje to co mu urośnie zamiast zostawiać wypłatę w markecie. Coś za coś.

A skoro warunki mu odpowiadają i woli zostać rolnikiem, to niech postawi sobie płot i nie marudzi o odstrzelanie zwierząt, których zostały w naturze jakieś marne garstki dzięki naszym kochanym sadystom "pomagającym przyrodzie". Bo odkąd wszystkiemu pomagamy i regulujemy, tak do najbliższego lasu na spacer trzeba pół dnia jechać i więcej tam psich gówien zobaczysz, niż ptaków.


Z mojej strony EOT, i tak zaraz moderacja wkroczy do akcji.

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...