Skocz do zawartości

Subarowe fotki... humorystyczne ;)


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

i co cię w tym boli?

 

wiesz, są ludzie, dla których gazowanie subaraka to zbrodnia na naturze, niektórzy z nich nawet mają subaru ;)

 

śmieszą mnie tacy ludzie, zero mądrych argumentów. Po prostu gaz to ZUO i koniec... ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem fanem LPG.....a szczególnie w pojazdach typu STi czy WRX.... nie przesadzajmy..... takie jest moje zdanie

 

Jeśli ktoś ma forka czy innego legasia i traktuje go jako dupowóz to jeszcze dobra! instalacja jest do przełknięcia....

 

No....ale każdy robi to co lubi .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem fanem LPG.....a szczególnie w pojazdach typu STi czy WRX....

 

pamiętasz Pana Emila... :) którego auto sprzedawałem w 2014...

 

miał Swoje wymarzone STI....ale LPG włożył...aby było taniej w trasie... na zebrania Koła Łowieckiego.... ;)

 

można??  można.... :)

 

Ale to jest fajny człowiek...który w wieku ok.70-ki...miał swojego wymarzonego STI....i miał fantazję....

 

czego i Tobie życzę w Jego wieku.... :D

a teraz coś w ramach rozluźnienia..... :biglol:

post-5590-0-79001200-1454446705_thumb.jpg

Edytowane przez Barteq
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, pamiętam tego STI-ajka .... fajna maszyna..... :D
 
A pan Emil to miał fantazję...... z racji wieku i całej sympatii..... to akurat on mógł sobie zainstalować  Elpidżi  :D Tam to nawet robiło niezły klimacik  :lol:
 
No ale jak mi się uda dożyć 70-tki..... to mimo wszystko jak się spotkamy wtedy na Kielcach Dziadku jeden to i tak nie uświadczysz u mnie gazowlotka....... :P
 
Oczywiście każdy jest panem swojego losu ale no nie mogę w STI tego gazu przeboleć..... no nie mogę i nic na to nie poradzę.....  :D
 
Bartuś żeby Cię nie kusiło ......a szczególnie to tego masz teraz bo osobiście Ci nakopię do d...y  ;)  :biglol:
 
 

@@mly96,

Nie chciałem tu nikogo urazić, cały ten temat traktujemy przecież z przymrużeniem oka :) Chodzi tu o całą otoczkę na tym zdjęciu, wiejska stacja z z Panem Zdzisiem nalewkowym i rajdówka w gazie ! :)

 

No dokładnie ..... trafnie to ująłeś......  :thumbup:

 

 

 

.....pssst...... ale i tak nie lubimy gazu....  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ale jak mi się uda dożyć 70-tki..... to mimo wszystko jak się spotkamy wtedy na Kielcach Dziadku jeden to i tak nie uświadczysz u mnie gazowlotka....... :P

 

...tak wtedy będziemy się kręcić Hybrydami w Miedziance..... :biglol: :biglol: :biglol:

 

...no chyba ze jako 70+....będziemy mieli w garażu..."nasze klasyki z młodych lat przykryte prochowcem".... :P

 

i wtedy będzie zabawa....będzie się działo... :biglol: :biglol: :biglol:


 

 

Elpidżi w STi to jak kop w krocze... tak to czuję :P

 

...coś w tym jest ....zaczynam czuć podobnie.... :biglol:

 

...to po prostu się gryzie ze sobą....!!!! i tyle  - dla mnie jakaś masakra!!!! :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie fotki tylko filmik ale mi sie spodobalo :D

 

https://www.facebook.com/gazetapl/posts/10153886388714583

 

Mi tam każdy kumpel mówi, że dziewczyny nie lecą na Subaru. W sumie to trochę się zgodzę. 

Faceci znający się na motoryzacji jarają się jak ksiądz nowym ministrantem, natomiast dziewczyny uważają, że jeżdżę wieśniackim oplem z wysokim spoilerem  ;)

Brat nawet powtarza, że na Subaru to tylko gej może wyrwać innego kolesia  :biglol:

 

Na szczęście jestem hetero, a gdybym chciał wyrywać blacharki na auto to kupiłbym jakiegoś mesia, audicę lub coś ten deseń  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnych aut się nie gazuje i koniec kropka  :)
 
 
 

...tak wtedy będziemy się kręcić Hybrydami w Miedziance..... :biglol: :biglol: :biglol:
 
...no chyba ze jako 70+....będziemy mieli w garażu..."nasze klasyki z młodych lat przykryte prochowcem".... :P
 
i wtedy będzie zabawa....będzie się działo... :biglol: :biglol: :biglol:

 

Chciałbym to zobaczyć......  :biglol:  Jeszcze sobie Jacusia weźmiemy do kompletu i ogień  :D

 

A co do hybryd to miałem okazję jechać niedawno Lexem..... nie moja bajka taka kombinacja..... jak już to pójdzie wszystko w czystą elektrykę a hybrydy to jednak forma przejściowa.....  :facepalm:

 

A właśnie.... szukam dobrego pokrowca, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  :ph34r:  :biglol:


Aha...... hybryda subaru już jest :

 

Subaru-2016-XV-Crosstrek-hybrid-review-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@mly96,

 

Nie chciałem tu nikogo urazić, cały ten temat traktujemy przecież z przymrużeniem oka :) Chodzi tu o całą otoczkę na tym zdjęciu, wiejska stacja z z Panem Zdzisiem nalewkowym i rajdówka w gazie ! :)

spoko, po prostu nie podoba mi sie to gadanie, ze lpg to ZUO "bo tak" ;)

a stacja wyglada jak wiele w naszym kraju, strach tankowac :P

Edytowane przez mly96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze nie fotki tylko filmik ale mi sie spodobalo :D

 

https://www.facebook.com/gazetapl/posts/10153886388714583

 

Mi tam każdy kumpel mówi, że dziewczyny nie lecą na Subaru. W sumie to trochę się zgodzę. 

Faceci znający się na motoryzacji jarają się jak ksiądz nowym ministrantem, natomiast dziewczyny uważają, że jeżdżę wieśniackim oplem z wysokim spoilerem  ;)

Brat nawet powtarza, że na Subaru to tylko gej może wyrwać innego kolesia  :biglol:

 

Na szczęście jestem hetero, a gdybym chciał wyrywać blacharki na auto to kupiłbym jakiegoś mesia, audicę lub coś ten deseń  :P

 

Niestety ale tez musze sie zgodzic...  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja też nie jestem fanem LPG.....a szczególnie w pojazdach typu STi czy WRX....

 

pamiętasz Pana Emila... :) którego auto sprzedawałem w 2014...

 

miał Swoje wymarzone STI....ale LPG włożył...aby było taniej w trasie... na zebrania Koła Łowieckiego.... ;)

 

 

Czyli nie dość że gazownik, to jeszcze sadysta. Toś wyciągnął autorytet. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i co cię w tym boli?

 

 

 

bardzo ciekawa dyskusja się wywiązała pod tym zdjęciem na facebookowej grupie ( https://www.facebook.com/groups/forumsubaru/ )  

aż sam się w nią włączyłem pomimo, że mało się tam udzielam :) 

 

Ogólnie wywnioskowałem, że gaz to zło, powinno się karać wszystkich co gazują samochody :) jest to wiocha i w ogóle :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...