Skocz do zawartości

Diplomatic Sales....


jathek

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Dyrekcjo..

 

 

Dlaczego SIP nie ma w swojej ofercie znizek dla "grup uprzywilejowanych". Mam na mysli m.in. sluzby mundurowe, sadowonictwo, dyplomaci, funkcjonariusze publiczni itp.

Konkurencja ma cos takiego w swojej ofercie i nie ukrywam, ze sa to dosc atrakcyjne znizki ;)

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę (w końcu to pytania do Dyrekcji), ale na czym ma polegać ich uprzywilejowanie, że mają dostać jeszcze zniżkę na zakup auta?  :o

No chyba, że są to kolejne "przywileje" , do których dopłaca Państwo z naszych podatków, ale to by jeszcze gorzej świadczyło o ich uprzywilejowaniu.  :facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wiesz? Niektóre marki mają zniżki dla lekarzy   

 

 

"Jesteś lekarzem lub prawnikiem? Kupując nowe Volvo możesz sporo zaoszczędzić! 

To dlatego, że wybrane grupy zawodowe mają prawo do specjalnego rabatu. Z rabatu mogą skorzystać prawnicy, radcy prawni, notariusze, sędziowie, adwokaci, komornicy oraz lekarze wielu specjalności (także stomatolodzy, fizjoterapeuci i weterynarze). "

 

0008274.jpg

 

itp. itd.

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@przemekka, Nic nie wiesz? Niektóre marki mają zniżki dla lekarzy ;)  

 

 

Widocznie te marki słabo się sprzedają ;)

 

A tak poważnie, to jest oczywiście indywidualna polityka i wybór każdej firmy, kogo chce "uprzywilejować", natomiast wymienione w pierwszym poście grupy zawodowe mają już i tak sporo przywilejów, które m.in. ja finansuję, więc dlaczego mają mieć jeszcze Subaru "w promocji"?

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę (w końcu to pytania do Dyrekcji), ale na czym ma polegać ich uprzywilejowanie, że mają dostać jeszcze zniżkę na zakup auta?  :o

No chyba, że są to kolejne "przywileje" , do których dopłaca Państwo z naszych podatków, ale to by jeszcze gorzej świadczyło o ich uprzywilejowaniu.  :facepalm:

 

Niestety  - w całej rozciągłości się zgadzam z Tobą, Przemku. Najgorsze, że ludzie sami na piedestały "ich" wynoszą.

 

Czy piekarz wkłada mniej pracy w swoją robotę od notariusza ? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli prywatne firmy chcą promować swoje wyroby w określonych grupach zawodowych, to co w tym złego? Tego przecież nie finansuje państwo, więc nic nam do tego. A wiadomo przecież, że pewnych samochodów nie kupią piekarze tylko prędziej notariusze  ;) 

 

Ja proponuję wprowadzić zniżki dla forumowiczów, na to chyba wszyscy się zgadzamy?  :biglol: Np. 1% za 1000 postów, zobaczymy czy serwery to wytrzymają  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli prywatne firmy chcą promować swoje wyroby w określonych grupach zawodowych, to co w tym złego?

Absolutnie nic. Ale ja tu widzę odwrócenie sytuacji - określone grupy domagają się innego traktowania powołując się na "casus" innych (grup, rozwiązań). A to już mi nie pachnie niczym innym jak zwyczajnym sępieniem. A tego nie znoszę. ;)

 

Ja proponuję wprowadzić zniżki dla forumowiczów, na to chyba wszyscy się zgadzamy?
  A to oczywiście ;)  Ale to za robioną przez nas reklamę :biglol:  (zwłaszcza SBD) :biglol:
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Dlaczego SIP nie ma w swojej ofercie znizek dla "grup uprzywilejowanych".
 

Hmm, być może najlepiej zacytować naszą niegdysiejszą reklamę:

Ponieważ sprzedajemy samochody, nie rabaty.

 

 

Konkurencja ma cos takiego w swojej ofercie

Oczywiście. Praktycznie każda marka ma specjalne rabaty dla flot, dla lekarzy, dla prawników, dla służb, dla strażaków, leśników ( tu można by rozważyć Forestera :) ), hodowców chomików syryjskich itd. itd.

 

A my - nie. Dlaczego ? Ponieważ traktujemy naszych klientów indywidualnie. Oferujemy - zamiast zniżek - Zlot Plejad, szkolenia w SJS, itd, itd. Z pewnością jest to inna droga, niż  ta znana wszystkim, w praktycznie wszystkich krajach. Ale i marka jest inna ...

 

Pozdrowienia 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...