Skocz do zawartości

Forester S turbo a ECU ''Y7'' z imprezy turbo.


Adrian Maziarz

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie wymienilem w swoim Foresterze turbine na td04 i ogarnalem tez porzadny wydech i chcialem wymienic sterownik na y7 z imprezy poniewaz impreza ma lepsze mapy ale samochod nie odpala na nim. Obydwa komputery sa z modeli my99 wiec immobilizer nie powinien byc problemem. Czy ktos kiedykolwiek prubowal jezdzic foresterem na kompie z imprezy? Czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytalem czy to ma sens czy nie... Ktos kiedys juz to zrobil tylko nie pamietam na jakim forum i kto i nie moge od jakiegos czasu tego znalezc. Chodzi mi tylko o to czy ktos tego dokonal i jesli tak to w jaki sposob. Tyle. Predzej czy pozniej bede ogarnial ecutek ale w tej chwili nie mam na to funduszy wiec chce koniecznie podpiac ecu z imprezy bo mieszanka paliwa i powietrza w tej chwili bedzie tragiczna a auto jest jezdzone codziennie.

Edytowane przez takumi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest bez sensu. Pogadaj użyłkowaniem FAZIA ma założone wałki z GT +ECU+TD04L. Z tego co mi wiadomo Immobilizer jest w ECU wiec i stacyjkę trzeba wymienić. Lepiej jest wydać na taki mod 1500zł aniżeli 3000netto na Remap + oczywiście turbina

Edytowane przez kubabb
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...