Skocz do zawartości

Outback h6 LPG (opinia od ludzi w temacie)


xyz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 lat później...

Dodam informację o regulacji zaworów w h6. Przy przebiegu 108 tys.km , w tym ok. 75 tys. na LPG Vialle , sprzedałem outbacka i zawory nie wymagały jeszcze regulacji.
P.S. Kupiłem oczywiście znowu H6 2019 ale jeszcze gazu nie założyłem. Trochę za mało jeżdżę no i mam jeszcze forka z LPG.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

czytam i czytam i madrzejszy jestem o rozne skróty ktorych w czesci rozwiniecia nie znam ;) Napiszcie mi prosze 2,5 motor jaki do gazu i w ktorych modelach obk legacy i forestera wystepował z ta regulacja zaworów na srubki i bez dwumasy najlepiej bo jednak chce w manualu z racji potrzeby pociagniecia czasem czegos ciezszego na haku. Pomozcie zebym wiedział jakiego auta mam szukac chcac kupic kiedy juz wiem ze silnik 2.0 moze byc za słaby. Celuje w stare roczniki bo chce sie przekonac czy polubie subaru jak Wy , a poza tym auto bedzie słuzyło do pracy wiec nie moze mi byc zal ubrudzic go czy zarysowac niechcacy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pawelkrakus napisał:

czytam i czytam i madrzejszy jestem o rozne skróty ktorych w czesci rozwiniecia nie znam ;) Napiszcie mi prosze 2,5 motor jaki do gazu i w ktorych modelach obk legacy i forestera wystepował z ta regulacja zaworów na srubki i bez dwumasy najlepiej bo jednak chce w manualu z racji potrzeby pociagniecia czasem czegos ciezszego na haku. Pomozcie zebym wiedział jakiego auta mam szukac chcac kupic kiedy juz wiem ze silnik 2.0 moze byc za słaby. Celuje w stare roczniki bo chce sie przekonac czy polubie subaru jak Wy , a poza tym auto bedzie słuzyło do pracy wiec nie moze mi byc zal ubrudzic go czy zarysowac niechcacy. Pozdrawiam

Każdy z jednym wałkiem w głowicy ma luzy na śrubkach, czyli SOHC. Poznasz to po pokrywie rozrządu. Wygoogluj sobie zobaczysz różnice.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, pawelkrakus napisał:

czytam i czytam i madrzejszy jestem o rozne skróty ktorych w czesci rozwiniecia nie znam ;) Napiszcie mi prosze 2,5 motor jaki do gazu i w ktorych modelach obk legacy i forestera wystepował z ta regulacja zaworów na srubki i bez dwumasy najlepiej bo jednak chce w manualu z racji potrzeby pociagniecia czasem czegos ciezszego na haku. Pomozcie zebym wiedział jakiego auta mam szukac chcac kupic kiedy juz wiem ze silnik 2.0 moze byc za słaby. Celuje w stare roczniki bo chce sie przekonac czy polubie subaru jak Wy , a poza tym auto bedzie słuzyło do pracy wiec nie moze mi byc zal ubrudzic go czy zarysowac niechcacy. Pozdrawiam

Polecam pasata w tdi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam odświeżę ciut temat. Chcę kupić OBK z 16 roku w 3.6. szukam dobrego zakładu w którym zamontują mi LPG. Polecacie jakiś konkretny warsztat? Warszawa? Olsztyn? Białystok? Mława? Czytałem wątek na forum poleca liście instalacje 5 i 6 generacji czy obecnie są jakieś duże zmiany w tym temacie? Z góry pięknie dziękuję za info i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, satori napisał:

Czytałem wątek na forum poleca liście instalacje 5 i 6 generacji czy obecnie są jakieś duże zmiany w tym temacie?

Skoro czytałeś to pewnie wiesz,że polecanym Guru gazownictwa jest Jako z W-wy;)

Sporo osób z TF tam właśnie robiło instalację.

Zadzwoń, zapytaj co teraz jest na czasie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, olo11 napisał:

Skoro czytałeś to pewnie wiesz,że polecanym Guru gazownictwa jest Jako z W-wy;)

Sporo osób z TF tam właśnie robiło instalację.

Zadzwoń, zapytaj co teraz jest na czasie:D

Wiem, że to mistrz. Pytam aby móc porównać chociaż ceny instalacji. Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...