Skocz do zawartości

Sprzęgło do wymiany?


Michal Barwicki

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent: sti 03 ppp

taka akcja

https://www.youtube.com/watch?v=bkB5WedKTGA&list=UUzoj4oT3Gs08LPVR_srGHaA

teoretycznie mam paragon od sprzegła(spiek) i zamachu, sprzegło zawsze mega twarde pod nogą mam porównie bo w 200sx'ie mam spieka kopany  juz 1000razy ale nie jest az tak hardkorowy jak ten w subaru.

Mam wrazenie ze jak silnik dogrzany wtedy juz tak sie nie uslizguje po za tytm jaki widac to uslizg wystepuje jak lapie boosta z poczatku pozniej juz normalnie ciagnie :huh:

Jutro podreguluje przy czpieniu nad pedalem bo takie tez sugestie dostalem od znawcy tematu. Ktoś cos wiecej podpowie?

Dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sorry, że się tak podepnę, ale naszło mnie pytanie w związku z filmikiem:

jeśli sprzęgło zacznie ślizgać, czy wystarczy (zakładając, że sprężynki i tarcza są ok) wymienić samą okładzinę?
Tzn czy po takim zabiegu sprzęgło będzie grało, czy poleca się wymianę całości i dopiero później wzmacnianie?
Cóż, kto pyta nie błądzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oto sprząglo http://www.rogerclarkmotorsport.co.uk/shop_detail.asp?productID=2688 przetrwało dwa lata, poczytałem na amerykańskim forum że ostro jada po nim dużo usterek, na angielskim znów wychwalają :wacko:. Ja wracam do ori sprzęgła i dodatkowo pytanie się rodzi- czy po wymianie na nowe sprzęgło muszę wymienić zamach? ten exedy fajnie się kreci i chciałbym zatrzymać. Doszły mnie słuchy że lepiej wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...