Jump to content

Śmiać się czy płakać, czyli Janusze Polskich warsztatów.

Bolo
 Share

Recommended Posts

Miesiac temu kupilem swojego wymarzonego WRX'a, samochod byl zaniedbany i to bylo widac od razu (cena duzo nizsza niz wartosc rynkowa tego rocznika) genralnie gosciu nie bardzo wiedzial jak i z czym to sie je. Jako ze sam robie auta stwierdzilem ze co mi tam cena niska wiec zostanie w razie czego na generalne remonty i jakies mody, zreszta nawet mi bylo to na reke bo bede mial pewnosc co w aucie siedzi. Od razu po kupnie juz wiedzialem ze cos jest nie tak ze skrzynia, dziwnie chrobotala i troszke huczala, sprzeglo rowniez bylo do wymiany wiec stwierdzilem ze dojezdze je do konca. I tak tez sie stalo, w czasie szybkiej jazdy skrzynia w pewnym momencie zaczela wyc jak syrena strazacka, no nie dalo sie jechac wiec auto na kanal i skrzynia won. Pomyslalem ze to pewnie te lozyska w dupce skrzyni, w czasie gdy moje czesci byly w drodze cos mnie tknelo i rozpolowilem cala skrzynie. Moim oczom ukazal sie niesamowity widok

post-17536-0-97768300-1413237740_thumb.jpg

post-17536-0-34279600-1413237776_thumb.jpg

post-17536-0-74150600-1413237809_thumb.jpg

post-17536-0-46847600-1413237697_thumb.jpg 

Jakim trzeba byc delikatnie mowiac "niemadrym" zeby wcisnac na chama lozysko niszczac przy tym trzpien ktory je trzyma ? Kurde jezeli mamy dziurke i wystajacy pipek to chyba wiadomo jak to ma pasowac. Na poczatku sie z tego smialem ale jak uslyszalem za na lozysko w ASO trzeba czekac miesiac lub poltorej to zaczelem plakac. Czy ktos moze orientuje sie gdzie jeszcze moge zdobyc taka czesc lub moze ma ktos na sprzedanie takie ? info prosze na priv.