Skocz do zawartości

Śmiać się czy płakać, czyli Janusze Polskich warsztatów.


Bolo

Rekomendowane odpowiedzi

Miesiac temu kupilem swojego wymarzonego WRX'a, samochod byl zaniedbany i to bylo widac od razu (cena duzo nizsza niz wartosc rynkowa tego rocznika) genralnie gosciu nie bardzo wiedzial jak i z czym to sie je. Jako ze sam robie auta stwierdzilem ze co mi tam cena niska wiec zostanie w razie czego na generalne remonty i jakies mody, zreszta nawet mi bylo to na reke bo bede mial pewnosc co w aucie siedzi. Od razu po kupnie juz wiedzialem ze cos jest nie tak ze skrzynia, dziwnie chrobotala i troszke huczala, sprzeglo rowniez bylo do wymiany wiec stwierdzilem ze dojezdze je do konca. I tak tez sie stalo, w czasie szybkiej jazdy skrzynia w pewnym momencie zaczela wyc jak syrena strazacka, no nie dalo sie jechac wiec auto na kanal i skrzynia won. Pomyslalem ze to pewnie te lozyska w dupce skrzyni, w czasie gdy moje czesci byly w drodze cos mnie tknelo i rozpolowilem cala skrzynie. Moim oczom ukazal sie niesamowity widok

post-17536-0-97768300-1413237740_thumb.jpg

post-17536-0-34279600-1413237776_thumb.jpg

post-17536-0-74150600-1413237809_thumb.jpg

post-17536-0-46847600-1413237697_thumb.jpg 

 

Jakim trzeba byc delikatnie mowiac "niemadrym" zeby wcisnac na chama lozysko niszczac przy tym trzpien ktory je trzyma ? Kurde jezeli mamy dziurke i wystajacy pipek to chyba wiadomo jak to ma pasowac. Na poczatku sie z tego smialem ale jak uslyszalem za na lozysko w ASO trzeba czekac miesiac lub poltorej to zaczelem plakac. Czy ktos moze orientuje sie gdzie jeszcze moge zdobyc taka czesc lub moze ma ktos na sprzedanie takie ? info prosze na priv.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...