Skocz do zawartości

outback H6 czy tribeca 3,6


bobbudowniczy

Rekomendowane odpowiedzi

plątam się po tym forum jak ślepy we mgle. W sumie zdecydowany raczej byłem na outbacka ale dziś zaparkowałem obok tribecki i w sumie nie wiem co o niej sądzić. Celuję w okolice 2009-2011. Ma być benzyna i automat, do ciągania przyczepy kempingowej poniżej 1500kg wakacjami, na co dzień do pracy - jazda poza miastem 100 km dziennie maks 120 a średnio 80 km/h bo trasa zapchana, dzieci duże :-) i rosną. Doczytałem na forum, że tribecka większa bo 7 osobowa (jeśli trzeci rząd jak w C4 grand Picasso - to tylko na zakupy bo nastolatek tam nie usiądzie na dłużej niż pół godziny - mało miejsca na nogi) ale wycofana z produkcji (chyba), ogólnie chyba większa niż outback, może ktoś miał okazję porównać oba modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zdecydowany raczej byłem na outbacka ale dziś zaparkowałem obok tribecki...

Mam tak samo, tylko z tygodniowym opóźnieniem. Już miałem kupić outbacka, ale mechanik mi odradził TEN konkretny egzemplarz, który upatrzyłem. No i zobaczyłem tribeckę. Myślę, nad nią poważnie. Tym bardziej, że moje dotychczasowe auto, to Pacifica, kawał samochodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

zdecydowany raczej byłem na outbacka ale dziś zaparkowałem obok tribecki...

 

Mam tak samo, tylko z tygodniowym opóźnieniem. Już miałem kupić outbacka, ale mechanik mi odradził TEN konkretny egzemplarz, który upatrzyłem. No i zobaczyłem tribeckę. Myślę, nad nią poważnie. Tym bardziej, że moje dotychczasowe auto, to Pacifica, kawał samochodu.

Porównywałeś bezpośredio ?

Bo mam wrażenie, ze w B9 jest wiecej miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eUro-spec. OBK 3.6 vs euro-spec. Tribeca 3.6: Tribeca bedzie kilka lat starsza, ale raczej kilkadziesiat tysiecy tansza ;)

imho wybierajac Beke otrzymamy "wiecej auta za mniej kasy"

 

 

p.s. wszystkich bylych, obecnych i przyszlych Tribekowcow pozdrawiam z Nowym rokiem, szerokosci! :)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...