Jump to content

Podciśnienie Impreza 2,0 160KM boxer

Recommended Posts

Witam 

Potrzebuje pomocy fachowców. 

Swoje Subaru mam od 5 miesięcy i od niedawna (2 tygodni) świeci mi się Check Engaine - (problem dotyczy 2 biegu dolotu podciśnienia). 

Tylko tyle wiem niestety. Jeździłem po swojej wiosce zwanej Gorzów i nikt nie posiada odpowiedniego oprogramowania do sprawdzenia jak nazywa się dokładnie problem.

Nikt też nie zna się na silnikach Boxer-a. Ciężko jest komu kolwiek wskazać gdzie powinien znajdować się wężyk podciśnienia. A tym bardziej skąd on wychodzi i gdzie wchodzi. 

Jeśli ktoś z was miał podobny problem proszę o pomoc lub zdjęcia gdzie mam tego szukać (sam nie jestem mechanikiem).

A czy macie pojęcie ile taka naprawa by kosztowała. 

Dziękuje za pomoc.

Ja sugeruję aby samodzielnie nie grzebać bo można coś poważniej napsocić.

Z Gorzowa masz stosunkowo niedaleko do Poznania, a tam juz są "doktory" którzy pomogą.

naprawa u pana Heńka, co nie ma pojęcia o Subaru, może okazać się droższa niż w ASO.

Na początku warto jednak odwiedzić "polecany serwis" i przynajmniej zdiagnozować usterkę ... później zdecydujesz gdzie naprawisz...

http://www.subaru.pl/news2013n000185.html - sprawdzisz za stówę, a później za naprawę zapłacisz o stówę mniej .. może warto zaryzykować ;)