Jump to content

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka

Recommended Posts

Subarami jeżdżę od 10 lat , z forum ,jak i od  mego mechaniora  (speca Subarowego) wielu znajomych,czy spotowiczów ,zlotowiczów ciutkę wiem o bolączkach,wadach ,czy serwisie Subaru.Wiadomo.

A tu gadam z nowo przyjętym gościem w pracy , luźna gadka o autach , od do mnie z pytaniem  czym jeżdżę , ja że Subaru Impreza , a ten ,że przjebłane auto ,bo jest tego mało ,nie ma kto serwisować ,części strasznie drogie , w ogóle to jak jakieś mazdy RX7 , ot fanaberia,że nie mam co z pieniędzmi robić skoro na wymianę oleju pewnie do Wrocławia jeżdżę, bo żaden warsztat tego nie zrobi.

Jajca jak cholera :D

• Haha 1
  • Upvote 2
  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sąsiad kupił z drugiej strony osiedla nowy WRX STI 2015, ma coś wydech poprawiony.   Jak odpala, to dudnienie słychać długo zanim zniknie za winklem, tak samo jak wraca.   Patrzę n

Dobra, dobra, ludzie mogą mieć wyrobione zdanie (takie czy inne) na temat Subaru, ale to idzie dalej - nawet zwierzęta zaczynają już rozpoznawać markę! Kurczę, miałem filmik, ale mi się niechcący ska

Wracając na moment do opinii na temat Subaraków: mnie ostatnio we własnym garażu spotkało coś zupełnie przeciwnego. Otóż gmerałem sobie spokojnie przy Esti-Aju, podchodzi Pan Ochroniarz.. Spodziewałem

Posted Images

51 minut temu, hemi112 napisał:

Subarami jeżdżę od 10 lat , z forum ,jak i od  mego mechaniora  (speca Subarowego) wielu znajomych,czy spotowiczów ,zlotowiczów ciutkę wiem o bolączkach,wadach ,czy serwisie Subaru.Wiadomo.

A tu gadam z nowo przyjętym gościem w pracy , luźna gadka o autach , od do mnie z pytaniem  czym jeżdżę , ja że Subaru Impreza , a ten ,że przjebłane auto ,bo jest tego mało ,nie ma kto serwisować ,części strasznie drogie , w ogóle to jak jakieś mazdy RX7 , ot fanaberia,że nie mam co z pieniędzmi robić skoro na wymianę oleju pewnie do Wrocławia jeżdżę, bo żaden warsztat tego nie zrobi.

Jajca jak cholera :D

Czyli czeka cię praca od podstaw. No bo chyba nie zostawisz go w takim stanie? :)

Ja bym mu jeszcze powiedział, że nie możesz upalać, bo jak tłok wystrzeli to kolo wybije.. 

Sytuacja z ostatniego spota. Podjeżdża piękne BRZ. Słyszę rozmowę obok.. Oo co to.. To ts Toyota, a nie, Subaru (kawalek, dalej, okej, trzeba zwrócić uwagę).. To te.. No... GTR. 

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Panowie ,co do świadomości ,to powiem wam jedno.na pokrywe nad paskiem dałem (odpadła z UAZa vel buchanka) tabliczkę ori radziecką  "zdielano w cccp" i tym bardziej laikom mówię,że japonia korzystała też z innych myśli technicznych ,o ile budę w Imprezie zrobili sami o tyle silnik ,to 4 cylindrowa rozwinięta myśl techniczna na licencji Dniepra,i innych radzieckich motocykli dlatego boxer.

• Like 2
  • Haha 5

Osłabiłeś mnie. Moja wiara w Subaru zaczęła się chwiać. Przypominam sobie lata 80'te. Topowy ruski sprzęt, to były czyste kopie sprzętu zachodniego. Np. magnetofony Majak. Revox jak byk. Ale jeżeli masz rację, to czekam na Samarę H6 z manualem 8 b. Jeżeli będzie mnie stać, natychmiast kupię. Pozdrówka. :clapping:

W dniu 7.07.2020 o 21:32, hemi112 napisał:

na wymianę oleju pewnie do Wrocławia jeżdżę, ...

Ale ty tak na poważnie ;)?