Jump to content

V Forumowa Subariada - Bułgaria

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 836
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

za nami dzień bułgarski... Przez chwilę postraszył nas Subary (a właściwie jego auto) ale na szczęście wszystko wróciło do normy Zapowiada się miły wieczór na górze Kom Za nami Jaskinia Magura (z

dzisiaj było mniej terenowo ale tylko w sensie jeżdżenia po nim bo chodzenia nie zabrakło Byliśmy w kilku pięknych miejscach a na koniec dotarliśmy do fantastycznie położonej bazy   A jeśli o obia

Selekcja zakończona, ciężko było wybrać, tyle jest tych zdjęć......   https://plus.google.com/u/0/photos/111745231852082610049/albums/6170678916150858065   Na filmik przyjdzie czas.

Posted Images

Przyłączamy się do życzeń: Subary, przynajmniej drugie tyle i z wysoką emeryturą żebyś miał za co podróżować po świecie Subarakami.

Wszystkiego najlepszego!

• 1 year later...

Hej,

z racji otrzymania od Beaty i Miłosza mapki z wyprawy do Mołdawii, przypomniałem sobie o Bułgarii - nie mogę takiej mapki zlokalizować u siebie na dysku... Czy jakaś dobra dusza mógłaby ją wrzucić do wątku albo podesłać pw? :)

17 godzin temu, marhof napisał:

z racji otrzymania od Beaty i Miłosza mapki z wyprawy do Mołdawii, przypomniałem sobie o Bułgarii - nie mogę takiej mapki zlokalizować u siebie na dysku...

Z tego co pamiętam mapka z naszej wyprawy do Bułgarii chyba nie była realizowana a na pewno nie została rozesłana. Też chętnie przytuliłbym taką mapkę.  :)

8 godzin temu, Dyrekcja napisał:

To może nie jest mapka, ale udostępniłem zdjęcia  z telefonu - tam są lokalizacje ( a że zdjęcia w/g kolejności, to choć "prawie" trasę widać ):

https://goo.gl/photos/GKqvZEkHnA6j3JYd9

Pozdrowienia

Ooo, tych zdjeć chyba nie widziałem :) Jak fajnie jest się przenieść jeszcze raz w tamte strony i powspominać :)

Znalazłem program tamtej wycieczki wysłany przez Miłosza jeszcze przed wyprawą, w formie PDF. Tam jest coś na kształt mapki z trasą, choć różni się ona od tego co faktycznie udało się zrobić. Nie wiem jak z udostępnianiem takiego programu na forum, ale jak ktoś byłby zainteresowany, a nie ma, to niech mi podeśle maila na PW, podzielę się :)