Jump to content

V Forumowa Subariada - Bułgaria

sebekian
 Share

Recommended Posts

Chyba każdy powinien mieć szansę się zapisać i samodzielnie powinien się wpisać.

Tak gwoli wyjaśnienia... :)

Urabus Family Team wybieramy się do Albanii w dwa auta z racji tego, że młodzież chciałaby się trochę uwolnić spod kurateli starszyzny ;)

Kupiłem sobie duża mapę bałkanów i chciałbym zaznaczyc zeszłoroczna subariade. Tym samym  szukam rozpisu trasy z subariady III rumunia. pamietam ze Milosz rozsylal ale nie moge znalesc. porsze na PW

Kupiłem sobie duża mapę bałkanów i chciałbym zaznaczyc zeszłoroczna subariade. Tym samym  szukam rozpisu trasy z subariady III rumunia. pamietam ze Milosz rozsylal ale nie moge znalesc. porsze na PW

Wysłałem na maila z tabelki.

Chyba każdy powinien mieć szansę się zapisać i samodzielnie powinien się wpisać.

Urabus Family Team wybieramy się do Albanii w dwa auta z racji tego, że młodzież chciałaby się trochę uwolnić spod kurateli starszyzny ;)

czy to oznacza również ...podwójną ilość namiotów ?? ;)

czy to oznacza również ...podwójną ilość namiotów ?? ;)

Nie ;) To raczej próba wprowadzenia w życie wniosków z pierwszej Subariady  :)

Strofy i kadry z I Subariady

No musze się z przyznać ze dopiero teraz chyba obejrzałem filmik z I Subariady i fajnie było oglądać miejsca w których byliśmy na III Subariadzie.

I tu mam propozycje do ogólnego zaakceptowania o stworzenie wątku, moze w Naszych podróżach z filmikami z Subariad tymi "oficjalnymi" tak żeby były wszystkie w jednym miejscu i łatwo było sobie zajrzeć i przypomnieć sobie, co wy na to ?

A po drugie primo

Edited by sebekian

Pomysł fajny, choć na stronie głównej forum jest odnośnik do kanału YT, a tam rozdział Wyprawy.

Ale w Naszych Podróżach podpięty temat tez byłby super. :)

Film z II Subariady z Krymu był efektem zmontowania materiału z kilku źródeł. 

Zabrało to dużo czasu,mam na myśli samo zgromadzenie video i montaż.

Każdy ma jakąś wizję i swoje materiały, mile widziana jest różnorodność i inicjatywa.

Cierpliwości, a kilka produkcji z pewnością ujrzy światło dzienne i trafi na duży/mały ekran.

Pomysł fajny, choć na stronie głównej forum jest odnośnik do kanału YT, a tam rozdział Wyprawy.

Ale w Naszych Podróżach podpięty temat tez byłby super. :)

Niedoskonałość korzystania z wersji mobilnej ;)

Od kiedy to Rumunia jest na Bałkanach? :P

Robi się bałagan, zaraz stworzę dwa wątki dla tych dwóch potencjalnych Subariad.

Tadam:

VI Subariada do Albanii

VII Subariada Turcja wschodnia

:)

Mało kto słyszał, ale APE rzucił temat subariady w Maroko. Temat o tyle ciekawy, że można to zrobić w półroczu "zimnym", i nie zmarznąć za bardzo (np. w grudniu). Temat dość drogi, no i z dojazdem minimum 18-20 dni ale do ogarnięcia. Jak będą chętni to "podniosę rękawicę".

• Upvote 1

Fajne zdjęcia. Rzeczywiście ciężko jest wybrać, bo ciężko jest odrzucić. Każde ujęcie ma coś w sobie. Ja przynajmniej mam z tym problem i nasze zdjęcia selekcjonuje Pawelec-Paulo i może jutro poda link do naszych zdjątek. Filmików z różnych powodów jeszcze nie zgruntowaliśmy, ale jesteśmy otwarci na ewentualną współpracę w tworzeniu filmu z naszej fajnej wyprawy.  :)

Selekcja zakończona, ciężko było wybrać, tyle jest tych zdjęć......

https://plus.google.com/u/0/photos/111745231852082610049/albums/6170678916150858065

Na filmik przyjdzie czas.

brawo :) w dzisiejszych, cyfrowych czasach produkuje się tyle zdjęć, że najcięższą pracą jest właśnie selekcja ;)

przy okazji, przypominam o publikacji Waszych galerii na stronie www.off-road.pl

Możecie mi przesłać zdjęcia lub linki do galerii. Subary, rozumiem, że ten powyższy mogę wykorzystać ?

a relacja już jest :) czeka tylko na resztę tekstów i druk ;) W przyszły czwartek, 23 lipca możecie się ustawić w kolejce do kiosków ;)

• Dyrekcja SIP

Link do mojej  galerii umieściłem już wcześniej - jeżeli jest coś zdatnego, naturalnie można korzystać :)

Pozdrowienia 

Walka o dopłaty do paliwa do służbowych STIajów, choć stanęła na ostrzu maczety to jednak nie ma końca ;)

Tym razem uzgadnialiśmy tylko zasady moderowania działu Pytania do Dyrekcji ;)

SDIM0010.jpg

Subary dzięki za fotkę :)

Najbardziej urzekły mnie gwiazdy w jaskini. może dlatego, że nie miałem już siły ich oglądać...

Kiedy dokładnie straciłeś siły ?  Pod jaskinią, czy oglądając nasze bądź co bądź zdjęcia  ;)

na razie wrzuciłam naszemu chłopakowi od IT linki do zdjęć:

Subarego

Jastazenów

Sebekiana

i Dyrekcji

Tak jak wspomniałam, gazeta w sprzedaży będzie 23 lipca a kod QR prowadzący do Waszych zdjęć znajdzie się przy relacji z Subariady.

Jutro uciekam na chwilę na szybki urlop ale jak wrócę to bez problemu uzupełnię galerię o nowe linki :)