Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chyba jechaliśmy na III Subariadę rok temu. Tyle,że Miłosz ominął autostradę i jechaliśmy wolniej wzdłuż niej lokalną drogą.

 

 

A wracając do piątkowego wieczoru...

 

Jeśli macie ochotę, możemy zarezerwować "stolik" w Starej Zajezdni na Kazimierzu od godziny 21. Jest tam lokalny browar, a w samej zajezdni był kiedyś tor kartingowy, na którym jeździł jako dziecko sam Robert ;) Jak będzie pogoda, to mają też miejsca na wolnym powietrzu. Potem możemy udać się spacerkiem na "słynne" kiełbaski z Nyski.

 

Będą chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie ochotę, możemy zarezerwować "stolik" w Starej Zajezdni na Kazimierzu od godziny 21.

 

Ochota to jest, ale my raczej nie dojedziemy tak wcześnie... jeśli jednak jakimś cudem by się nam udało to będziemy Was szukać :)

 

Winietę węgierską braliście 10 dniową czy miesięczną ? 10 dniowa chyba nie starczy ?

 

Ja wziąłem obie miesięczne, żeby się w razie czego nie trzeba było spieszyć.

 

a mnie bank wegierski nie przepuszcza

 

Mnie też za pierwszym razem nie przepuścił wyskoczył "unknown error", ale jak podałem nazwę banku wydającego kartę dokładnie tak jak jest na karcie to transakcja przeszła... może w tym tkwił problem.

 

Wprawdzie ten węgierski system nieomal doprowadził mnie do szału - przy płatności kartą dostępny jest tylko język węgierski ! - no ale przy pomocy tłumacza online jakoś to poszło .

 

Nie jest łatwo nawet z tłumaczem ;)

Szczególnie ciekawe jest tłumaczenie: "Kártyára írt név" jako "napisał wizytówkę" co ma oznaczać "card holder"  :D

 

 

 

A jak jest z winietami w Bułgarii, będziemy ich potrzebować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w PZU i AXA, umożliwiały zakup Car Assistance bez posiadania u nich AC, za opcję 2 tygodniową Premumim (czyli wszystko naj) AXA chciała około 200 zł. Po przeczytaniu warunków szczegółowych stwiedziłem, że nie ma to sensu - auto holowali tylko do 300 km i nie dalej, podobnie w PZU. Warunki negowały jakąkolwiek pomoc w wypadku używania auta w przeprawach, offroadzie, rajdach i wszystkim co wiąże się ze zjazdem z publicznej drogi... Chętnie się dowiem czy istnieje gdzieś opcja full backup i odstawieniem do kraju, bo takie coś może się przydać kiedyś... Mi pozostaje wierzyć, że nic nie padnie - auto po remoncie w marcu i na Plejadach nic nie odpadło (potraktowałem to jako stress test). Na zapas biorę 3L oleju :)


a mnie bank wegierski nie przepuszcza, z zony karty tez probowalem - sam nie wiem co zle robie. trudno zatrzymamy sie na granicy i kupie.

 

Zatrzymam się z Tobą, też mam to do kupienia, a karty kredytowej brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chętnie się dowiem czy istnieje gdzieś opcja full backup i odstawieniem do kraju, bo takie coś może się przydać kiedyś...

Dowiadywałam się u wiarygodnego źródła przed I Subariadą i nie było takiej opcji u żadnego ubezpieczyciela.

Poza tym koszt takiego ubezpieczenia byłby koszmarnie wysoki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowo poproszę Szanownych Uczestników o podanie numerów rejestracyjnych, by uprzedzić ochronę.

Wpuścić wpuszczą, ale mogą nie chcieć oddać ;)

Naturalnie może być PW jak kto che :)


Rozpuście tę informację do wszystkich uczestników, proszę. Nie mam kompletu namiarów

Edytowane przez Grzegorz Magdziarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...