Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmit, dopisałem Cię do listy rezerwowej.

właśnie widzę :angry:, lecz jest jeszcze tyle czasu... :)

 

 

Jeszcze chwila, i miejsca na liście znajdą się na aukcji w Allegro :biglol:

a ceny przekroczą te na finał MŚ w Katowicach :lol:

Edytowane przez kosmit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że można będzie spokojnie stworzyć 2 grupy ;) Temat jest raptem 1 dzień a już tylu chętnych....
 

Wtedy też nie było by problemu że jednym nie pasuje czerwiec bo szkoła (co jest jak najbardziej zrozumiałe), a innym lipiec (np ja bym wolał czerwiec, albo najlepiej znowu majówka B) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka jest za wcześnie = zimno

 

nie raz w Polsce było dobrze ponad 25, czasami i 30, ja bardzo chętnie bym na Subariadę pojechał... w takich warunkach albo chłodniej :)

 

Pomimo to, że byłem już 3 razy w Gruzji (i to niemal we wszystkich miejscach "subariadowych"), ale to właśnie perspektywa przejechania tej wyprawy swoim autem była do tej pory niezrealizowana i dlatego bardzo chciałem tam na Subariadę pojechać. Był tylko jeden powód dla którego nie "aplikowałem" do ekipy - właśnie termin i związane z tym upały.

 

Więc skoro tyle chętnych na Subariadę do gorącego kraju w wakacje, to może inna grupa w okolicach majówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka jest za wcześnie = zimno

 

No ok, ale jak to mówią jedni wolą rybki inni grzybki. Mi szefowa raczej nie da 4 tygodnie wolnego w wakacje.

 

 

 

Więc skoro tyle chętnych na Subariadę do gorącego kraju w wakacje, to może inna grupa w okolicach majówki?

 

O to właśnie chodzi chętnych jest sporo więc przy 2 terminach każdy wybrał by coś dla siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to weekend majowy Miłosz ma zajęty. Trzeba zrozumieć że ma też innych klientów ale liczę że w ramach naszych już stałych wyjazdów będzie mógł poukładać sobie tak kalendarz żeby wszyscy byli zadowoleni. Myślę że 2 grupy będą konieczne bo dwie grupy już mamy, a jak sobie przypomnimy że majowy weekend miał być tradycyjną wyprawą do Rumuni (polecam) to i 3 grupa by się pewnie stworzyła.  :)

Tak sobie myślę że jak Subariady będą się nam tak szybko rozwijały to .................... co to będzie, co to będzie ? Druga impreza rangi Plejad  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majówka jest za wcześnie = zimno

Bułgaria w lipcu jest dość ciepłym krajem, warto wziąć to pod uwagę...

myślę o ludziach jak i o starszych autach, co by ich układy chłodzenia były sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko chcecie, obejmiemy z przyjemnością kolejną Subariadę patronatem medialnym Auto Świata 4x4. Relacja z IV ukaże się 5 listopada. Jeżeli będziecie mieli do tego czasu więcej szczegółów o "piątce", zapowiemy ja w materiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym wstępnie dołączyć. Byłem w tym roku w Bułgarii z żoną (przy okazji podróży do Azji Środkowej- część pierwsza relacji w dziale o podróżach) a za rok chciałbym pojechać właśnie do Bułgarii także z naszą 4-letnią córką (ma doświadczenie w podróżach na Krym :) ), czy można prosić o wpis na listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...