Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie to bez różnicy, która trasa i tak jadę wielorybem z dzieciakami i do tego w kolumnie 11 aut. Nocleg też. Przyjedziemy zmęczeni i wcześnie rano spadamy dalej- gdzie taniej i nie biegają zwierzęta na podłodze. Tylko trzeba rozsądnie przeliczyć ile będziemy mieli do przejechania, żeby nie było napinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero doczytałem, że 11 numerek to jeszcze wciąż rezerwa, ale przynajmniej na papierze wygląda optymistycznie :) Czekam na dalszy rozwój wypadków w takim razie...

Zwolniło się właśnie miejsce, szybka decyzja bo Beata musi znać pilnie ostateczna ilośc osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi rozmowami i ustaleniami przyszedł czas na rozpoczęcie organizacji kolejnej V Subariady. Tym razem Naszym kierunkiem będzie Bułgaria. Termin nie jest jeszcze dokładnie ustalony i czekamy na ostateczne ustalenia z naszym wiernym przewodnikiem Miłoszem (przygody4x4) ale będzie to najpewniej po Plejadach. Czekamy na powrót Miłosza i dalsze informacje techniczne oraz program wyprawy.

 

Biorąc pod uwagę atmosferę panującą na Subariadach "w ciemno" zadeklarowali się forumowicze:

 

1) Subariada Bułgaria, termin I - nazwijmy "podstawowy" - 15-22 czerwca NA MIEJSCU (po Plejadach będzie kilka dni na szybki serwis samochodów - niestety "pchnąć tego do przodu" nie mogłem)

 

1. Dyrekcja (potw.)

2. jastazen (potw.)

3. ppmarian (potw.)

4. Subary (potw.)

5. sebekian (potw.)

6. Urabus Family Team (potw.)

7. lehu (potw.)

8. muka (potw.)

9. sjak (potw.)

10. Cart (potw.)

 

11. Kosmit (potw.)

 

 

Rezerwa:

 

1. marhof (potw.)

2. Submath

3. MUrsus (potw.)

4. KlaudiaK (potw.)

5. tzd (potw.)

 

 

 

2) Subariada Bułgaria, termin II - nazwijmy "dla tych co nie mogą w czerwcu" - 6-13 września NA MIEJSCU

 

1. Krzychu91 (potw.)

2. wipolak (potw.)

 

 

Delikatnie juz przekroczyliśmy grupę która miała być standardowo 10-11 aut. Teraz możemy tworzyć grupę rezerwową, przecież może się jeszcze wiele zmienić bo czasu jest dużo.

À co to bo ja nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

À co to bo ja nowy

 

skorzystam z okazji i "nowemu" zadedykuję link do wrześniowej edycji Subariady. Myślę, że imprezą będzie trudno, ale być może właściciele OBK i XV zaczną stukać do drzwi...

Istnieje opcja wyeliminowania trudniejszych fragmentów trasy i rozszerzenia bazy potencjalnych "subariadowiczów".

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/76597-vi-forumowa-subariada-bu%C5%82garia-wrzesie%C5%84-2015/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zostały tylko 103 dni do Subariady a tu taka cisza.... jak makiem zasiał :)

Trasa dojazdowa wybrana? Hotele po drodze zarezerwowane? Miejsce spotkania ustalone? Nalewki się robią? :D :D :D

 

Ech Seba... chyba potrzebujesz pomocy pani "Porządkowej" :D ... tak zaniedbać wątek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały tylko 103 dni do Subariady a tu taka cisza.... jak makiem zasiał :)

Trasa dojazdowa wybrana? Hotele po drodze zarezerwowane? Miejsce spotkania ustalone? Nalewki się robią? :D :D :D

 

Ech Seba... chyba potrzebujesz pomocy pani "Porządkowej" :D ... tak zaniedbać wątek :facepalm:

Koleżanko my wszystko sobie w wąskim gronie na PW ustalamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka poruszyła bardzo ważny temat... Jastazen czy nie zawiedziesz nas  ;)  :D  Twój napój jest obowiązkowy...  :D

Napoje dojrzewają, nabierają mocy, barwy i aromatu. Oczywiście będą serwowane, a jakże. Ha, Ha, Ha. :D

Edytowane przez Jastazen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się zapytam, ponieważ jestem zainteresowany wrześniem, po obejrzeniu poprzednich wypraw, czy outback diesel (na dodatek rocznik 2008) da radę? Czytałem tu, że może wrześniowa będzie trochę łagodniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest ekipa, która chce jechać sama. Ja tylko rzuciłem pomysł, jako jedną z możliwości organizacji wyjazdu.

 

Szkoda, że Miłosz nie dał jeszcze trochę czasu. Do września jeszcze daleko, Dyrekcja proponowała rozesłanie maili do posiadaczy foresterów, nie wiadomo czy doszło to do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mogłem dać czasu więcej bo plan alternatywny wymagał natychmiastowego działania.
Co się odwlecze... itd. 


@@Miłosz Rzeźnik, a mógłbyś wrzucić informacje o tym KL, które zamierzasz wykupić dla ekipy?  

Napisz jakie ma parametry, cenę i kto jest ubezpieczycielem.

 

TAkie jak przy poprzednich - AXA, wariant podstawowy, KL 10000E na Europę, w pakiecie jest jakieś NWW i Bagaż.

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu a raczej nocy dzisiejszej wszyscy dostali ode mnie maile z kosztem zamówionych noclegów w Bułgarii. Kwoty są też wpisane w tabelkę Google dostępną dla uczestników, oraz otrzymał je Sebastian jako ogarniający wpłaty.

 

W oczekiwaniu na wspólny wyjazd... Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...