Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KlaudiaK

 

 

Napisany Dzisiaj, 14:34 sebekian powiedział II termin wrześniowy do Bułgarii, są chętni ?? No, nareszcie wraca wątek wrześniowego terminu Subariady. Czy to będzie edycja V bis? A może pierwsza będzie Va, a wrześniowa Vb? Tak czy inaczej, zgłaszam swój akces i mam nadzieję, że ten wątek nie rozmyje się w "międzyczasie". 1. 2. 3. 4. 5. 6. wipolak 7. 8. 9. 10.
Myślę, że chyba lepiej jednak jest stworzyć odrębny wątek, żeby nie było nieporozumień i bałaganu :huh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tego wątku, ale chyba oprócz Ciebie były jakieś inne osoby, które chciały jechać, ale nie zmieściły się w terminie czerwcowym. 

Proponuję, żebyś potwierdził u Miłosza, czy termin wrześniowy jest nadal aktualny i otworzył wątek VI Subariady.

Była też propozycja kolejnej majówki w Rumunii, więc nie wiem jak będzie z numeracją. ;)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tego wątku, ale chyba oprócz Ciebie były jakieś inne osoby, które chciały jechać, ale nie zmieściły się w terminie czerwcowym.

Proponuję, żebyś potwierdził u Miłosza, czy termin wrześniowy jest nadal aktualny i otworzył wątek IV Subariady.

Była też propozycja kolejnej majówki w Rumunii, więc nie wiem jak będzie z numeracją. ;)

Chętnych nie brakuje. Ja poudzielam się z przyjemnością w wątku o rumuńskiej majówce i bułgarskiej wrześniówce. Ktoś już próbował wcześniej listę tworzyć we wcześniejszym poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zk: czyli chcesz oba wątki?

 

Jestem do dyspozycji w kwestii Subariady V edycja wrześniowa, ale się nie upieram.

 

Teraz chyba jakieś decyzje i działania są potrzebne:

1. Założenie wątku rumuńskiej majówki

2. założenie wątku wrześniowej Subariady

3. nominacje koordynatora(ów)

 

Może mnie jako świeżynkę oświecicie - kto w w/w kwestiach ma moc sprawczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miłosz, czy to Ty jechałeś przed momentem na Nowych Sadach w Łodzi ?

Jeśli tak to się mineliśmy, rowerzysta z łapą w górze. ;)

Tak, tak. Niestety nie poznałem zupełnie, ale miło!

 

W kasku i kominiarce raczej ciężko mnie poznać ;) góra z górą się nie zejdzie a.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Ponieważ wątek samej nazwy Subariada był dyskutowany sugeruję następjjące nazewnictwo ( uwzględniając fakt, że o ile V - ta Subariada jest wydarzeniem przyszlym, pewnym , o tyle termin wrześniowy a tym bardziej majowy na Rumunię - nie ) :

Dla Bułgarii we wrześniu VI - ta ( ? ) Subariada

Dla dyskusji o Rumunii najpier wątek sprawdzający, czy są chętni ( np. Kto chętny na Subariadową majówkę w Rumunii ?)

Jeżeli temat "chwyci", to można tę Subariadę  nazwać III bis ( aby jednocześnie nawiązać do III Subariady właśnie w Rumunii, a nie zakłócać już istniejącej numeracji )

Tym sposobem uszanujemy nazewnictwo i "wysondujemy" zainteresowanie.

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wątek samej nazwy Subariada był dyskutowany sugeruję następjjące nazewnictwo ( uwzględniając fakt, że o ile V - ta Subariada jest wydarzeniem przyszlym, pewnym , o tyle termin wrześniowy a tym bardziej majowy na Rumunię - nie ) :

Dla Bułgarii we wrześniu VI - ta ( ? ) Subariada

Dla dyskusji o Rumunii najpier wątek sprawdzający, czy są chętni ( np. Kto chętny na Subariadową majówkę w Rumunii ?)

Jeżeli temat "chwyci", to można tę Subariadę  nazwać III bis ( aby jednocześnie nawiązać do III Subariady właśnie w Rumunii, a nie zakłócać już istniejącej numeracji )

Tym sposobem uszanujemy nazewnictwo i "wysondujemy" zainteresowanie.

 

Pozdrowienia

Jest decyzja potrzebni są wykonawcy, których uprzejmie prosze z racji nikłych kometencji o podjęcie działań w powyższym :icon_205:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek rumuński założony. Fajnie byłoby kontynuować tradycję majową. :)

 

@@Wipolak, jeśli czujesz się na siłach koordynować wyjazd wrześniowy, to otwórz wątek i ... będzie porządek. :D 

 

Funkcja "ogarniacza" nie jest taka straszna i absorbująca. Justi zajmowała się III Subariadą, więc coś o tym wiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli czujesz się na siłach koordynować wyjazd wrześniowy

 

Wypowiedź Dyrekcji i Przemka (przemekka?) traktują jako swoistą nominację, osobny wątek Subariady VI - Bułgaria - wrzesień 2015 zakładam i zapraszam :D

 

VI Forumowa Subariada - Bułgaria - wrzesień 2015

Edytowane przez Wipolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga, zwolniło się jedno miejsce na czerwcową Subariadę, uruchamiam listę rezerwową która oficjalnie wygląda tak :

 

11. Cart (potw.)
12. Kosmit (potw.)

Rezerwa:

1. marhof (potw.)
2. Submath

3. MUrsus (potw.)

4. KlaudiaK (potw.)

5. tzd (potw.)

 

Teraz decyzję i wpłatę musi podjąć w pierwszej kolejności Cart, już piszę PW i czekam na bezzwłoczną decyzję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...