Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

@Subary, jeśli chodzi o prysznic to polecam ten patent. :)

 

 

Do kompletu kabina z Decathlonu, i nic więcej nie potrzeba. Przetestowane na IV Subariadzie, dzięki uprzejmości Chojnego i Zoui. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do kompletu kabina z Decathlonu, i nic więcej nie potrzeba
Noooo..... ja bym powiedziała, że jednak potrzebna jest w miarę "ludzka" pogoda, żeby zimny wiatr nie przyklejał Ci zimnej i mokrej kabiny z Decathlonu do pleców :P Wiem co mówię bo korzystałam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowane przy plus 5st. :) 

Kabina chroni od wiatru, ciepła woda wlana do prysznica (zagotowana wcześniej w czajniku) też poprawia termikę. ;)

Poza tym jedziecie w czerwcu i na południe, więc powinno być już w miarę ciepło. :)

 

@Subary wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. tort.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydumałem program wyjazdu. Taki graficzny jak poprzednio. Oczywiście nie wszystko jest tam ujęte bo za często musiałbym pisać "offroad po górach z pięknymi widokami wkoło" :P Ale główne rzeczy, które chciałbym Wam pokazać są. I wbrew pozorom - będzie duuużo terenu.

 

Dobra wiadomość dla czyściochów, komfortowiczów i innych homo civilizatikus - tylko 3 noce pod namiotem (za to wysoko), reszta w hotelach. A to dlatego, że mamy bardzo klimatyczne miejscówki noclegowe i pomyślałem, że to będzie przyjemne np. spędzić noc w zabytkowym pensjonacie w skansenie.

 

TUTAJ PROGRAM, częstujcie się.

 

 

 

PS. Sebastian, czy zebrałeś już w tabelkę od wszystkich uczestników potrzebne dane?

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimne noce nie. Gorzej było ze wstawaniem i wyjściem ze śpiwora.  :biglol:

 

Marcin miał śpiwór do -5 bo cieplejszych dziecięcych nie było. Natalia miała do -25. Dobra do spania jest też bielizna termoaktywna (narciarska). Zresztą w Rumunii najbardziej dokuczała nie temperatura tylko wilgoć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszą się że lamenty mojej lepszej połowy zostały wysłuchane i mamy noclegi naprzemiennie plener/pensjonat :)

 

Pytanie do wszystkich uczestników: czy ktos poza nami zamierza przedłuzyc sobie wakacje nad morzem Czarnym lub Egejskim?

 

I czy w zwiazku z tym nie udałoby sie tak przeorganizowac trasy przejazdu SUBARIADY aby zakończyć bliżej któregos kolwiek z mórz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppmarian - Nie trzeba zmienić trasy, trasa ostatniego dnia (z Melnika) to właściwie powrót asfaltem. Możecie w ostatni dzień z Melnika ruszyć na południe. Nad morze w Grecji macie 130km tylko. 

 

 

Miłosz Rzeźnik program super.

Jedno pytanie o noclegi w górach. Jakich temperatur możemy  się spodziewać w nocy ?

 

 

Z +5 może być. Rajtuski?  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem tabelkę z niezbędnymi danymi dla Miłosza, uczestnicy którzy byli na IV Subariadzie w Rumuni dostali maile na podane adresy mailowe, kto nie dostał proszę o przesłanie adresu mailowego na PW do udostępnienia tabelki. Proszę o uzupełnienie/zaktualizowanie tabelki najszybciej jak to możliwe a na pewno do końca tygodnia. 

 

Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale przypominam że była otwarta propozycja Subariady do Rumuni i II termin wrześniowy do Bułgarii, są chętni ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale przypominam że była otwarta propozycja Subariady do Rumuni i II termin wrześniowy do Bułgarii, są chętni ??

Hej zglaszam akces do otwartej propozycji Miłosza na Suberiade do Rumunii. Ewentualnie podjąłbym wyzwanie w ( jak zdrowie dopisze :-) ) terminie wrześniowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

II termin wrześniowy do Bułgarii, są chętni ??

 

 

No, nareszcie wraca wątek wrześniowego terminu Subariady.

Czy to będzie edycja V bis? A może pierwsza będzie Va, a wrześniowa Vb?

Tak czy inaczej, zgłaszam swój akces i mam nadzieję, że ten wątek nie rozmyje się w "międzyczasie".

 

1.

2.

3.

4.

5.

6. wipolak

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...