Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z wcześniejszymi rozmowami i ustaleniami przyszedł czas na rozpoczęcie organizacji kolejnej V Subariady. Tym razem Naszym kierunkiem będzie Bułgaria. Termin nie jest jeszcze dokładnie ustalony i czekamy na ostateczne ustalenia z naszym wiernym przewodnikiem Miłoszem (przygody4x4) ale będzie to najpewniej po Plejadach. Czekamy na powrót Miłosza i dalsze informacje techniczne oraz program wyprawy.

Biorąc pod uwagę atmosferę panującą na Subariadach "w ciemno" zadeklarowali się forumowicze:

 

1) Subariada Bułgaria, termin I - nazwijmy "podstawowy" - 15-22 czerwca NA MIEJSCU (po Plejadach będzie kilka dni na szybki serwis samochodów - niestety "pchnąć tego do przodu" nie mogłem)

 

1. Dyrekcja (potw.)
2. jastazen (potw.)
3. ppmarian (potw.)
4. Subary (potw.)
5. sebekian (potw.)
6. Urabus Family Team (potw.)
7. lehu (potw.)
8. muka (potw.)
9. sjak (potw.)
10. Cart (potw.)

 

11. Kosmit (potw.)


Rezerwa:

1. marhof (potw.)
2. Submath

3. MUrsus (potw.)

4. KlaudiaK (potw.)

5. tzd (potw.)

 

 

 

2) Subariada Bułgaria, termin II - nazwijmy "dla tych co nie mogą w czerwcu" - 6-13 września NA MIEJSCU

 

1. Krzychu91 (potw.)

2. wipolak (potw.)

 

 

Delikatnie juz przekroczyliśmy grupę która miała być standardowo 10-11 aut. Teraz możemy tworzyć grupę rezerwową, przecież może się jeszcze wiele zmienić bo czasu jest dużo.

Edytowane przez Aga
Aktualizacja listy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sebastian  za wykazaną inicjatywę, teraz wszystko pójdzie jak z płatka.

 

Rozważając różne terminy proszę wziąć pod uwagę, aby starać się nie kolidować z pierwszym weekendem lipca - WRC w Mikołajkach....

 

Tak przy okazji, jakiś światełko w temacie dystansów pod amory ?

 

 

 

 

1. Dyrekcja

2. jastazen

3. ppmarian

4. Subary

5. sebekian

6. wipolak

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 Tak przy okazji, jakiś światełko w temacie dystansów pod amory ?

 

Dalej w testach. Jak na razie ( ca. 30.000 km ) bez negatywnego wpływu na system napędu, zawieszenie etc.

Ponowne pomiary prześwitu wykazały ca. 2 cm więcej pod płytą itd. Pod wahaczami naturalnie bez zmian.

Myślę, że jeszcze jakieś 2 , 3 miesiące.

 

Zastanawiałem się nieco nad drogą - bazując na tegorocznych diświadczeniach ( granice !) myślę, że można by pojechać przez Rumunię i przy okazji "zaliczyć" transalpinę, czy transfogarską .

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę że uda się dogadać termin po roku szkolnym, najlepiej w lipcu ale wszystko zależy od Miłosza, możemy jedynie delikatnie zasugerować dogodny termin. Ja też mam dziecko w szkole i egzaminy do gimnazjum ale te są chyba w kwietniu. Drugą sprawą jest że może być też taka sytuacja, oby nie, że po Plejadach bedzie potrzebny czas na ponaprawianie aut. 

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...