Skocz do zawartości

Kurs na licencję wyścigową


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo ,bebenku nasz powiedz mi czy to chodzi o daty 13-14maj? Bo takie tam znalazłem,ten listopadowy jest juz zajęty czy sie nie odbędzie? Skoro to jest drugie podejście, żaden ze mnie zawodnik ale tak dla fanu i nauki i spędzenia czasu z fajną ekipa chętnie bym sie wybrał na takie cos. Jakie tam umiejętności sa potrzebne ? Żeby idioty z siebie nie zrobić :) pozdrawiam 

Edit. Dobra już zauważyłem poprzednie posty sa z 2014 r:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi oczywiście o termin 13-14.05. Jak już się zorientowałeś listopad to był termin z 2014 roku :) Wtedy po raz pierwszy chciałem zrobić papier ;)

 

Jak nie masz planu na wykorzystanie licencji to imho bez sensu na to iść. Funu raczej nie będzie bo kurs to kilka godzin teorii plus odrobina jazdy nastawiona na zachowanie się na torze w sytuacjach wyjątkowych, to nie będzie pojeżdżawka gdzie sprawdzają czy umiesz jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha :) czyli nie można tam poszaleć  , dobra pięknie dzieki za info , ale wiesz co, gdyby Ci sie teraz znowu nie udało a znalazł byś cos takiego bliżej Śląska ! To chętnie pójdę tak dla edukacji , faktycznie nie wykorzystam tego nigdzie ale może sie czegoś nauczę, pozdrawiam i powodzenia   :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben

Ja nie jestem jeszcze w tym roku zainteresowany robieniem tej licencji, ale mam pytanko. Czy licencja wyścigowa też powoduje, że w KJS jesteśmy klasyfikowani jako gość czy to tylko rajdowa niesie ze sobą takie skutki? I jeszcze zobaczyłem stary post z poprzedniej strony, że chciałeś tą licencję na barbórkę mieć, ale to właściwie ta licencja daje taką możliwość? Przecież to rajd a nie wyścig :) Barbórka się rządzi swoimi prawami i nie wymagają licencji R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek pojechaliśmy pod zły adres, Toruń zamiast Bydgoszczy. Potem było lepiej, jutro egz , trzymać kciuki :)

beben
Ja nie jestem jeszcze w tym roku zainteresowany robieniem tej licencji, ale mam pytanko. Czy licencja wyścigowa też powoduje, że w KJS jesteśmy klasyfikowani jako gość czy to tylko rajdowa niesie ze sobą takie skutki? I jeszcze zobaczyłem stary post z poprzedniej strony, że chciałeś tą licencję na barbórkę mieć, ale to właściwie ta licencja daje taką możliwość? Przecież to rajd a nie wyścig  Barbórka się rządzi swoimi prawami i nie wymagają licencji R?


W kjs jesteś gość lub w ogóle cię nie dopuszczą

Barborka warszawska jest specyficzna. Po pierwsze jest to rajd okręgowy czyli wystarczy RN, po drugie dopuszczają tam zawodników różnych dyscyplin z różnymi licencjami, w tym BC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jakoś nie skojarzyłem nigdy że Barbórka to rajd okręgowy, mimo że przecież widać to po samochodach które w niej startują i nawet jestem w automobilklubie który ją organizuje :facepalm: 

Kurcze, strasznie ubolewam że na mazowszu jest taka nędza z rajdami okręgowymi albo ja ich wyszukać nie mogę. To jest jedyne (oprócz pieniędzy :P) co mnie powstrzymuje albo może powstrzymać w przyszłości jak mój budżet na rajdy wzrośnie przed robieniem licencji. Jeżdżenie za każdym razem na Śląsk nie brzmi fajnie, tymbardziej że to też zwiększa koszty! Mam wrażenie że z imprez na wyższym poziomie niż amatorski to w Polsce aktualnie najbardziej "dostępny" jest rallycross.

Powodzonka na egzaminie :)

Edytowane przez peter000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje ;)

 

Co do Barbórki to klimat jest praktycznie tylko na Karowej, no i mostek... w który przywaliliśmy kuframi na bagażniku w Landzie i nam zdjęło troche gratów... w tym komplet kół ;) 

 

 

Barbórka to walka o Karową i to tu jest faktyczna magia Barbórki :)

 

15319204_1378370405516210_24703192627671

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, beben napisał:

Pewnie masz racje, może być tak ze raz pojadę i mi starczy ale nie darowałbym sobie gdybym nie spróbował :)

 

Dokładnie takie miałem nastawienie przed a czy pojedziemy w tym roku to zobaczymy jak nam się sezon potoczy, po zeszłorocznej, po ochłonięciu pomyślałem ostatecznie "zaliczone" i jakoś nie chciało się wracać, co innego Dolnośląski, czy Świdnicki :twisted:  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...