Skocz do zawartości

Kurs na licencję wyścigową


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kilku osób do kpl żeby zorganizować kurs z egzaminem na licencję wyścigową. Jest nas już czwórka chętnych, szukamy kolejnych.  Może ktoś chce zrobić ten krok właśnie teraz? 

Przewidywany termin to koniec października. Miejsce to prawdopodobnie Słomczyn lub Miedzianka, czyli albo Automobilklub Rzemieślnik albo Kielecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymagania prawie żadne, tzn musisz mieć prawo jazdy, zrobić jakieś podstawowe badanie lekarskie i zgłosić się dowolnym autem z manualną skrzynią biegów na dwudniowy kurs, zakończony egz i tyle :)

szczegóły znajdziesz tu http://www.pzm.pl/samochody/faq#02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badania są potrzebne dopiero po zrobieniu kursu. Wysyłasz certyfikat odbytego kursu i zdanego egzaminu do PZM z kompletem zdjęć, papierków, badań i oni odsyłają zwrotnie licencję (co roku trzeba przedłużać)

 

btw - jak nie startujesz w GSMP albo WMP/WPP to licencja na niewiele się przydaje...

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bebenku trzeba robić krok do przodu i ja to rozumiem, sam bym tak zrobił.  Ja na razie nie mam co, jak i z czym do ludzi.  Puki co zostaje w swoim grajdole i swoimi Plejadami jako szczyt spełnienia jako kierowca. Ty chłopie wal wyżej i się spełniaj jak Maras i Evan, bo o ile ze mną nie rywalizujesz to masz we mnie kibica ;)
Także Plejady już odpuść sobie... :D

Zapytam jeszcze znajomych czy by nie chcieli jechać na egzamin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

Czy samochodzik może mieć LPG ? są jakieś wymogi ? można jechać samochodem zarejstrowanym np. na Ojca? Badania na własna ręke przed kursem czy na kursie lub coś takiego ?

 

Może.

Nie. Może być sejko van, albo VW T5.

Można. To nie wyścig. Ma mieć OC i badanie techniczne.

Po kursie, na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wymogiem nie jest przypadkiem manualna skrzynia biegów ??

jest  ;) 

 

wg regulaminu: "Dojazd na kurs i egzamin własnym samochodem z manualna skrzynią biegów, dwoma siedzeniami 

 /kierowcy i pasażera /oraz kaskiem."
Edytowane przez Gabin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...