Jump to content

Kurs na licencję wyścigową

beben

Recommended Posts

Szukam kilku osób do kpl żeby zorganizować kurs z egzaminem na licencję wyścigową. Jest nas już czwórka chętnych, szukamy kolejnych.  Może ktoś chce zrobić ten krok właśnie teraz? 

Przewidywany termin to koniec października. Miejsce to prawdopodobnie Słomczyn lub Miedzianka, czyli albo Automobilklub Rzemieślnik albo Kielecki

Badania są potrzebne dopiero po zrobieniu kursu. Wysyłasz certyfikat odbytego kursu i zdanego egzaminu do PZM z kompletem zdjęć, papierków, badań i oni odsyłają zwrotnie licencję (co roku trzeba przedłużać)

btw - jak nie startujesz w GSMP albo WMP/WPP to licencja na niewiele się przydaje...

Edited by maniujr

Bebenku trzeba robić krok do przodu i ja to rozumiem, sam bym tak zrobił.  Ja na razie nie mam co, jak i z czym do ludzi.  Puki co zostaje w swoim grajdole i swoimi Plejadami jako szczyt spełnienia jako kierowca. Ty chłopie wal wyżej i się spełniaj jak Maras i Evan, bo o ile ze mną nie rywalizujesz to masz we mnie kibica ;)
Także Plejady już odpuść sobie... :D

Zapytam jeszcze znajomych czy by nie chcieli jechać na egzamin ;)

Wyglada ze mamy minimum zeby kurs sie odbył , czyli powinno sie udać.

Niestety nie wybieram sie droga Marasa, zostaje amatorem ale papierek przyda mi sie pewnie raz w roku, jeśli domyslasz sie o czym mówię

• 1 month later...

Czy samochodzik może mieć LPG ? są jakieś wymogi ? można jechać samochodem zarejstrowanym np. na Ojca? Badania na własna ręke przed kursem czy na kursie lub coś takiego ?

Czy samochodzik może mieć LPG ? są jakieś wymogi ? można jechać samochodem zarejstrowanym np. na Ojca? Badania na własna ręke przed kursem czy na kursie lub coś takiego ?

Może.

Nie. Może być sejko van, albo VW T5.

Można. To nie wyścig. Ma mieć OC i badanie techniczne.

Po kursie, na własną rękę.

a wymogiem nie jest przypadkiem manualna skrzynia biegów ??

jest  ;) 

wg regulaminu: "Dojazd na kurs i egzamin własnym samochodem z manualna skrzynią biegów, dwoma siedzeniami 

/kierowcy i pasażera /oraz kaskiem."
Edited by Gabin

• 2 years later...