Jump to content

SVX Alcyone

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gdyby ktoś jeszcze nie widział to mój SVX miał wczoraj sesję zdjęciową u mojego ulubionego fotografa... i jest przeciąg Wiecej fotek tutaj: https://www.facebook.com/skowronekmillenium/photos/?ta

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

witam! Minęło już trochę czasu od zakupu svx'a, trochę już w nim zrobiłem i pozamawiałem części, chciałem się jednak podzielić odkryciem- może komuś się przyda. Łączniki stabilizatora przód tak bardzo

Posted Images

Niestety, nie mam pojęcia gdzie jest ten czujnik.

Pochwalę się kolejnym sukcesikiem :-)

Na alledrogo zakupiłem amortyzatory do maski, od jakiegoś chińczyka, ważne tylko było by po rozciągnięciu nie były dłuższe niż 480mm.

Z rozebranej Multipli odkręciłem te koncoweczki na które wciska się amorek, i voila, działa jak ta lala

A czy ma ktoś może sposób na siłowniki pokrywy bagażnika?

Odciąć oryginalne mocowania. Dobrać siłownik po długości i przyspawac koncowki

wysłane z tel.

• 3 weeks later...

Hej

Od 2óch lat, ma coś takiego, że podczas jazdy zapala mi się kontrolka Check engine, podczas jazdy na chwilę, i później gaśnie.

Ogólnie auto jeździ, bez problemu.

Dzisiaj po przejechaniu 210 km, zatankowałem 26 litrów, czyli spalanie rewelacyjne.

Moje pytanie, jak można sprawdzić, co powoduje zapalenie kontrolki.

Pozdrawiam z nad morza, z Dębek ☺

Tak, zapomniałem dopisać LPG.

Czyli, nadal jeździć, aż coś się w końcu odezwie?

Chyba ja czarna taśma zakleje ☺

by mnie nie wkurzała

Przy lpg tak bywa że czasem potrafi zapalić się check na chwilę i gaśnie. Szczególnie jeżeli nie masz podpiętych sond. 

Tylko że działo się to jeszcze przed założeniem LPG.

Po montażu nic się nie zmieniło, tzn, dalej tak samo raz na jakiś czas zapala się i gaśnie kontrolka

• 1 month later...

Po otwarciu szyberdachy i przy predkoscji 40-80km/h smierdzi paliwem

Pod maska i pod autem sucho.

Zaciąga spaliny? W tamtym roku tego nie mialem.

wysłane z tel.

• 2 weeks later...

Od jakiegoś czasu, jest tak że zadajemy pytanie, a następnie po kilku tygodniach sami sobie na nie odpowiadamy :-)

W Gdyni ostatnio często pada, Svx stoi już w garażu i powoli przygotowuje się do snu zimowego.

Dziwna sprawa. Wsiadam dzisiaj do samochodu, odpalam, a tu centralka od ustawiania nawiewow nie działa. Świeci się jedynie podświetlenie przycisków, ale wyświetlacz nic nie wyświetla i żaden przycisk nie reaguje... Nie działa też przycisk bright, zegarek i podgrzewanie lusterek... Bezpieczniki sprawdziłem i wszystkie OK. Miał ktoś kiedyś podobny problem, lub ma pomysł co się mogło stać? 

Nie wiem jak sprawdzałem wcześniej bezpieczniki, ale chyba musiałem być bardzo zmęczony. Dzisiaj postanowiłem jeszcze raz zanurkowac pod kierownicę i okazało się że bezpiecznik nr 3 był spalony. Wszystko już działa tak jak należy :P

• 2 months later...