Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś bardzo to się nie wysilili i nic konkretnego nie napisali.

Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, że wygląd SVXa jest dosyć speczyficzny. Jest to stylistyka z tych, które albo się kocha albo nienawidzi, według mnie to jest właśnie najlepsze bo co to za radocha mieć coś co wszystkim się podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak go zobaczyłem na ulicy w 93-94 roku. Na tamte czasy to był kosmos. I myślę,że wtedy (gdy na drogach królowały maluchy, duże fiaty i polonezy) wszystkim się podobał. ;)

Obecnie też mało kto oprócz redaktora patrzy na niego z odrazą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w liceum, ojciec mojej ówczesnej miał SVX-a. Nawiasem mówiąc, zielonego USDM z jasnym wnętrzem  ;) Szpan na mieście robił niesamowity  :)

Ale nie miał VTD, więc nie ma co żałować rozstania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byłem w liceum, ojciec mojej ówczesnej miał SVX-a. Nawiasem mówiąc, zielonego USDM z jasnym wnętrzem  ;) Szpan na mieście robił niesamowity  :)

Ale nie miał VTD, więc nie ma co żałować rozstania :mrgreen:

 

Który miał, a który nie, to do te pory nierozstrzygnięta zagadka. Pewnie tylko fabryka wie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak byłem w liceum, ojciec mojej ówczesnej miał SVX-a. Nawiasem mówiąc, zielonego USDM z jasnym wnętrzem  ;) Szpan na mieście robił niesamowity  :)

 

Ale nie miał VTD, więc nie ma co żałować rozstania :mrgreen:

Który miał, a który nie, to do te pory nierozstrzygnięta zagadka. Pewnie tylko fabryka wie  ;)

Amerykańców też to dotyczy? Myślałem, że tam tylko MPT i FWD, JDM zawsze VTD, a jeno Europa taka niepewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

 

Od jakiegoś czasu, mam taka przypadłość że falują obroty- na rozgrzanym silniku. Nie jest to reguła- choć pojawia się coraz częściej- moze przez to ze przez ostatnie 2 miesiące autko stało sobie w cieplutkim garażu? :-)

 

Jest to trochę denerwujące- czy wyjmowaliście kiedyś silnik krokowy do czyszczenia?

 

 

I druga sprawa- od czego dopasować amortyzatory maski ?

 

Dariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Od jakiegoś czasu, mam taka przypadłość że falują obroty- na rozgrzanym silniku. Nie jest to reguła- choć pojawia się coraz częściej- moze przez to ze przez ostatnie 2 miesiące autko stało sobie w cieplutkim garażu? :-)

 

Jest to trochę denerwujące- czy wyjmowaliście kiedyś silnik krokowy do czyszczenia?

 

 

I druga sprawa- od czego dopasować amortyzatory maski ?

 

Dariusz

Amortyzator maski dobralem z katalogu po wymiarach. Mocowania niestety usialem przespawac

 

wysłane z tel.

Co do falowania obr sprawdz szczelkosc przewodow podcisnieniowych. U mnie wlasnie nieszczelnosc powodowala taki objaw. Przewody ze starosci sa twarde jak plasktik i pekaja

 

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł-

 

Zmrożony Svx 

 

Natchniony postem BelegUs-a , dzisiaj się spiąłem, wyciągnąłem z kabury telefon, odpaliłem "Camera" , i  ciach, dwie fotki strzelone :-)

 

044532ba75e03ee8med.jpg

 

bb6a9894b06faeb1med.jpg

 

 

Nigdzie ,innych zdjęć nie znajdziecie :-))

Edytowane przez jbond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze nie widział :evil2: to mój SVX miał wczoraj sesję zdjęciową u mojego ulubionego fotografa... i jest przeciąg :drool:

2.jpg

Wiecej fotek tutaj:

https://www.facebook.com/skowronekmillenium/photos/?tab=album&album_id=1419095348123491

Poezja.

Car photography level -> SpeedHunters

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...