Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem, widzialem, odjechalem...

Za cale auto bez karoserii 5000.

Za skrzynie 2000zl. Oczywiscie nie wiadomo w jakim stanie jest silnik czy skrzynia bo do auta nie ma nawet kluczyków. Zostało przytargane z parkingu policyjnego na ktorym stał podobno ponad 3 lata. Pod maską syf kiła itp. Jest to my92 kiedyś czerwony, a obecnie przemalowany na czarno, dość kiepsko. Ogólnie coś by pewnie z niego wyciągnął, ale nie za ceny jakie krzyczą. Wg. mnie i nie tylko nie warto wspierać sprzedających z takim podejściem. Może za jakiś czas zmądrzeją i urealnią ceny to mozna się będzie zastanowić.

Aha Dehnel za koła chcieli 800 zł :-|

post-10011-0-53893500-1480518285_thumb.jpg

post-10011-0-68913700-1480518302_thumb.jpg

post-10011-0-31916100-1480518319_thumb.jpg

Edytowane przez adixi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem już w gronie posiadaczy SVXów :)

 

BTW Jeśli ktoś szuka felg to Pan z Lublina, który mi sprzedał auto (pozdrawiam!) ma jeszcze jeden komplet OEMów - do lekkiej renowacji za 600PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w gronie posiadaczy SVXów :)

 

Gratki... witamy w gronie posiadaczy przyjemnego, drenującego portfel problemu ;)

 

Ja właśnie wróciłem z najdłuższej jak do tej pory wyprawy moim. Tydzień temu Katowice - Kołobrzeg, a dzisiaj trasa powrotna. Samochód jest cudowny, dopóki nie przyjdzie mi uzupełniać oleju (w jedną stronę około 1/3 bagnetu... ile bagnet w SVX ma między L a F, 1 litr jak w Imprezie...?) albo tankować.

 

Z tankowaniem jest taki dowcip, że mój mechanik załatał mi wydech (duża dziura za sondami i nieszczelne uszczelki na kolektorach) i wyregulowaliśmy TPS (był na 0.43V, powinno być 0.45-0.55, daliśmy na 0,5 jak bozia nakazała) i... wydaje mi się że jest (dużo) lepiej:

- Delikatna jazda pozamiejska (dostojne sunięcie 70-100): rekord, 11.3 litra LPG na 100km

- Płynna jazda po wrocławskim A4 (120-140): 13,2l / 100km

Ale był też wynik z innej autostrady, niemieckiej ( B)) ~160km/h i 16l / 100km. <_< A na innej raczej spokojnej jeździe dwupasmówkami i drogami pozamiejskimi (70-120) wyszło 14...

 

adixi mówił że nadal za dużo... tak więc nadal szukam, co jest nie tak ;)

 

Na marginesie, lakiernik który robił mi blacharkę z roboty wywiązał się niemal perfekcyjnie - niestety, drzwi pasażera mają chyba ciut nieidealne spasowanie, i już mi ściągnęło lakier z plastikowej nakładki przedniego błotnika :facepalm:

 

Ten sam dowcip z szybą pasażera: świeżo po polerce, niby suwnice i gumy zostały wyczyszczone, opuściłem kilka centymetrów, usłyszałem ten paskudny dźwięk... wróciłem szybą... tak, już mam nowe paskudne rysy.

 

Nienawidze, kuźwa, tego auta... ale nie widzę też możliwości rozstania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w gronie posiadaczy SVXów :)

 

BTW Jeśli ktoś szuka felg to Pan z Lublina, który mi sprzedał auto (pozdrawiam!) ma jeszcze jeden komplet OEMów - do lekkiej renowacji za 600PLN.

Gratuluję!

Czyżby srebrny egzeplarz? Jeżeli tak to powiem tylko, że często za jego sterami widywałem niczego sobie blondynkę ;-)

Nienawidze, kuźwa, tego auta... ale nie widzę też możliwości rozstania ;)

Wiesz, jak to mówią kto się czubi ten się lubi.

Nikt nie mówił, że to będzie łatwa miłość :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem już w gronie posiadaczy SVXów :)

BTW Jeśli ktoś szuka felg to Pan z Lublina, który mi sprzedał auto (pozdrawiam!) ma jeszcze jeden komplet OEMów - do lekkiej renowacji za 600PLN.

Gratuluję!

Czyżby srebrny egzeplarz? Jeżeli tak to powiem tylko, że często za jego sterami widywałem niczego sobie blondynkę ;-)

Srebrny. Amorki mają 80% sprawności, a rudej praktycznie brak.

Odnośnie kierowczyń: poznałem tę drugą (brunetkę, oczywiście także niczego sobie). Trochę przykrości jej sprawiłem sprzątnięciem autka sprzed nosa, ale pożegnaliśmy się w pokoju i życzyła mi, żeby SVX mi służył, więc powinno być ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorki to chyba w kazdym maja po 80 czy 80kilka % u mnie przez ostatnie 5 lat inna wartosc nie chce wyjsc :-P Brunetkę kiedyś widziałem jedynie ba prawym :-P

P.S. przemaluj ten spoiler. Tzn przywróć do oryginału ;-)

Edytowane przez adixi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...