Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest, w końcu, działa :-)

 

Po prawie dwóch miesiącach, udało się odpalić sprzęta- część wiązki na silniku została odbudowana, to co trzeba było wymienić, zostało wymienione i teraz dzida.

 

W tak zwanym między czasie, udało mi się wyhaczyć na ebay, tylne tarcze w, o niebo, lepszym stanie niż moje:

 

3c38c9fcf19b1060med.jpg

 

Teraz jeszcze czeka mnie wymiana pompy wody...

 

Kuźwa zawsze coś..:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://otomoto.pl/oferta/subaru-svx-subaru-svx-3-3-boxer-ID6yCMA7.html

 

a najlepsze jest to:

 

Mam w posiadaniu jeszcze cztery auta Subaru SVX :
1.1992r.
2.1993r.
3.1994r.
4.1995r.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem w pakiecie 5 sztuk proszę dzwonić.

Edytowane przez ppmarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak od nowego roku przyjdzie zapłacić 9500 akcyzy przy rejestracji to wszystkie pościągane a nie opłacone które teraz "zyskują na wartości" pójdą na części. Dla nas nawet lepiej.

This. Już grzeję stodołę :P

 

Na marginesie, zwracam honor co do kosztów doprowadzenia SVX'a do stanu idealnego. Z zakupem auta jestem bliski 20k... :unsure::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak od nowego roku przyjdzie zapłacić 9500 akcyzy przy rejestracji to wszystkie pościągane a nie opłacone które teraz "zyskują na wartości" pójdą na części. Dla nas nawet lepiej.

This. Już grzeję stodołę :P

 

Na marginesie, zwracam honor co do kosztów doprowadzenia SVX'a do stanu idealnego. Z zakupem auta jestem bliski 20k... :unsure::facepalm:

 

A jesteś już blisko stanu idealnego?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jbond

pompa wody do mnie szła...3 miesiące i w końcu doszła. 3 wcześniejsze nie pasowały. cena przyanjmniej nie najgorsza, bo ok 500zl.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak od nowego roku przyjdzie zapłacić 9500 akcyzy przy rejestracji to wszystkie pościągane a nie opłacone które teraz "zyskują na wartości" pójdą na części. Dla nas nawet lepiej.

This. Już grzeję stodołę :P

 

Na marginesie, zwracam honor co do kosztów doprowadzenia SVX'a do stanu idealnego. Z zakupem auta jestem bliski 20k... :unsure::facepalm:

 

A jesteś już blisko stanu idealnego?  ;)

 

Zobaczymy jak odbiorę od lakiernika... :) Muszę ogarnąć przekłamanie licznika po swapie na 4.44 (tym jako programista sam się zajmę), ustalić skąd się bierze kosmiczne spalanie paliwa i duże "branie" oleju, dopieścić tapicerkę (kierownica), naprawić szyberdach (ma problem z otwieraniem się)... regeneracja amortyzatorów w niedalekiej przyszłości też by była wskazana...

No, skarboneczka.

 

Za pompę wody dałem jakieś 400zł z małym hakiem, uwzględniając shipping ze Stanów. Mechanik dorzucił trójnik i jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy panel z przyciskami wzdłuż kierownicy (awaryjne, spryskiwacze, tempomat, przeciwmgielne) jest u Was podświetlany? Bo dzisiaj zauważyłem, że u mnie wszystkie te przyciski są ciemne i w ogóle ich nie widać w nocy, tak ma być?

btw. pojawiło się nowe ogłoszenie svx,a: https://www.olx.pl/oferta/subaru-svx-po-remoncie-skrzyni-na-gwarancji-lpg-w-gratisie-CID5-IDeiPdL.html#fcd410af77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szybkie pytanie: czy panel z przyciskami wzdłuż kierownicy (awaryjne, spryskiwacze, tempomat, przeciwmgielne) jest u Was podświetlany? Bo dzisiaj zauważyłem, że u mnie wszystkie te przyciski są ciemne i w ogóle ich nie widać w nocy, tak ma być?
 

 

tak. wszystkie sa podsiwtlane

 

 

 

btw. pojawiło się nowe ogłoszenie svx,a: https://www.olx.pl/o...html#fcd410af77

 

felgi targedia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

btw. pojawiło się nowe ogłoszenie svx,a: https://www.olx.pl/o...html#fcd410af77

Jbond nadal próbuje sprzedać.

pegi, jesteś może w temacie czy jbond ma normalnie skrzynkę VTD, bo telefonicznie nie był w stanie mi powiedzieć?

 

EDIT: Z relacji naocznego świadka stan auta jbonda na oględzinach incognito od zewnątrz nie powala (pęknięcia lakieru od purchli, wyblakłe plastiki i obgryziona kiera).

Edytowane przez Voldemort
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

EDIT: Z relacji naocznego świadka stan auta jbonda na oględzinach incognito od zewnątrz nie powala (pęknięcia lakieru od purchli, wyblakłe plastiki i obgryziona kiera).

 

 

Proszę wskazać które plastiki są wyblakłe?   Jak i czy w 20-sto letnim aucie nie widać śladów używania kierownicy..- obgryziona? w mojej 10-letniej -S-ce, z przebiegiem 175 tyś km , kierownica wygląda gorzej.

 

Nic nie mam do ukrycia, a o wychodzących pęcherzach mówiłem Ci przez telefon....

 

Kolejny który naoglądał się TVN Turbo i oczekuje auta za 5 tyś, z 10 lenią gwarancją, bez wypadku, nie malowane , itp, itd  doszukujący się teorii spiskowej przy każdym ogłoszeniu.

 

Współczuję większości handlujących autami- pewnie zdarzają się i tacy którzy świadomie cofają liczniki, wlewają Moto Doctory itp.

 

Ale ostatnio to jakaś masakra.

 

Dla tego , kupuję znienawidzone Multiple :-)

 

W tej chwili mam znowu 2 szt, jedną przerabiam na 150 KM, czyli przekładka z Coupe.

 

Jak ta wyjdzie, to mam plan , wstawić 220 konny i pobawić się na przeróbkę do 300 KM.

 

Ale to już inna historia...

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek jak tak długo stał to może uszczelniacze zaworowe. Nie widać jak kopci? Mogą być razem uszczelniacze z pierścieniami od zastania i sie powoli traci....
a wyciek jest? Micra mi lała z klapy rozrzadu górnej, dekla zaworów i troche z simmera na wale + nalałem 5w40

możesz spróbować gęściejszy olej. Moja sie uspokoiła po uszcz. powyższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mistrzowie,

felgi od czego podejdą do SVXa? mazda?

5x114,3 od wszystkiego. Za kilka stówek kupisz komplet. A jak chcesz, to mam komplet OEM mnie do niczego niepotrzebny  ;)

 

 

 

Z innej beczki - Panowie, PILNIE potrzebuje komputera skrzyni biegów do europejskiego SVX'a. Anyone?

Hmmmmmmm, jednak pilne ... PW ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pegi, jak masz niepotrzebny komplet, to mozemy pogadac. szukam jakis 16

 

 

 

koniec świata. svx na złomie, jutro jade obadać możliwość odkupu dawcy.

Edytowane przez Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...