Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5963876601&reco_id=ad9a6f17-dc03-11e5-b401-02e028c1d167&ars_rule_id=201

 

Tu jest taka, istnieje możliwość, że ta właśnie nie pasowała, skoro nie ta,  to wydaje mi się, że była z ASO, koszt 400.


Teraz mi coś świta, oryginalna jest w tej cenie, więcej bym nie dał:)


Tu jest info, że są dwa rodzaje - http://opposedforces.com/parts/svx/en_c12/type_1/cooling_system/water_pump/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jako że wielkimi krokami zbliża się czas, gdy pojadę po "mojego" SVX'a mam diablo ważne pytanie - czy ramię wycieraczki pasuje z jakiegoś innego Subaru? Przez rok stania jakiś sukinkot złośliwie urwał w "moim" ramię... a nie chciał bym wracać bez wycieraczki na Śląsk. Nie wiem, czy szukać (i pewnie przepłacać) z SVX, czy może to akurat pasuje z innych ;)

 

Zwłaszcza prośba do pegiego (masz GC jeszcze? :P) i ppmarian (Ty masz Forka, prawda?) - moglibyście zmierzyć/porównać wizualnie, czy to to samo? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zwłaszcza prośba do pegiego (masz GC jeszcze? )

 

 

A kiedy się widzimy... jakieś 3 tygodnie pewnie

Jeśli masz jeszcze tyle czasu, to się może uda. Bo w tej chwili SVX jeden w garażu, drugiego ponad pół roku nie widziałem, a i GC na wojażach co najmniej jeszcze przez najbliższy tydzień  ;) Ale sądzę, po rozmiarach szyby, że w GC ramię będzie krótsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos sie jeszcze w PL znajdzie. A jak nie. To bedzie dlugo wisiał. A skonczy sie pewnie na tym ze naprawi jakos skrzynie i wystawi jako kolejny za 25tys i bedzie wisiał do końca świata :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zapytam jeszcze raz może ktoś ma zalegającą zepsutą albo w częściach TZ102YP1BA-K4 :D 

Daj mi kilka dni, jak zaglądnę do mechanika, to sprawdzę. Jeśli nie wywalił na złom, to być może własnie taka u niego leży. 

 

czekam z niecierpliwością

dzięki za info

 

Cóż, mnie nie dzień za dniem, nie tydzień za tygodniem, ale miesiąc za miesiącem leci. I trochę zeszło Ale mam właśnie tę. Walnięta trójka i czwórka, ale na jedynce, dwójce i sporadycznie trójce (czasem się naprawiała) dojechałem na niej z Radomia do Sącza  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...