Jump to content

SVX Alcyone

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gdyby ktoś jeszcze nie widział to mój SVX miał wczoraj sesję zdjęciową u mojego ulubionego fotografa... i jest przeciąg Wiecej fotek tutaj: https://www.facebook.com/skowronekmillenium/photos/?ta

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

witam! Minęło już trochę czasu od zakupu svx'a, trochę już w nim zrobiłem i pozamawiałem części, chciałem się jednak podzielić odkryciem- może komuś się przyda. Łączniki stabilizatora przód tak bardzo

Posted Images

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5963876601&reco_id=ad9a6f17-dc03-11e5-b401-02e028c1d167&ars_rule_id=201

Tu jest taka, istnieje możliwość, że ta właśnie nie pasowała, skoro nie ta,  to wydaje mi się, że była z ASO, koszt 400.

Teraz mi coś świta, oryginalna jest w tej cenie, więcej bym nie dał:)

Tu jest info, że są dwa rodzaje - http://opposedforces.com/parts/svx/en_c12/type_1/cooling_system/water_pump/

• Upvote 1

Tak jest. Ale skoro mowisz ze kupiles w aso za 400 to w takim razie pewnie masz 2 kroccowa. Bo jak sie kiedys orientowalem to wlasnie po tyle byla.

Chłopaki, jako że wielkimi krokami zbliża się czas, gdy pojadę po "mojego" SVX'a mam diablo ważne pytanie - czy ramię wycieraczki pasuje z jakiegoś innego Subaru? Przez rok stania jakiś sukinkot złośliwie urwał w "moim" ramię... a nie chciał bym wracać bez wycieraczki na Śląsk. Nie wiem, czy szukać (i pewnie przepłacać) z SVX, czy może to akurat pasuje z innych ;)

Zwłaszcza prośba do pegiego (masz GC jeszcze? :P) i ppmarian (Ty masz Forka, prawda?) - moglibyście zmierzyć/porównać wizualnie, czy to to samo? :P

Nie mam spawarki w Wawie, a jak da się za czapkę śliwek ogarnąć, to prościej kupić :P

A kiedy się widzimy... jakieś 3 tygodnie pewnie, oby nie dłużej :P

Zwłaszcza prośba do pegiego (masz GC jeszcze? )

A kiedy się widzimy... jakieś 3 tygodnie pewnie

Jeśli masz jeszcze tyle czasu, to się może uda. Bo w tej chwili SVX jeden w garażu, drugiego ponad pół roku nie widziałem, a i GC na wojażach co najmniej jeszcze przez najbliższy tydzień  ;) Ale sądzę, po rozmiarach szyby, że w GC ramię będzie krótsze. 

sparwdzilem

ramie wycieraczki od strony kierowcy moze podejdzie SVX ma 62cm forek nie cale 60cm.

ale od strony pasazera jest mega roznica dlugosci + svx ma mocno podgiete ramie

• Upvote 1

Moze ktos sie jeszcze w PL znajdzie. A jak nie. To bedzie dlugo wisiał. A skonczy sie pewnie na tym ze naprawi jakos skrzynie i wystawi jako kolejny za 25tys i bedzie wisiał do końca świata :-P

zapytam jeszcze raz może ktoś ma zalegającą zepsutą albo w częściach TZ102YP1BA-K4 :D 

Daj mi kilka dni, jak zaglądnę do mechanika, to sprawdzę. Jeśli nie wywalił na złom, to być może własnie taka u niego leży. 

czekam z niecierpliwością

dzięki za info

Cóż, mnie nie dzień za dniem, nie tydzień za tygodniem, ale miesiąc za miesiącem leci. I trochę zeszło Ale mam właśnie tę. Walnięta trójka i czwórka, ale na jedynce, dwójce i sporadycznie trójce (czasem się naprawiała) dojechałem na niej z Radomia do Sącza  ;)

Z uszkodzona skrzynia... Albo obniży mocno cenę i ktoś weźmie na części, albo będzie musiał czekać na kolejnego BelegUSa ;)

Za trójkę go biorę, stodołę u Babci mam, tam może stać, nawet kolor przeboleje :P

Pisalem do Ciebie Pegi w sprawie skrzyni....

Wiem, mam w głowie, żeby oddzwonić, ale jakoś ucieka. Oddzwonię ;)

Jest nowy fajter w mieście. 456cc99b111684a90f73e9596b349cf6.jpg

Żona sobie kupiła:)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

• Upvote 1

Gratulacje dla żony,ale że to żony to żadne usprawiedliwienie.Jedno zdanie i jedna fotka nie wystarczą ;)

Jutro za dnia więcej pstryknę... bo dwa foteliki nie wejdą w svxa, więc ja go jutro rekwiruje:)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka