Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest jaki? :P

 

Ja właśnie się dowiedziałem, że do miesiąca powinienem mieć SVX'a :yahoo: Tak więc na rozrząd (sensowny - Contitech?) bez pompy wody (bo ta z USA nie pasuje) bym reflektował. Niestety, jak to pójdzie jedną paczką, to cło na pewno dowalą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miał być ten "najbliższy", ale się przesunęło... ;) Nie pisałem nawet, bo mi się ciśnienie podniosło :P

Reszta na PW :P

 

Mój dobry znajomy ma Mamę w Stanach - wysyła mu paczki regularnie. Zastanawiam się, czy by nie posłać w paczce, np odpakowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanawiam się, czy by nie posłać w paczce, np odpakowanego.

To jest sposób. Nie dość, że odpakowane, to jeszcze najlepiej czymś postarzone, albo wybrudzone, np. jakimś smarem. Pasek niestety raczej powinien być zabezpieczony.

Ja tak ściągałem blachy do 5MT (znajomy znajomego w USA kupił, przepakował i wysłał do mnie) i dzięki temu się obeszło bez ekstra kosztów  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze niektórzy nie lapia w locie wiec pisze jak krowie na rowie. Wczoraj ukazła sie 3/6 czesc testu Question of Sport na blogu Petrolhearts. W 3. czesci opisywane jest Prosche 968 w/g autorow test jeden z konkurentow SVX. Niebawem bedzie test dla nas najciekawszy czuyli samego SVX

 

Co do rozrzadu to rozumeime ze komplet z US nie bedzie apsowac ? :o inna jest pompa wody ? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje pomp z tego co wiem, w US jest chyba na 2 króćce, a w EU na 3. Tą pompę z 2 króćcami można przerobić na 3 bez większego problemu.

Szymon, gdzie widziałeś w Polsce pompę do EU?? Ja szukałem w prawdzie już dawno bo jakieś 2 lata temu, ale udało mi się gdzieś znaleźć jedynie 2 króćcową, a 3 jedynie w ASO za symboliczną kwotę 1600 zł.  

Ta pompa wygląda mniej więcej tak: 

pompa-wody-nipparts.jpg

z tego co widzę, jest niby dostępna na iparts, ale podane jest, że jest zamienna z pompą np z forka, a tak niestety nie jest.

One wyglądają niemal identycznie, różnią się natomiast głębokością osadzenia rolki. 

Edytowane przez adixi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wersja europejska, taką mam na fakturze, no chyba, że tam jest pomyłka. W każdym razie za taka zapłaciłem.


Po wymianie rozrządu, stara lała, więc trzeba było ją zmienić. Był jakiś problem z doborem, skończyło się na tej za 400 zł.


Panowie, z tego co widzę ta pompa ze zdjęcia nie podchodzi do svx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dokładnie jaka pompa jest na zdjęciu, bo jak wspomniałem, różnica jest w osadzeniu rolki pompy, aczkolwiek na oko pompa 3 króćcowa do svx'a wygląda właśnie tak jak ta na zdjęciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to jest troche dziwne, bo jak szukam po numerze podanym przez Ciebie to wyskakują zdjęcia pomp, które wogle nie pasują do SVX,a. 

Wiem jak powinny wyglądać bo miałem je w rękach i mam nawet 2 stare nieszczelne gdzieś w piwnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...