Jump to content

SVX Alcyone

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gdyby ktoś jeszcze nie widział to mój SVX miał wczoraj sesję zdjęciową u mojego ulubionego fotografa... i jest przeciąg Wiecej fotek tutaj: https://www.facebook.com/skowronekmillenium/photos/?ta

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

witam! Minęło już trochę czasu od zakupu svx'a, trochę już w nim zrobiłem i pozamawiałem części, chciałem się jednak podzielić odkryciem- może komuś się przyda. Łączniki stabilizatora przód tak bardzo

Posted Images

Przeczytaj poprzednie posty z ktorych jasno wynika ze od 99 byly nowsze skrzynie. Pomylilo mi sie jedynie bo myslalem ze mialy juz 5 biegow, a mialy jednak 4.

Jesli zarabiasz w dolarach to ok, a jesli w zlotówkach to wydaje się przesadzona :-P.

A tak na serio to jak sie do tego doliczy jeszcze przesyłkę i opłaty celne to wychodzi sporo jak za jedną lampke. Kiedyś za mniej widzialem całą klapę z lampą stop w PL. No ale to bylo kiedys.

To cudo jakby było ze spoilerem to by dopiero było cudo ;)

E tam, spoiler zaburza linię, jak dla mnie tył ze spoilerem jest zbyt przysadzisty i ociężały.

lacznik stabilizatora przod i gumy drazka. przod

ktos cos wie jaki zamiennik podchodzi?

bo w ASO gumy sa w "normalnej" cenie 24zł/szt ale 4 tygodnie oczekiwania 

ale 300zł za 1 lacznik to "lekka" przesada....

Zamiennika raczej nie ma. I w nie-ASO też raczej dostępnych nie ma. Ja przy okazji rozrządu ściągnąłem tą samą paczką z USA, za jakieś rozsądne pieniądze. 

az mnie rece swedza zeby zrobic druciarstwo

zdjac stary lacznik, dobrac cos z podobnymi glowkami rozciac i wstawic odpowiedniej dlugosci pret stalowy aby miec identyczna wysokosc

Kurde, jak takie jaja są z częściami eksploatacyjnymi... dobrze, że mam kumpla z mamą w Stanach oO

Chłopaki, trzymajcie kciuki - w poniedziałek się dowiem, czy będę miał mojego SVX'a ;)

Chłopaki, trzymajcie kciuki - w poniedziałek się dowiem, czy będę miał mojego SVX'a

Ok, będę trzymał, ale do którego poniedziałku ?  ;)

lacznik stabilizatora przod i gumy drazka. przod

ktos cos wie jaki zamiennik podchodzi?

bo w ASO gumy sa w "normalnej" cenie 24zł/szt ale 4 tygodnie oczekiwania 

ale 300zł za 1 lacznik to "lekka" przesada....

Ja załącznik płaciłem 250 zł, oryginał, czas oczekiwania do 10 dni, ze stanów wychodzi chyba niewiele mniej.

Czas oczekiwania, to do dwóch tygodni, w praktyce. Gumy też kupowałem.

Druciarstwo w zawieszeniu raczej na dobre nie wyjdzie...

Chłopaki, trzymajcie kciuki - w poniedziałek się dowiem, czy będę miał mojego SVX'a

Ok, będę trzymał, ale do którego poniedziałku ?  ;)

Najbliższego, 15 lutego ;)

dawaj linka i nie boj ze kupimy :)

Nie ma, bo auto z rąk prywatnych, nie ogłaszane nigdzie - ogromne dzięki za adixi za cynk o nim i pomoc w negocjacjach ;) Od przeszło roku już chyba czekam, bo z autem trzeba kwestie spadkowe ogarnąć, niestety, a to w naszym pięknym Kraju, jak wiemy, potrafi się ciągnąć i ciągnąć :( Rocznik 1996, stan "mocno umiarkowany", skrzynia padnięta (mam już 4.44 :P), blacharka do zrobienia (tylne nadkola i drzwi) i dużo drobiazgów + mało jeździło przez ostatni rok - ale ma dwie poduchy, co dla mnie jest kryterium podstawowym :P