Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

No, to "ciutke" im się obsunęło... ale liczę, że efekt końcowy będzie warty oczekiwania :P

 

Ja też czekam... jest chociaż już data, połowa lutego... a potem się zobaczy, ile jeszcze :P

 

Ciekawi mnie, czy taka skrzynia może się popsuć/uszkodzić od leżenia w magazynie u mechanika... już pół roku tak sobie przeszło leży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

 

czy się ślizga ,czy przeciąga na biegach,czy blokuje się na jednym biegu
 to na jedno i tak wychodzi  ;)

Generalnie pierwszy konieczny mod to założenie chłodnicy oleju skrzyni, im wydajniejsza, tym lepsza. Choć i to gwarancji nie daje żadnej, to coś pomoże. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne za linki i sugestie.terz wiem przynajmniej gdzie szukać

cały czas bronie się przed wyjęciem jej z samochodu ale widze że to będzie pierwsza rzecz którą zrobie, bo z tego co przeczytałem to wymiana oleju i filtra nic nie da.Został mi jedenbieg, nie zmienia na wyższy ,ale za to ciągnie na tym biegu bez ślizgania pięknie czy zimny czy gorący,

jeszcze raz dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/subaru-svx-CID5-IDdFbJP.html#fcd410af77

 

Marzenia. Marzenia piękna rzecz.

Autorze ogłoszenia - możliwe, że czytasz ten wątek, wszak sprzedając tak rzadki (i niepopularny) pojazd nie trudno o to - daję 14 tysięcy i biorę jak stoi.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/subaru-svx-CID5-IDdFbJP.html#fcd410af77

 

Marzenia. Marzenia piękna rzecz.

Autorze ogłoszenia - możliwe, że czytasz ten wątek, wszak sprzedając tak rzadki (i niepopularny) pojazd nie trudno o to - daję 14 tysięcy i biorę jak stoi.

 

;)

Cieszy mnie, jak widzę takie ogłoszenia, bo znaczy to, że wartość zielonego rośnie jak szalona  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością udało mi się stwierdzić że mam wyciek i to dość duży bliżej przedniego lewego koła .Pod samochodem zebrała się dość dużą plama oleju.czekam na miejsce na podnosnik. Może ktoś z was wie jak przebiegają przewody od skrzyni do chłodnicy. I kolejne pytanie czy skrzynia 5EAT będzie pasowała do dyfra tylnego i zmieści się w miejsce oryginalnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/samochod-osobowy-subaru-svx-3-3-l-CID5-IDdMlyt.html#fcd410af77

 

29 kawałków za ubogiego amerykanina... srogie piguły, Sebastianie ;)

On już przypadkiem kiedyś się nie pojawił w ogłoszeniach?

No i zielony coraz droższy  :D

zapytam jeszcze raz może ktoś ma zalegającą zepsutą albo w częściach TZ102YP1BA-K4 :D 

Daj mi kilka dni, jak zaglądnę do mechanika, to sprawdzę. Jeśli nie wywalił na złom, to być może własnie taka u niego leży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby to jeszcze ta moja? Jak tak to dyfra w niej nie ma. Ale za to dzialala 3 i 4.

Albo z radomskiego, bo tam została wymieniona na kupioną od gościa, od którego kupiony był dawca części. Przy czym w niej akurat nie działa właśnie 3 i 4  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...