Jump to content

SVX Alcyone

Recommended Posts

• Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gdyby ktoś jeszcze nie widział to mój SVX miał wczoraj sesję zdjęciową u mojego ulubionego fotografa... i jest przeciąg Wiecej fotek tutaj: https://www.facebook.com/skowronekmillenium/photos/?ta

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

witam! Minęło już trochę czasu od zakupu svx'a, trochę już w nim zrobiłem i pozamawiałem części, chciałem się jednak podzielić odkryciem- może komuś się przyda. Łączniki stabilizatora przód tak bardzo

Posted Images

Mówiłeś pegi ,  że SVX-a z małym przelotem poniżej 5k EURO bierzesz, to luknij tego :

http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/subaru/m845146973-subaru-svx-3-3-v6-awd-bj-1992-automaat.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr

ewentualnie mogę się poświęcić i nim zjechać  :P

Ha, proszę, co mi @adixi1 znalazł. Owszem, to nie SVX, ale też Alcyone :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/subaru/xt/subaru_xt_4wd_turbo-8244214#

I po moim pechu z bydgoszczakiem, gdzie byłem z gościem umówiony na zakup, dogadany, zostało się tylko umówić lawetę do odbioru (bo padnięty silnik był), to jak to własnie chciałem zrobić, się dowiedziałem, że jednak sprzedał komuś innemu. A tu nie dość, że za taką samą kasę, to jeszcze sprawny, jeżdżący. I naprawdę przypadkiem będę tam w weekend  :yahoo:

@adixi1, dzięki!!

I jaki z tego morał @BelegUS? Żeby się nie przejmować, bo widać tak miało być i nie ma tego złego ...  ;) A jak uda się przywlec tego z Węgier, to napiszę to 100x na Forum  :biglol:

Węgry, piękny kraj... :P XT na ostro... like it ;) Powodzenia, dawaj znać od razu, jak poszło!

BelegUS, właśnie się dowiedziałem... ;/ Bardzo mi przykro, ale mam nadzieję, że jeszcze coś znajdziemy, NAPEWNO!! ;)

No... widać tak miało być. Nie ukrywam, że jest mi smutno, ale... no, pierwsza Impreza, na którą byłem naprawdę napalony, też przeszła mi koło nosa na dzień przed wyprawą :P

Główny problem z tymi zagranicznymi to akcyza... 18% ponad... to znacząco cenę winduje.

@H4lik, dzięki za linka. Na razie zobaczę tego na Węgrzech. Nie oszukujmy się, 3000 pln to nie to samo co 3000 EUR ;)  A i gdybym miał 3000 EUR na XT wydać, to szczerze mówiąc chyba wolałbym chyba drugie 3000 dołożyć na jakiegoś fajnego SVX-a. Póki co nie mam kasy na taki zakup, ale te 3000 pln na XT wyduszę :)

Żeby się nie przejmować, bo widać tak miało być i nie ma tego złego ...

...a co ja powiedziałem jak rozmawialiśmy?! Co powiedziałem?! :biglol::yahoo:

Trzymam kciuki za powodzenie misji B)

Żeby się nie przejmować, bo widać tak miało być i nie ma tego złego ...

...a co ja powiedziałem jak rozmawialiśmy?! Co powiedziałem?! :biglol::yahoo:

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu nie będziesz musiał mówić tego samego  :rolleyes:

No nic to. trafi się inna okazja, to kupię, nie to nie. Teraz trzeba czerwonego dokończyć. a kasy w niego wejdzie jeszcze trochę. 

No właśnie Pegi ! Czerwonego dokończ bo ileż to już ja terminów słyszałem :P a doczekać się nie mogę tego monstrum jak dziecko ;)

Żeby przełamać pechowość ostatnich dni powiem tylko, że Kosmodrom wrócił do grona żywych SVX'ów ;) Zawiozłem go dzisiaj do swojego mechanika i znowu odpala i jeździ, jeździ jeździ ;)

Przyczyna? Czujnik położenia wałków rozrządu.

Jak dla mnie to bardzo szczęśliwy dzień bo w mojej głowie kreśliły się już bardzo czarne scenariusze  :yahoo:  :yahoo:

No właśnie Pegi ! Czerwonego dokończ bo ileż to już ja terminów słyszałem

Na pewno mniej niż ja :P  :biglol:

a doczekać się nie mogę tego monstrum jak dziecko

Ja po wczorajszym SJS zadzwoniłem do Kuby i dałem mu dead line - przyszły tydzień ma być poskładane bo inaczej go zatłukę. Nie wiem tylko, czy wziął to na poważnie :rolleyes:

Zawiozłem go dzisiaj do swojego mechanika i znowu odpala i jeździ, jeździ jeździ Przyczyna? Czujnik położenia wałków rozrządu.

Ha, czyli jednak! A jak z zakupem czujnika? Nie było problemu? 

Edited by pegi

Nie wiem, cala naprawa zajela mu chyba z kilkanascie minut. Mial podobno jakis czujnik od innego subaru i dopasowal, jezeli mi sie nie bedzie podobalo to kupie kiedys ori od svx. Dzisiaj po niego jade, ale juz sie nie moge doczekac bo kilka tygodni nim nie jezdzilem i strasznie sie stesknilem:-P

Takie coś znalazłem:

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/--Old%20Models--/

Nie wiem, czy znacie - ale chyba przydatne? ;)

EDIT:

http://olx.pl/oferta/sprzedam-subaru-svx-w-calosci-lub-na-czesci-auto-na-chodzie-lomza-CID5-ID7inB3.html#fcd410af77

Powiedzcie proszę, że trup... ja nie chcę jeździć Pikachu. <_<

Edited by BelegUS

Kurcze zółty kolor jest fajny mi sie bardzo podoba. A co do stanu to trzeba by bylo cos wiecej sie dowiedziec i obejzec.

Kurcze zółty kolor jest fajny mi sie bardzo podoba. A co do stanu to trzeba by bylo cos wiecej sie dowiedziec i obejzec.

Dzwoniłem do gościa - wybitnie wschodni/cygański (dodatkowo przepity) akcent, "auto w świetnym stanie blacharsko, tylko drzwi wgniecione", a na pytanie o te wgniotki/korozję na tylnych nadkolach zaczął coś niezrozumiale bulgotać. Dodatkowo brak przeglądu i OC od dwóch lat.

Jestem zdesperowany, ale chyba nie aż tak...

EDIT: Albo i jestem. Znamy jakiegoś Forumowicza z Łomży? :P

Edited by BelegUS