Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłeś pegi ,  że SVX-a z małym przelotem poniżej 5k EURO bierzesz, to luknij tego :

 

http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/subaru/m845146973-subaru-svx-3-3-v6-awd-bj-1992-automaat.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr

 

ewentualnie mogę się poświęcić i nim zjechać  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, proszę, co mi @adixi1 znalazł. Owszem, to nie SVX, ale też Alcyone :)

 

http://www.hasznaltauto.hu/auto/subaru/xt/subaru_xt_4wd_turbo-8244214#

 

I po moim pechu z bydgoszczakiem, gdzie byłem z gościem umówiony na zakup, dogadany, zostało się tylko umówić lawetę do odbioru (bo padnięty silnik był), to jak to własnie chciałem zrobić, się dowiedziałem, że jednak sprzedał komuś innemu. A tu nie dość, że za taką samą kasę, to jeszcze sprawny, jeżdżący. I naprawdę przypadkiem będę tam w weekend  :yahoo:

@adixi1, dzięki!!

 

I jaki z tego morał @BelegUS? Żeby się nie przejmować, bo widać tak miało być i nie ma tego złego ...  ;) A jak uda się przywlec tego z Węgier, to napiszę to 100x na Forum  :biglol:

Węgry, piękny kraj... :P XT na ostro... like it ;) Powodzenia, dawaj znać od razu, jak poszło!

 

 

BelegUS, właśnie się dowiedziałem... ;/ Bardzo mi przykro, ale mam nadzieję, że jeszcze coś znajdziemy, NAPEWNO!! ;)

No... widać tak miało być. Nie ukrywam, że jest mi smutno, ale... no, pierwsza Impreza, na którą byłem naprawdę napalony, też przeszła mi koło nosa na dzień przed wyprawą :P

 

Główny problem z tymi zagranicznymi to akcyza... 18% ponad... to znacząco cenę winduje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@H4lik, dzięki za linka. Na razie zobaczę tego na Węgrzech. Nie oszukujmy się, 3000 pln to nie to samo co 3000 EUR ;)  A i gdybym miał 3000 EUR na XT wydać, to szczerze mówiąc chyba wolałbym chyba drugie 3000 dołożyć na jakiegoś fajnego SVX-a. Póki co nie mam kasy na taki zakup, ale te 3000 pln na XT wyduszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Pegi ! Czerwonego dokończ bo ileż to już ja terminów słyszałem :P a doczekać się nie mogę tego monstrum jak dziecko ;)

Żeby przełamać pechowość ostatnich dni powiem tylko, że Kosmodrom wrócił do grona żywych SVX'ów ;) Zawiozłem go dzisiaj do swojego mechanika i znowu odpala i jeździ, jeździ jeździ ;)

Przyczyna? Czujnik położenia wałków rozrządu.

Jak dla mnie to bardzo szczęśliwy dzień bo w mojej głowie kreśliły się już bardzo czarne scenariusze  :yahoo:  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Pegi ! Czerwonego dokończ bo ileż to już ja terminów słyszałem

Na pewno mniej niż ja :P  :biglol:

 

 

a doczekać się nie mogę tego monstrum jak dziecko

 

Ja po wczorajszym SJS zadzwoniłem do Kuby i dałem mu dead line - przyszły tydzień ma być poskładane bo inaczej go zatłukę. Nie wiem tylko, czy wziął to na poważnie :rolleyes:

 

 

 

Zawiozłem go dzisiaj do swojego mechanika i znowu odpala i jeździ, jeździ jeździ Przyczyna? Czujnik położenia wałków rozrządu.

Ha, czyli jednak! A jak z zakupem czujnika? Nie było problemu? 

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, cala naprawa zajela mu chyba z kilkanascie minut. Mial podobno jakis czujnik od innego subaru i dopasowal, jezeli mi sie nie bedzie podobalo to kupie kiedys ori od svx. Dzisiaj po niego jade, ale juz sie nie moge doczekac bo kilka tygodni nim nie jezdzilem i strasznie sie stesknilem:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś znalazłem:

http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/--Old%20Models--/

Nie wiem, czy znacie - ale chyba przydatne? ;)

 

EDIT:

http://olx.pl/oferta/sprzedam-subaru-svx-w-calosci-lub-na-czesci-auto-na-chodzie-lomza-CID5-ID7inB3.html#fcd410af77

Powiedzcie proszę, że trup... ja nie chcę jeździć Pikachu. <_<

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zółty kolor jest fajny mi sie bardzo podoba. A co do stanu to trzeba by bylo cos wiecej sie dowiedziec i obejzec.

Dzwoniłem do gościa - wybitnie wschodni/cygański (dodatkowo przepity) akcent, "auto w świetnym stanie blacharsko, tylko drzwi wgniecione", a na pytanie o te wgniotki/korozję na tylnych nadkolach zaczął coś niezrozumiale bulgotać. Dodatkowo brak przeglądu i OC od dwóch lat.

 

Jestem zdesperowany, ale chyba nie aż tak...

 

EDIT: Albo i jestem. Znamy jakiegoś Forumowicza z Łomży? :P

Edytowane przez BelegUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...