Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wrocilem z garazu. Udalo mi sie odkrecic gumowy waz wysokiego cisnienia od wspomagania kierownicy. Ciekl na zaciskach jak durszlak. W pn idzie na nowo do zakucia. Poza tym spisalem oznaczenia zew filtra oleju AT oraz przymiezylem dodatkowa chlodnice oleju skrzyni (lewe nadkole+kierownica powietrza) Dokrecilem dekle - zobaczymy czy dalej beda puszczac.

 

Czy tylne lampy sa takie "dziurawe" czy brakuje jakich uszczelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie był bym taki pewien, może jest to własnie modyfikacja zeby nie parowały bo prawie w kazdym parują wsteczne :P

No to skoro modyfikacja, to znaczy, że tym bardziej mają być  :P  ;)

 

 

Czy można od innego Subaru dopasować chłodnice wody?

 

Moja zaczyna puszczać.

Chyba nie. Na allegro kilka wisi z SVX-a  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pooglądane, pojeżdżone i posprawdzane Zieleninką dzisiaj z BelegUsem ;) Czekamy na finalizację ;)

:yahoo:

W jeden dzień byłem wożony dwoma SVX'ami - powiem krótko - czekam na finalizację... i zaczynam jeździć autem do roboty... i gdzie popadnie :wub:

https://auto.ricardo.ch/kaufen/fahrzeuge/autos/coupe/subaru-svx-3-3/w/an760021198/?rwd=true&split=rwdb

 

Poproszę to do kompletu, jako zbiornik części :P

Pierwsze zdanie opisu też dobre - polskim Januszom Biznesu chyba się rynek SVX'owy w Polszy załamał, odkąd ja przestałem szukać i dzwonić ^^ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam dwa szybkie pytania :Czy ktokolwiek oglądał SVX z Lublina?http://otomoto.pl/oferta/subaru-svx-3-3i-154tys-km-szwajcaria-oplacony-ID4p8sW0.htmlA drugie pytanie-czy SVX to dobry pomysł na auto na codzień? Mam na myśli awaryjność bardziej niż koszty.Okazało się, dzisiaj muszę być w Warszawie a stąd już do Lublina niedaleko (jestem z Wrocławia) I jeżeli to sensowne auto to mógłbym podjechać :)Pozdrawiam Paweł

P.s.Przepraszam za wygląd posta, piszę z telefonu I nie mogę go sformatować jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalozylem na nowo zakuty waz wspomagania,

wymienilem pocacy sie waz od chlodnicy oleju (woda/olej),

 

zrobilem plukanke silnika i zalalem nowy olej 5w30 (GULF)

 

wyczyscielm przepustnice

 

teraz czas na skrzynie

jaki olej polecacie (dexron II) oraz czy ktos wymienial wewnetrzy i zew. filtr od skrzyni - gdzie kupic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...