Jump to content
pegi

SVX Alcyone

Recommended Posts

12 godzin temu, BelegUS napisał:

musiał sam Pegi opowiedzieć :)

Ja właśnie w tym temacie , że zamilkł? znikł?

@pegi gdzie jesteś?

1 godzinę temu, alepka napisał:

Kobieta zostawia Ci nr telefonu. Ja bym się zastanowił czy chodzi o samochód......

He he, zadzwoniłem a jak:lol:

Szuka dla męża na 40chę, czy coś?

26 minut temu, Herbert napisał:

He he, zadzwoniłem a jak:lol:

Szuka dla męża na 40chę, czy coś?

Anioł nie kobieta.......

• Like 1

A Raporcie Turbo, a w zasadzie w 101 Napraw (wczoraj): 

image.png

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

• Haha 4

Ma ktoś link do filmu powyżej? Jakoś nie widzę w necie?

W dniu 5.03.2020 o 00:06, BelegUS napisał:

Kwa, na mojego to by 202 napraw zabrakło...

Ja też przestałem liczyć, a dalej niedomaga. Stąd decyzja o sprzedaży, bo na wsi nie bardzo mam gdzie naprawiać. 50.000 PLN dla Forum

W dniu 7.03.2020 o 11:44, Guliwer napisał:

Stąd decyzja o sprzedaży, bo na wsi nie bardzo mam gdzie naprawiać. 50.000 PLN dla Forum

cena okazyjna jak widzę:upside-down-face_1f643-small:

Szkoda, że zero zdjęć wnętrza. Jeżeli zgodnie z opisem i wnętrze w stanie adekwatnym do przebiegu to brać nie marudzić bo tanio. "Ulepy" na mobile czy autoscout oscylują wokół tej kwoty. 

10 godzin temu, rejsowiec napisał:

"Ulepy" na mobile czy autoscout oscylują wokół tej kwoty. 

No tak. I większość z nich pamiętam jeszcze sprzed 5-6 lat jak sam szukałem.

Jeżeli koronawirus, a raczej panika z nim związana nie spowodują makabrycznych przetasowań ogólnorynkowych to prognozuje, ze za rok, dwa ceny dobrych egzemplarzy będą właśnie krążyły wokół kwoty wskazywanej przez Guliwera. 

21 godzin temu, rejsowiec napisał:

Szkoda, że zero zdjęć wnętrza. Jeżeli zgodnie z opisem i wnętrze w stanie adekwatnym do przebiegu to brać nie marudzić bo tanio. "Ulepy" na mobile czy autoscout oscylują wokół tej kwoty. 

Najlepiej napisać do @tuscan

Czesc, poszukuje tylnych górnych mocowań amortyzatorów (poduszek). Nowe nie występują ani w ASO ani poza ASO i nie tylko w Pol ale i szerzej. Czy ktoś ma używane w sensownym stanie? Albo umie mi wskazać gdzie da się kupić ?

5 minut temu, rejsowiec napisał:

Nie wiem czyja, ale jak ktoś szuka zdecydowanie warto się zainteresować https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-svx-ID6CzkcX.html

Będę "krakał" że niebawem ceny zdecydowanie podskoczą... 

A ja pokraczę, że tą (zdaje się) od kilku lat w ogłoszeniach widuje, kiedyś chyba jeszcze na śląskich tablicach, a SVX dużo raczej w wartość w najbliższych latach nie urośnie - ceny podskoczyły w ciągu ostatnich 4 lat, ale auta jak się nie sprzedawały, tak się nie sprzedają ;)

Ma taką Pan Jarek z JarCar z Józefowa, może stracił cierpliwość? Bo coś o sprzedaży wspominał jak moją Czarną Rozpacz mu na plac wstawiałem... Kolor, skóry jakby podobne... Ale SVX to SVX... 

2 godziny temu, alepka napisał:

Nazwa komisu oryginalna, tylny zawias rozpieprzony, radio zamontowane przez stolarza a koła założone odwrotnie :P

I cena z d... pupy.

9 godzin temu, BelegUS napisał:

Nazwa komisu oryginalna, tylny zawias rozpieprzony, radio zamontowane przez stolarza a koła założone odwrotnie :P

I cena z d... pupy.

To fakt. Choć przebieg zacny. Ciekawe czy prawdziwy. Ktoś kto monitował radio - MISZCZ.

• Sad 1

Przerabiał ktoś temat dobijania klimatyzacji z R12? Najlepiej Kraków (okolice). Niestety ale z roku na rok coraz słabiej chłodzi i pewnie trzeba zacząć od szczelności i ewentualnego nabicia, a nie jest to takie proste jak się okazuje....

Przeszukiwalem temat a propos innych staroci. Coraz trudniej trafic warsztat ktory ma R12 bo to juz nielegalne, ale jak dobrze popytasz to znajdziesz. Najlepiej przerobic na wspolczesny czynnik, generalnie w wiekszosci przypadkow weze i uszczelki, chyba ze konstrukcja sprezarki wyklucza konwersje - wtedy operacja drozsza o kompresor.

Robiłem ostatnio klime w sumie prawie cały dzień siedziałem i rozebrałem pół auta bo była nieszczelność okazało się ze uszczelki przylacza Hp i Lp kompresora zaworki itp itd wymieniłem wszystkie na nowe zielone oryginalnie są czarne i w sumie twarde jak plastik jak robisz wymień wszystkie na nowe. Do tego chłodnica była uszkodzona puszczała powyżej 12 bar dopiero  Co do czynnika to nie wiem jakim nabiałem w każdym bądź razie działa i mocno chłodzi. 

W dniu Tue May 26 2020 o 19:45, tremba napisał:

Najlepiej przerobic na wspolczesny czynnik, generalnie w wiekszosci przypadkow weze i uszczelki, chyba ze konstrukcja sprezarki wyklucza konwersje - wtedy operacja drozsza o kompresor.

+ wymienić olej w całym układzie.

15 godzin temu, Darek Ge napisał:

Co do czynnika to nie wiem jakim nabiałem w każdym bądź razie działa i mocno chłodzi. 

na LPG też będzie działać.