Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, tremba napisał:

Oni niestety maja ceny mocno zawyzone. Mial ktos moze mozliwosc naocznego przekonania sie co oni oferuja? Naprawde takie rodzynki jak pisza? A w temacie-tu jest kuszacy opis:

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-sprzedam/subaru-svx-piekno-i-moc-ogl62287341.html

 Parę aut u nich oglądałem i ujmę to tak: mają auta w stanie zdecydowanie ponadprzeciętnym za które warto zapłacić w mojej opinii więcej niż cena rynkowa, i tak też są przygotowane i wycenione. Ale pomimo początkowego pozytywnego wrażenia zdołałem się przekonać na własnej skórze, że to są tacy sami handlarze jak większość. Także zalecam ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im wytknąłem że nie ma w SVX czegoś takiego jak "oryginalny automat z usuniętymi wszystkimi wadami fabrycznymi" to zaczęli ckliwe historie o magicznym warsztacie w Szwajcarii co robi nowe automaty do SVX lepsze niż fabryka. Także no...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BelegUS napisał:

Jak im wytknąłem że nie ma w SVX czegoś takiego jak "oryginalny automat z usuniętymi wszystkimi wadami fabrycznymi" to zaczęli ckliwe historie o magicznym warsztacie w Szwajcarii co robi nowe automaty do SVX lepsze niż fabryka. Także no...

 

Oni generalnie lubią takie bajki opowiadać. Trzeba też sobie szczerze powiedzieć, że o Subaru wiedzą bardzo, ale to bardzo mało.  Ich specjalizacją są raczej produkty niemieckie o których wiedzą znacznie więcej. Subaru po prostu im się trafiło, tak jak im się trafiają supry etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im wytknąłem że nie ma w SVX czegoś takiego jak "oryginalny automat z usuniętymi wszystkimi wadami fabrycznymi" to zaczęli ckliwe historie o magicznym warsztacie w Szwajcarii co robi nowe automaty do SVX lepsze niż fabryka. Także no...
Też z nimi na ten temat rozmawiałem. Ba, nawet wyciągnąłem dane tego genialnego Szwajcarskiego serwisu i się okazało że moja skrzynia też jest po naprawie tam...

Nie mniej, w/g mnie słaby ten serwis jak z automatu nie montuje chłodnicy ATF.

Wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem we Wrocławiu 3 samochody - fakt, że MB. Stan zdecydowanie ponadprzeciętny. Samochody przez nich sprzedawane są UŻYWANE. Jeżeli pojawiały się jakieś problemy starali się pomóc i na staraniach się nie kończyło. Były to samochody z rynku japońskiego. Mają ogólnie wysoką wiedzę o motoryzacji, ale to fakt, że specjalizacja to MB i BMW. Na Subaru się nie znają tak jak osoby "wkręcone" w tematykę tej marki. A co do ceny? Czy za wysoka? Hmmm. Nie wiem. Wartość youngtimer'ów jest oceniana nie tylko przez pryzmat stanu zachowania ale także podaży - a ta w odniesieniu do SVX jest zdecydowanie poniżej przeciętnej. W mojej skromnej opinii ten SVX niebawem znajdzie nabywcę; prognozuję, że za 2 może 3 lata SVX w podobnym stanie zachowania nie będzie do kupienia poniżej owych 30kzł a raczej powyżej 40. Bawię się youngtimerami jakieś 10 lat i stąd moja opinia. Ale oczywiście mogę się mylić. A moja SVX aktualnie grzecznie stoi w Subaru w Mikołowie Szczypka i czeka na nowe lusterko, teleskopy maski i inne pierdoły:) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...