Skocz do zawartości

Wycieczka 2015 na "Plejady" do Japonii, ojczyzny Subaraków


pchelek

Rekomendowane odpowiedzi

Znajoma byla miesiac temu w Osace. Czy to prawda ze w Nippon nie dzialaja karty jak Visa Master itd? Mowila ze nikt nie chcial przyjac i musieli pozyczyc gotowke :)

 

I czy to prawda ze japonki leca na bialych? Zwlaszcza tych wysokich? Kolega kiedys byl na stypendium to sie nie mogl opedzic. Jedna mu nawet chciala zapewnic utrzymanie byle zostal na stale w Japonii :)

Edytowane przez Schweizer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wszystkie dzialaja ale ten hipernowoczesny kraj lubi raczej gotowke. Dlatego w wielu sklepach tylko gotowka. Mozna brac kase z bankomatow ale nie kazdy jest dobry. Dzialaja te w sklepach. Japonki uwielbiaja wysokich Polakow, mdleja na widok i sa gotowe dac swoje cnoty.

Japonczycy sa slabi z sexsie i szybko koncza. Jak sinkansen. Dlatego Japonki wala wolna jazde i dluga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam tam kontakty z japonczykami ktorzy studiowali w Polsce i znakomicie znaja polski. A sa bardzo pomocni.

Jesli wyjazd grupowy to Ojca Dyrektora trza namowic. W fabryce subaru nie bylem. Ale same te subaru w salonie to przezycie.

 

 

W razie czego ja się piszę na taką wycieczkę :)

 

Kurcze, jakby się udało "pod patronatem" taki wyjazd zorganizować, jakąs fabryke naszych cacek obejrzeć ... Juz ustawiam sie w kolejce do zapisów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sobie pomyśłałem - "The Forum goes to SUBARU Japan" - taka daleka Subariada albo Plejady eksportowe :)

Pojechać, poznać kraj, kulturę, odwiedzić piękna nową siedzibe o której możemy poczytac w nowych Plejadach, zobaczyć fabrykę :)

Ja bym sie pisał :)

Nie oczekuję dofinansowania tylko wsparcia przy tematach "organizacyjnych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty nie powalaja - samolot 2500 - na miejscu jakis hostel - ewentualnie noclegi u Japonek :))))) - zarcie nie jest drogie [ w barach i ichnich malych knajpkach to taniej jak w Polsce]

- przejazdy mozna przebolec.

 

 

To jedyny z moich zwiedzonych licznych krajow do ktorego bym wrocil i ktorego czuje niedosyt. Jak inna planeta. Jakbym byl na Marsie.

 

Ten kraj powala relacjami miedzy ludzmi, czystoscia, technika, porzadkiem

 

No i te subaru.

 

Ojcze Dyrektorze nastepne Plejady w Japonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jedyny z moich zwiedzonych licznych krajow do ktorego bym wrocil i ktorego czuje niedosyt. Jak inna planeta. Jakbym byl na Marsie.
Też właśnie dlatego najbardziej ciekawią mnie podróże w odległe kraje. Odwiedziłem HK, Singapur może uda się polecieć do Japonii - bardzo bym chciał zobaczyć ten kraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...