Skocz do zawartości

Szkolenie SJS, ktoś był?


Lookash

Rekomendowane odpowiedzi

@@jimi, podjeżdżaliśmy do Was żeby przez okno wam podać  baterię do radia Twojego instruktora :) No chyba że były dwa  niebieskie  STI na torze na I stopniu 1/1, ale to już musiałbym dobrze być wczorajszy żeby nie zauważyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja spocony byłem...

 

 

He he, to pomyśl co się u nas działo bez klimy i całej izolacji :P Obaj płynęliśmy  :biglol:  Za to motywowało to do szybszej jazdy bo u mnie wtedy trochę przynajmniej wieje przez kominek w dachu  B)

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wybiera się ktoś na 1szy stopień 12go listopada?

 

Byłem 09 października i zaraz po powrocie do domu, zapisałem się na szkolenie II stopnia  :D . 

Jest tak:  :yahoo:  Gorąco polecam !!! 

 

Kto się wybiera na II stopień 22 października? (są jeszcze wolne miejsca) !!!  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotruś - ja czekam na info z sjs na temat pierwszego wolnego terminu na 2 stopień od momentu, kiedy tylko wyjechałem z toru po zakończeniu 1 stopnia :) Mówisz, że są wolne miejsca na 22.10? To już się dobijam tam do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar3k - dzięki, ale właśnie kiedy tam szukałem terminu na pierwszy stopień to niestety wszystko było nie tak, jak trzeba - ostatecznie i tak wsio ustalone było w indywidualnym kontakcie mejlowym... No nic - może tego 22.10 dam radę - czekam na oficjalną odpowiedź, co do wolnych miejsc...

 

Po paru minutach...

 

Próbowałem się zapisać na to szkolenie ze strony sjs - niestety tam figuruje do wzięcia jedynie 2 stopień za 550pln, czyli to chyba nie jest 1:1 ? Z tego, co pamiętam to 2 stopień 1:1 kosztuje chyba dobrze ponad tysiaka ?

Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@jimi, a bo Ty chciałes 1na1? Myślałem ze probowałes sie normlanie zapisać na to dla 8/10 osób i Cie strona odrzuciła :) i dlatego 'miałem' farta że strona działała dobrze. Ale chyba poprostu się nie dogadalismy.

 

1na1 chyba raz widziałem tam na stronie tylko do tej pory tak do zapisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba masza rację - czasem trudno zrozumieć się od razu - co do samego szkolenia to po moich obserwacjach szkolenia grupowego 1go stopnia vs. moje 1:1 to tę pierwszą opcję odrzucam w przedbiegach. Właśnie cena 550pln mi coś nie pasowała i drążyłem temat mejlowo z sjs - jest opcja 2go stopnia 1:1 - kosztuje 1200pln brutto, więc w porównaniu do grupowego koszt 2 razy wyższy, ale pojeździsz 5 razy tyle minimum, więc per saldo jest dużo taniej :) Oficjalnie na stronie tej opcji 2st 1:1 od dawna już nie ma - tylko indywidualne ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc w porównaniu do grupowego koszt 2 razy wyższy, ale pojeździsz 5 razy tyle minimum, więc per saldo jest dużo taniej :)

Nie do końca sie zgadzam. Wiadomo co kto lubi, ale byłem juz kilkukrotnie na 2 stopniu grupowym, ostatnio trafiłem na 3 osobowa grupę i Chuchale :-D. Rzadko zjeżdżam z toru z mniejsza ilością kilometrów niż 80-100. Nie sadze, żeby wiecej było zdrowe dla auta i kierownika ;-), a chwila odpoczynku pomiędzy ćwiczeniami i możliwość poogladania innych bardzo fajna. Wybieram sie 22.10, mysle, ze bedzie jak zawsze fajnie. Edytowane przez alukasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alukasik, to chyba byliśmy razem.

Ty byłeś BMW?

alukasik - zaintrygowałeś mnie :)

Przyjedź 22.10, pośmigamy razem  :D. Oczywiście nie jestem przeciwnikiem szkolenia indywidualnego, wręcz przeciwnie, sam chciałbym się wybrać, ale głównie, żeby poćwiczyć rzeczy, których w standardowym programie nie ma. No i też prawdą jest, że gdyby grupa miała np. 8 osób, to mogłoby być słabo z ilością jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przyjedź 22.10, pośmigamy razem :D. Oczywiście nie jestem przeciwnikiem szkolenia indywidualnego, wręcz przeciwnie, sam chciałbym się wybrać, ale głównie, żeby poćwiczyć rzeczy, których w standardowym programie nie ma. No i też prawdą jest, że gdyby grupa miała np. 8 osób, to mogłoby być słabo z ilością jazdy.
 

Wysłałem właśnie zapytanie o miejsce na 22.10 - zobaczymy, czy coś się jeszcze znajdzie. Może i rzeczywiście by zacząć od grupy na 2gim stopniu... Zobaczymy, co pani Gosia odpowie :)


alukasik - niestety 22.10 macie już full, chociaż nie wiem, ilu Was będzie. Chciał / nie chciał potwierdziłem 28.10 2gi stopień 1:1 :) Trudno - co robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...